Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, no, co ti napsat na takovouhle debilitu!
  • Mně se to prostě líbilo - po dlouhé době mě zase bavilo NFS. Midnight Club 3 DUB Edition mi po snad nejlepší závodní hře, kterou jsem hrál (Midnight Club 2) přišlo jako naprostá tragédie.

    Jinak otáčet hry víckrát??? V žádném případě. K PC hraní se dostanu tak 4x za měsíc a na Xboxu už padá 3 měsíce prach. Jsem rád, že si stíhám zahrát vůbec něco.
  • Vidlec
    ... A tvůrci na heroinu. Každej má to svoje.
  • Možná jsem divnej ale jediná ávodní hra která mě kdy bavila byla NFS:U2 a to jen kvůli možnosti tunningu :D
  • http://media.tumblr.com/tumblr_m5kkodCtz41qkpz13.png
  • Tato serie se casem vykrystalizovala do takove podoby ze lepsi jizdni model by byl hazenim perel svinim. Myslim ze cilova skupina je naprosto jasna a jizdni model je asi to posledni co ji zajima. *1*
  • DangerousDave
    toto je pekná jazda http://www.youtube.com/watch?v=Mw8p7HXPo6w *3*
  • DangerousDave
    tieto široké cesty bolo asi jediné čo mi na NFS5 skutočne vadilo, keď som si pozeral replay niekedy to vyzeralo ako autičká na dialkové ovládanie *1*
  • To je řešení. Já jsem si ho dohrál před půl rokem. Bylo to po čtyřech letech, a bylo to snad poosmé. Nicméně musím pohledat NFSU, protože jsem ho dohrál jenom 14 krát, a mám chuť si ho zase jednou dát za 4 dny od začátku do konce.
  • Z toho videa jde hezky cítit mírná dávka skillu, který je u takové arkády zapotřebí... přestože je to stará hra, na to video se dívá líp než na tohle co je u tohoto článku.
  • nfs byla snad prvni hra na pc, co me fakt zaujala a bavila, ale poslednich deset let je to strasne, kazdej dil je snad horsi a horsi, destrukcni model - nula, jizdni vlastnosti - nula... vsechno beru smykem, brzdit ani nemusim, policajti - nula... jsou jak otravnej hmyz, jsou uplne nesmyslny, cela hra bude stat za hodne sprostych slov... dokonce i grafika, ktera se vetsinou i u nfs porad lepsi a lepsi, tak v tomto pripade tomu tak neni, protoze the run vypadalo o dost lepe
  • Umaroth
    Já si myslím že není na místě říkat HOP takhle dopředu.
    PS: Mě Forza zkazila všechny ostatni zavodni hry *15*
  • mega setěr xD souhlas, čím více kluci paří, tím větší panici to jsou...
  • *sprostych samozrejme *7*
  • Divotvurce
    Teď jsem si uvědomil, že i v Porsche Unleashed byly někdy svinsky široké silnice *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=ZMUoVMA82h4
  • kdyby to tady nebylo tak cenzurovane tak ti na adresu vyvojaru "NFS" napisu tolik zprostejch slov v jedny vete ze bys to asi nerozdychal :D *3*
    To vis kazdej nema rad latex, a nemecky pecko. To je jen pro gurmany *3*
  • kristova noho, jak muzes srovnavat obtiznost techto arkadovych zavodu s nfs shift, tam kdyz si vypnes vsechny pomocny kraviny, tak se s tim nejde ani rozjet (na klavesnici), ale shifty mi prisly mega dobry v tom, ze sis to tam mohl suprove nastavit, takze to mohly hrat i hloupe deti i ty...
  • Kein
    smazat
  • Kein
    Tak to máš určitě spoustu holek.
  • asi je to nejvetsi Č....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit