Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a proč nám to řikáš? nám je to uprdele že ses někde nejvetší admin.. bože :D *6* *7*
  • Ako sa mozem stat Adminom v NFS ? *8*
    Som najvatsi admin v BF2/BF3 *3*
  • To je něco jako s FnF , byť poslední (zatím) 5tka Rychle a zběsile je výborná, tak už jde zde zřejmý posun od pouličních závodů (1) ke "klasice" všechno větší a hlavně akčnější (auta a aura závodů okolo jde do ústraní a nastupují zbraně a zase akce... já vážně nevím, kam na tuhle pitomost všichni chodí, že pokračování vždycky musí být "větší a akčnější" ... podobný je to s NFS (které se mimochodem bude filmovat) ... původně to byly závody a dnes je to mišmaš akce a všelijakých zbytečných hovadin ...
  • Xcomik
    No tak teď si říkám jestli to myslíš ironicky nebo tomu fakt věříš :-)

    Kontrolní otázka kolikrát jste tady vy přispěvovatelé otočili NFS HP za ty dva roky co je venku? Ja se přiznám hrál jsem ho jen hodinu a rval sem si vlasy z hlavy za kterou kravinu jsem to vyhodil peníze.

    A hned na to druhá otázka kolikrát kdo z vás otočil NFS Most Wanted po dvou letech co byl venku. Opět se přiznám tu hru jsem si kupoval hned po vydání na Nintendo GameCube a otočil jsem ji za ty dva roky cca 7 krát.

    Ikdyž se musím přiznat víc mě chytla značka Midnight Club 3 DUB Edition nebo poslední L.A kdyby Rockstáři nebyly takový anti PC vývojáři tak bych se dnes těšil třeba na další MC a vůbec by mi nevadilo kdyby L.A portly na PC do verze MMO F2P.

    Co mě však dokáže vystrašit když někdo jde a pochvaluje si hotarcade titul s jedním pošahaným jízdním modelem, bez hlavy a paty (bez důvodu se v té hře k něčemu snažit) jako je titul Hot Pursuit od Criterionu. To fakt nepochopím :-)
  • Omyl to bude jen v ocich hloupych kravataku kteri nemaji paru otom co opravdovi fandove NFS (ti co jeste nevymreli) chteji. Verim ze by meli vetsi trzbu nez ze stada americkych fakanu i kdyz si to asi spocitaji kazdy rok naopak... Jde o uhel pohledu.
  • Mně se teda HP2 od Criterionů nelíbil, přehnaná "akčnost" v podobě vrtulníku, různjech pseudo zbrání, byly prvky, který myslím, němají v NFS co dělat. Naopak se mi zdá jezditelnej zatracovanej RUN a to jednotlivý tratě po dokončení hlavní části, je dobře vyvážená arkádovost a určitá míra dovednosti. Navíc některý tratě jsou vyloženě povedený, jízdu neotravuje žádná akční demence. Jedná se o klasickou jízdu z bodu A do bodu B s více než přijatelným jízdním modelem s obtížností někde mezi HP2 a Shiftem, což je podle mě pro NFS optimum. Novej díl v tomto ohledu podle mě bude zase krok zpátky, akčnost a všudypřítomněj chaos. Přivítal bych řízení RUN s vyhozením příběhu, dobře nadimenzovanym získáváním novejch aut, trochou tuningu atp.
  • Vidlec
    Best je NFS III *2* *2* *2*
  • Divotvurce
    Já jsem asi vyjímka, je mi 20 *1*
  • Nikoho nezajímáš jak ty, tak ani tvůj názor, šašku. Založ si blog a tam si tyhle pičoviny piš klidně od rána do večera.
  • Nedomrdaní tupci? To jako vážně? Zajdi se uklidnit ven na vzduch, neandrtále.
  • Eh? Právě nový Hot Pursuit bylo opětovné postavení značky na nohy! Criterion odvedl výbornou práci a ty tu na ně pyskuješ, pacholku. Že ti není hanba!
  • S tim jízdním modelem z Drivera si to vystih, Nejlepší městská závodní hra poslední doby. To samý s NFS IV, best díl ever! :-)
  • Ach, to legendární BMW M3 GTR! *14*
  • Asi zase nainstaluju NFS U2...
  • to videjko v clanku vypada neskutecne vtipne :) to je asi nejaka parodie jsem pochopil - i kdyz vlastne ne, bavime se o znacce NFS, ktera je uz snad 10 let mrtva
  • Tak. Pro mě byl vždycky vzorem arkádovosti Colin McRae Rally 3 nebo 4. Hraní jednou rukou na klávesnici, ale jet fakt rychle na vysoké obtížnosti je těžké. Auta mají celkem jednoduchou fyziku, ale pořád dost složitou na to, aby jejich chování odpovídalo poháněné nápravě, výkonu a hmotnosti. Na hře není nic megalomanského, žádné výbuchy, blury, lesklé asfalty a jiné bombastické h*vadiny. A člověk sedí několik hodin v kuse, čumí do monitoru a k*revsky se baví, protože právě vychytal průjezdy vracečkama na ruční brzdu.
    Co je podle mě ultimátní měřítko "normálnosti": když si pustím replay, ono to kupodivu na pohled vypadá úplně normálně! Auto s sebou nikde nesmyslně nešije, normálně reaguje na podklad a smyk očividně není jenom otočení auta kolem pevného bodu.
  • Xcomik
    Criterion a jejich burnout mi nevadil byla to blbina na odreagovaní dokonce jsem i zkousnul jeden rok jejich výstřel v podobě Hot Pursuit ale čeho je moc toho je už příliš tyhle nové rádoby Most Wanted ať si strčej tam kde slunce nesvítí!

    Na multiplayer pokud vím je tu NFS World tak se pak už ani nemohu divit že Black Box sabotuje NFS World jen kuli téhle slátanině Burnoutu a značky NFS.

    Most Wanted stavěl na zajímavém příběhu značném vyzuálním tunningu, technickém tunningu a jako dodatek tam byly policejní honičky! Jenže Criterion si z toho titulu bere jen jednu věc a to jsou policejní honičky k tomu přidává bouračky po vzoru Burnout a celý to protřepává nějakým stupidním autologem nové generace který je naprosto zbytečné na online hraní tu je od toho World tak k*rva nechápu proč je primárním tahounem této značky online a destrukce.

    Bože bože zač nás trestáš tohle už fakt není možný hlavně to vy redaktoři nezapomeňte vyhypovat dát tomu 9/10 s vyjádřením sice to nemá pointu hrát ale je to hrozná sranda to hrát! Z příchodem Criterion ze z Need For Speed stala parodie kdysi solidní herní značky. I ten Undercover byl proti posledním NFS HP a The Run svatej a přelomovej!

    Ještě dám poslední šanci na příští rok Black Box jestli teda něco vymyslí s teorií kolem Underground 3 a pokud ne končím s touto značkou na tvrdo. Tyhle hokus pokus paskvily at si hraje kdo chce já to ale nebudu!
  • Kein
    A zase město! Proč EA se*e všechny nové NFS do města? Je to tak nepraktické zařazení, nedají se tam vymýšlet pořádné tratě a hlavně působí strašně uměle, jelikož do hry nejde implementovat chodce a taky je strašně složité í na samotné modelování. Kde jsou doby amerického venkova s vlastníma místníma poldama (Hometown- nfs III a IV), pouštní prérie či Grand Canyon, horské klikatice (vzpomeňme na Redrock Ridge, Rocky pass, Summit a kopu dalších).

    Předhoďte mi remake NFS IV se vším všudy včetně policejních módů, s ovladatelností a fyzikou Drivera San Francisco a utrhnu vám ruce. A nebudu jistě sám.

    A jedna vzpomínková: http://www.youtube.com/watch?v=9y6B5US8iKg&feature=related
  • PRAVEJ HRÁČ!:) Ano TOTO je arkáda:) Pocit že si řidič, perfektní, i na klávesnici:) Dodnes pamatuji třeba i na LeMans 24 Hours od Eutentyxu... Taky to byla vlastně simulace, kterou uhraješ na KB, takže vlastně arkáda:) Tímto se vždy vyznačovali NFS hry, než přišla NFS HP2 a pak to celé šlo dopr****
  • No ano, ale IV byla právě kuli tomu vylepšení lepší:) Tam jsi si v kariéře nedovolil ŤUKNOUT:) a o tom pro mě pak NFS bylo. Byla to pro mě stará dobrá NFS 2 a 3 s tím že se s autama sžiju. Není to jen KUS plechu, ale MÉ auto! A to mi teď prostě chybí. A co si budeme nalhávat i 5tka byla ARKÁDA. Akorát byla TAK pěkně udělaná, že si člověk myslel jaký není řidič.. :) ale ano, dá se to nazvat i Simulátorem, protože tam PERFEKTNĚ funguje fyzika a nenechá tě kývat s autem z krajnice na krajnici, aniž by si to roztočil... Prostě poslední parádní díl! Je fakt ale k té III a IV že dodneška nevím co se mi líbilo více. Stále přemýšlím že to čisté ježdění v III kdy nebyl model poškození auta měla černá lesklá skla, grafika mi snad i díky absenci modelu poškození, byla LEPŠÍ, uhlazenější auta vypadali cool, na druhou stranu zase NFS IV, perfektní kariéra, upgrade auta, opravy, v té době parádní model poškození... Prostě ty dva díly byli SKVOSTY....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit