Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VZNÁ. ŠED. LA.
    Opět vznášedla => opět nechci. No jo, dneska musí hry být pro dementy.
  • Hrůza, at uz se jedná o jizdní model , IA či zpracovaní měst ajn. To vylidnený mesto je desny, dobre si pamatuju Mighnight club LA, špicová hra plno lidi a jizdni model naprosto precizní. Tuto hru " či hruzu"si může bohužel koupit jen naprostý neznalec, protoze kazda druha hra nabizi to same a jeste lepsi. Abych s porsche skocil z mostu 10 m do výšky , přelítl 50 m přes policejní zataras, no to je des .Asi to bude tim že jsem nejvic hral forzu. Kdy už konečne udelaji jizdní model ala Forza v otevrenym meste a s policajtama.
    • poznáš slovo arkáda?
      • Ano, zná. Midnight Club je arkáda.
        Arkáda neznamená, že jezdíš bokem zatáčky i rovinky, driftuješ s předokolkou, že počmáraný Golf udělá stovku za 2 sekundy a ve slipstreamu má nekonečnou maximálku, že můžeš napravit jakoukoliv chybu vracením času nebo tím, že na tebe soupeři počkají. Tomu se říká demence.
        Arkáda znamená, že nepotřebuješ volant, abys to rozumně hrál, že závod netvrá hodiny, že to nebude frustrující pocelou dobu hraní.
        • PRAVEJ HRÁČ!:) Ano TOTO je arkáda:) Pocit že si řidič, perfektní, i na klávesnici:) Dodnes pamatuji třeba i na LeMans 24 Hours od Eutentyxu... Taky to byla vlastně simulace, kterou uhraješ na KB, takže vlastně arkáda:) Tímto se vždy vyznačovali NFS hry, než přišla NFS HP2 a pak to celé šlo dopr****
          • Tak. Pro mě byl vždycky vzorem arkádovosti Colin McRae Rally 3 nebo 4. Hraní jednou rukou na klávesnici, ale jet fakt rychle na vysoké obtížnosti je těžké. Auta mají celkem jednoduchou fyziku, ale pořád dost složitou na to, aby jejich chování odpovídalo poháněné nápravě, výkonu a hmotnosti. Na hře není nic megalomanského, žádné výbuchy, blury, lesklé asfalty a jiné bombastické h*vadiny. A člověk sedí několik hodin v kuse, čumí do monitoru a k*revsky se baví, protože právě vychytal průjezdy vracečkama na ruční brzdu.
            Co je podle mě ultimátní měřítko "normálnosti": když si pustím replay, ono to kupodivu na pohled vypadá úplně normálně! Auto s sebou nikde nesmyslně nešije, normálně reaguje na podklad a smyk očividně není jenom otočení auta kolem pevného bodu.
            • Tak s tím bych souhlasil, ovšem bych upravil číslovku na CMR2.0 :)
    • MC2 hraju na profi urovni CTFko už 9 let .. jsme tam uzavřená skupina cca 50 lidí a dodnes občas zahrajem ... :)
  • rancor1223
    Carbon byl poslední hratelný NFS (a stejně nestál za nic). Jeden z největších problémů bych viděl v celém aktuálním pojetí NFS - velkolepé pouliční závody. Problém je, že pouliční závody fakt nejsou velkolepé. Mimoto už hra nenutí hráče jezdit s "mizernými" auty. Prostě si jezdi téměř v čem chceš, hlavně ne to jede minimálně 320km/h... V původním MW to mělo atmosféru, člověk věděl, že má slabý auto a že může s trochou smůly prohrát, ne-li být přímo zatčen. Tady jsou prohry a zatčení stěží plácnutí přes ruku... NFS ztratilo veškerý kouzlo a oni to teď jen maskují přehnaným HDR.
  • Nechapu proc ale me burnout nebavil, zato hot p. me bavilo ukrutne! Jinak kdyz vidim v galerii gt-r tak se jeste ted klepu vzrusenim a strachy zaroven, jak si vzpomenu na to jak sem ho na letisti prohnal 275. Prozit z 0 na 100 za 3,5s. je proste zazitek *3*
    • JohnyTheZik
      tak koukam, ze nejsem sam, kdo si vybral nejlepsi auto ;).. jak rikas, naprosta bomba.. z 0-300 to da stejne rychle jak ja se svoji 1.9 TDi octavkou :D..
      2 turba proste davaj..
  • Ať se to jmenuje jak chce jsem rád, že tam je příklon k Burnoutu, tu sérii miluju. Video ze hry vypadalo parádně, hlavně pocit rychlosti byl super.Otevřené město je po zážitku z Burnout Paradise nejlepší volba - žádný loading pouze instantní zábava.Tak teď jen doufat, že se to opravdu povede, protože Hot Pursuit taky vypadal ze začátku skvěle, ale pak mě to jaksi nebavilo.
    • sérii Burnout může milovat leda instantní blb...

      trajdání po vylidněným pseudoměstě postavěným jen s ohledem na to, že tam budou jezdit autama bezmozky a sledování zpomalených bouraček, to je opravdu přímo sen každého virtuálního závodníka, no rofl...
      • XXDarthVaderXX
        Já tu vidím jen jednoho debila...TEBE *14*
  • Nejde mi už ani tak o to jestly to bude staré NFS (Na to sere pes...kdo chce staré nfs ať si ho prostě nainstaluje) jako spíš o to aby to byla po dlouhé době fakt dobrá závodní arkáda.
    • Jde o to že OPRAVDOVÍ fanoušci NFS (evidentně jím nejsi), kterým je dnes MINIMÁLNĚ 25 let:-D chtějí NFS II, IV nebo V v DNEŠNÍ grafice, ale s dřívější hratelností, fyzikou, s novým a moderním modelem poškození! Arkádu ANO, ale ne že budu auto beztrestně tahat po zábradlí a narážet!
      • Divotvurce
        Já jsem asi vyjímka, je mi 20 *1*
        • tak nevíš asi pořádně co je NFS, pač ti bylo kolem 3 - 6ti let když vycházeli ty nejlepší kousky:-D
      • Nn, chtějí NFS 2,3 (4ka je jen vylepšená trojka) a i 5ku která ale podle mého už nebyla klasické NFS (už jen proto že tam byla jen jedna značka a ani to nebyla taková arkáda)
        • No ano, ale IV byla právě kuli tomu vylepšení lepší:) Tam jsi si v kariéře nedovolil ŤUKNOUT:) a o tom pro mě pak NFS bylo. Byla to pro mě stará dobrá NFS 2 a 3 s tím že se s autama sžiju. Není to jen KUS plechu, ale MÉ auto! A to mi teď prostě chybí. A co si budeme nalhávat i 5tka byla ARKÁDA. Akorát byla TAK pěkně udělaná, že si člověk myslel jaký není řidič.. :) ale ano, dá se to nazvat i Simulátorem, protože tam PERFEKTNĚ funguje fyzika a nenechá tě kývat s autem z krajnice na krajnici, aniž by si to roztočil... Prostě poslední parádní díl! Je fakt ale k té III a IV že dodneška nevím co se mi líbilo více. Stále přemýšlím že to čisté ježdění v III kdy nebyl model poškození auta měla černá lesklá skla, grafika mi snad i díky absenci modelu poškození, byla LEPŠÍ, uhlazenější auta vypadali cool, na druhou stranu zase NFS IV, perfektní kariéra, upgrade auta, opravy, v té době parádní model poškození... Prostě ty dva díly byli SKVOSTY....
  • Já si matně vzpomínám na NFS Porsche Unleashed, vím že tehdy to pro mě osobně byla pecka hra, hrozně se mi líbila a bavila mě, nevím co bych na ni říkal teď když bych ji zapnul, ale doba se změnila, můžu ale říct že bych uvítal nový díl právě téhle série *4* ...
    • Perfektně, s kamarádem hrajeme pravidelně po Hamachi:) Je to prostě poslední parádní díl a jedinej co opravdu dokázal zkloubit Arkádu s Realismem... Prostě parádní hra, kterou si zahraje člověk na volantu i na klávesnici:)
    • Vypada porad dobre, neboj se ji oprasit :)
  • doufam ze se tam obevi i tuning jako to bylo ve starem most wanted
    • No, já jsem si teď z nostalgie nainstaloval Most Wanted a tuning je tam docela dobrej. Sice oproti U2 je to jen zlomek, ale stačí. Jen by mě zajímalo, jak to hodlá Criterion udělat s "příběhem". Neříkám, že v původních MW byl kdovíjak vymykanej příběh, ale jak to tak hraju, tak mě dost motivuje postupovat žebříčkem nahoru a porážet poskoky toho "hajzla" Razora. V nových MW, co jsem zatím viděl, tak tohle vůbec nebude. Veškeré info jen dokola omílá Autolog, kterej je mi dost ukradenej, ale nikdo neříká nic o samotné gameplay. A podle trailerů i těhlech článků to vypadá, že tam bude člověk jen jezdit po městě jako šlus a hledat závody. A to bezdůvodně. To je pěkně na pytel. *9*
      • jó taky sem si to z nostalgie pustil na xku a dohrál to.. tohle pro mě bylo poslední dobry nfs.. a pěkně celou kariéru s golfem *14*
  • Bude to sra*ka. Už Hot Pursuit, bohužel byl... bylo to ono! Pokud chcete vzkřísit NFS, koukněte se jak vypadala hra NFS1, 2, 3, 4, 5!!! Tam se narážet nevyplácelo, Catch Up šel vypnout, na trati bylo 8 aut, když už tam byli policajti, tak nešli zničit, prostě vás natvrdo naráželi do zdí apod., které prostě zpomalovali a pak vás chytli, ne jak tady, a další... SUPER AUTA! Jo, ok, mám rád tuning, apod., ale to není NFS, když už ale, tak budiž, furt jsou to auta, ale ta atmosféra, už není v NFS od vydání Need For Speed Hot Pursuit II! Bohužel. Už ten díl byl divný. Underground 1 a 2 byly takové divné díly. Ano bavili mě, byla to mega změna která se svezla na úspěchu F&F, ale už to nebyli NFS. A od té doby se snaží míchat původní NFS s nesnesitelnou fyzikou z U2. Abych se přiznal, nejvíc jsem se vrátil vzpomínkama do starých časů NFS s dílem ProStreet:-D A Shifty... to byla pro mě opět dobrá hra. Ale zase to nemá nic už společného z NFS historií, ale tyto díly bych vyměnil za 10 jiných co vyšli po Porsche Unleashed:-D
  • EA, prosím, NEPOSERTE TO!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit