Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz tak na to koukam je tam zase jen hromada nalestenych aut a zadny tuning .... prave na tuning me serie nfs dostala ... a kdyz jsem se dozvedel o pokracovani MW tak sem byl rad ... ale oni to stejnak spackaji ...
  • Ono novemu NFS bude asi priamym konkurentom, ked sa tak na to pozeram, novy Asphalt 6 pre smartphony. :))
  • Spis mi to pripomnelo Unbounded, vylepsene ale nic moc zatim, bouracky bylki pekne naskriptovany, doufejme ze to skonci aspon jako Burnout.
  • Mě by stačilo, kdyby udělali remake NFS 2 Special Edition.
  • Přesně tak, pokud tam nebude tunnig, měnění interiéru, kupování nových dílů, tedy šperkování si svého auta tak to není NFS a ať vůbec nešpiní jméno Most Wanted. Měli to spíše pojmenovat Hot Pursuit 3, tak akorát nebyl otevřený svět, jinak je vše stejné, jak policajtí, tak auta přímo s továrny, u kterých se dá změnit jen barvä a to jen z 5.
  • To jsme na tom stejně. Mě zaujalo i GT5 ale to spíš kvůli fyzikálnímu modelu. Celkově jako hra je prostě Forza4 o něco lepší :) viz třeba možnost úpravy auta
  • S měkkým to neprojde filtrem na sprostá slova, ale tak hlavně že jsi nejlepší..:-DDD
  • Proč urážíš neandrtálce?
  • a proč to řešíš? řeš hru a né mě.. taky se do tebe neseru. *5*
  • Jj to vše byl masakr:) Rád pamatuju... a ta featura! :-D SUNDAT V MENU STŘECHU!!! :-D a jet bez ní:) A Factory Driver:)
  • Tak s tím bych souhlasil, ovšem bych upravil číslovku na CMR2.0 :)
  • tak nevíš asi pořádně co je NFS, pač ti bylo kolem 3 - 6ti let když vycházeli ty nejlepší kousky:-D
  • Je mi líto, že neumíš jinak vyjádřit, že jsem lepší, než ty. Ale abys to blbě nepochopil, nejsem lepší, než ty, kvůli tomu, kolikrát jsem dohrál NFSU. Jsem lepší kvůli pár tisícům hodinám v rFactoru, kvůli tomu, že se vyjadřuju jako člověk, ale hlavně kvůli tomu, že ve slově p_čus píši měkké i.
  • Nemáš pravdu, já sem je používal při předjíždění ostatních účastníků provozu kteří dodržovali rychlostní limity :D
  • Ano, mal som nadeje, lenze zase je to zjednoduseny arkadovy jazdny model a zaklad tvori nejaky trapny festival a zasa len jazdenie do kruhu. Ja chcem vlastne NFS1 alebo NFS5, ale v grafike a fyzike Forza4/GT5. Resp grafika vyzera OK aj v tomto novom NFS, ale chce to realisticku otvorenu krajinu s realnou dopravou a nie jazdenie po schodoch smerom na hor a turbo boost!!!

    Zda sa mi ze existuju len sialene arkady pre nastrocne deti a potom hardcore simulacie ktore ak clovek nie je uplny fanatik, tak nudia. Nic pre normalnych 30 rocnych ludi, ktory vedia ako sa sprava realne auto, a ktori by radi skusili adrenalin v rychlom aute na dialnici, ale nehodlaju sa pri tom zabit. Naozaj k tomuto ma asi najblizsie GTA4. Bohuzial.
  • Divotvurce
    Mě se líbily blinkry i když byly k ničemu. *1*
  • Tak som to myslel, ze ASPON Gta4, lebo to co vidim na tomto Most Wanted video je cista hroza!
  • Jedné k čemu mě to **** video vyprovokovalo je, že jsem si nainstaloval NFS Porsche. Pamatujete si takové blbosti jako třeba zapínání světel (efektní u výklopných reflektorů), poškození které se projeví na jízdních vlastnostech, nutnost mít finance na opravu poškození, vylepšování auta-kupování nových lepších dílů, změna barvy laku i barvy interiéru, efektní prohlížení auta v showroomu, rozdílné jízdní vlastnosti jednotlivých aut (šílená 911 s ustřelujícím zadkem), zpětné prohlížení jízdy v replayi a její uložení... ? Pamatujete si to? Žádné dementní omalovánkové menu, kde nevíte co jste si vybrali a jaký závod vlastně jedete? Fajn zábava, tyto blboučké rádoby akční závody se můžou jít zahrabat.
  • 14krát? Omg, ty jsi pyčus.
  • Hlavně že jsi nám tu ukázal svůj vytříbený slovník, vidláku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit