Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shaker
    ja uz presne kuli tomuhle bojkotuju predobjednavky, to je samy, kdyz predobjednate, dostane navic zbrane a 2 single player levely... Pak to clovek koupi a zjisti, ze je to sra*ka. Takze kaslu na ne!
  • Shaker
    Vtipny je, ze bejt o chlap, tak kazdej rekne: "dobry, zloma noha, propichnuty telo, jde se dal!" Ale, ze je to Lara, tak kazdej kdo to video videl mluvi stylem: "chudinka mala, takova mlada pekna holka a oni ji takhle trapi...", na to autori asi hodne sazi, ale proc ne, kdyz to bude fungovat :)
  • Peppa
    Vzhledem k tomu, že jsi ještě nikdy žádné naživo neviděl ani ještě pár let neuvidíš (pokud vůbec někdy), je tvoje hodnocení poněkud odvážné *14* .
  • Jinak jako sem u toho málem nedejchal..
  • A kam dává ten luk a brokárnu? když nepoužívá ono či ono.. Luk teda zřetelně je vidět na zádech pouze když má ruce volné... ( a né pokaždé).
  • Ty a hrát ?:D:D prosímtě každý vímě že řekneš že budeš něco hrát,ale nakonec sedneš k diskuzi a budeš oxidovat..... jak celý tvůj život děláš
  • lidi proberte se vy hodnotite koza virtualni postavy jste cvoci
  • TR 4 byla dobrá.
  • MidnighT91
    Lara Croft pro mě vždicky bude LARA CROFT, ať si obleče textury jaké chce a poligonů kolik chce... Žádnou hru s ní bych si nenechl ujít...
  • Aspoň nevypadají jako jehlany.
  • Sasek_je_proste_klasik
    Na holku který je 21 a váží odhadem podle obrázku tak 55 kg si myslím, že kozy má jako vozy.
    Jsem čekal kdy s tímhle někdo přijde *1*
  • sankuri
    Jen ty kozy uz nejsou co byvaly..:-)
  • Trol.diskuzni
    Díky, to nemuselo být... *14*
  • Prečo píšeš každé slovo s veľkým písmenom? To je nejaký anglický názov? *2*
  • "páči" sa mi že hra vyjde až budúci rok ale už stihli oznámiť že prvé DLC bude najprv na Xboxe ... nieee, vôbec to DLC nemajú už teraz hotové a nie je vypnutou súčasťou hry :)
  • Ještě bych ti bez díků dopřál spravení formou rozbití tlamy, pokud by tě trolí krása výjimečně pustila ven.
  • Trol.diskuzni
    Děkuji, že jsi mne o tom zpravil. *3*
  • Tobě musim napsat, že jsi fakt degen (k poznání jsem došel během čtení Diablo 3 diskuze).
  • rami.cz
    Jeden z dalsich mnou ocekavanych titulu. RPG prvky v TR by docela mohly zapadnout. Kazdopadne uz podle gameplaye to ma dost vydarenou atmosferu (bohuzel, to se neda rict o nekolika dnesnich hrach, napr. gameplay Aliens: Colonial marines, kde atmosfera proste chybi)
    BTW 2. dil TR byl pro me uplne nejlepsi. Dalo by se rict, ze jsem na dvojce tak trochu vyrostl :) Pomatuju si jeste, jak sme s kamosem u nich nebo u nas sedeli u TV a hrali to na PSX. Jeden drzel navod (tusim, ze se jednalo o casopis LEVEL) a druhy hral. Pokud nekdo zemrel, doslo na stridani :DDDD
    Sakra, tyto casy bych hned vratil. *9* *1*
  • Stara seria u mna tiez viacmenej skoncila u stvorky. Aj ked ta kvalita dielov dost kolisala. Jednotka - super klasika. Dvojka - dobre ale prilis akcne. Trojka - Dobre, ale nudne opakujuce sa hadanky s hladanim klucov a pak v obrovsky rozlahlych leveloch, casto velka frustracia. Stvorka - podla mna mozno najlepsi diel zo vsetkych. Patka - Dobre nove napady, zaujimave prostredia bohuzial cely pribeh boli len take retrospektivne epizode z Larinho zivota.

    Nova trilogia od Crystal Dynamics sa mi pacila, ale najlepsie z nich zachytil atmosferu Tomb Raidera diel Anniversary coz bol taky remake prveho dielu a imo dost vydareny. Perfektne vyvazeny pomer medzi akciou a hadankami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit