Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri337
    "EA si se svou závodní sérií evidentně už pár let neví rady a bruslí od dílu k dílu.."

    Co je tohle za blábol, vždyť EA moc dobře ví, co lidi chtějí. V každé diskuzi lidi pláčou, že chtějí zase NFS3, 4, 5 a občas i Underground 2. Na metacritics jsou toho plné uživatelské recenze.
    EA má prostě jen ve vedení hromadu retardovaných, pologramotných mamrdů..
    • Já si myslím, že tématické směřování je více méně OK, ale kdyby ti nedomrdaní tupci do každého dílu od MW dali normální jízdní model, měli by dvojnásobné prodeje.
      • Nedomrdaní tupci? To jako vážně? Zajdi se uklidnit ven na vzduch, neandrtále.
        • Proč urážíš neandrtálce?
        • kdyby to tady nebylo tak cenzurovane tak ti na adresu vyvojaru "NFS" napisu tolik zprostejch slov v jedny vete ze bys to asi nerozdychal :D *3*
          To vis kazdej nema rad latex, a nemecky pecko. To je jen pro gurmany *3*
          • *sprostych samozrejme *7*
  • Co konzoloidi rikate na tohle? http://bonusweb.idnes.cz/pc-hry-nejvice-vydelavaji-zurnal-d43-/Zurnal.aspx?c=A120613_112435_bw-zurnal_osk
    • scy7hian
      z článku: "Jako ukázku byly vedle on-line her na hrdiny uvedeny hry Diablo III či Minecraft" ... typické konzolové hry *1*
      • Nikoho nezajímáš jak ty, tak ani tvůj názor, šašku. Založ si blog a tam si tyhle pičoviny piš klidně od rána do večera.
    • s*e*s si na vlastni hlavu :) na kazde platforme sou super hry... XBL arcade, PSN projekty, indie, pak zase par only PC veci..

      Rikam jen, jsi omezena ovce :) béééééééé
    • tohle je naka Pcfílie ?:D jste smesni a ubozi vsichni platformosrovnávači :)

      ses k smichu. hracum sou tyhle kecy upr*dele kamo, ti maji doma od vseho neco. Tohle je ale nad vase chapani toyove .)

      Zarad se dostada.
    • Neříkám na to nic... Mám PC i PS3 a hraju to, na co mám chuť a na čem mám chuť... Tyto rozmíšky mně přijdou trapně tendenční a to od obou táborů.
      • mám to stejně, podle chuti hraju na xboxu nebo na pc a nikdy sem neřekl že je nějaká sra.ka jen na pc.. tak jak to rádi říkaji pc hráči *3* *5* a nevím proč to sem postuje? jen aby tady zas vyvolával hádky nebo nevim :D *1* ať si každej hraje na čem chce, ale neni duvod hned něco urazet :D
    • yuri337
      Slyším cvrčky a ticho po pěšině..
  • Kedy uz KONECNE niekto spravy zavody v otvorenej REALISTICKEJ krajine (dialnice, horske cesty) s realnou premavkou a aspon akotak NORMALNOU FYZIKOU? (typu Forza alebo aspon GTA4...) To chcem tak strasne vela? :(
    • montatatana
      Forza Horizon.
      • Ano, mal som nadeje, lenze zase je to zjednoduseny arkadovy jazdny model a zaklad tvori nejaky trapny festival a zasa len jazdenie do kruhu. Ja chcem vlastne NFS1 alebo NFS5, ale v grafike a fyzike Forza4/GT5. Resp grafika vyzera OK aj v tomto novom NFS, ale chce to realisticku otvorenu krajinu s realnou dopravou a nie jazdenie po schodoch smerom na hor a turbo boost!!!

        Zda sa mi ze existuju len sialene arkady pre nastrocne deti a potom hardcore simulacie ktore ak clovek nie je uplny fanatik, tak nudia. Nic pre normalnych 30 rocnych ludi, ktory vedia ako sa sprava realne auto, a ktori by radi skusili adrenalin v rychlom aute na dialnici, ale nehodlaju sa pri tom zabit. Naozaj k tomuto ma asi najblizsie GTA4. Bohuzial.
      • No to možná jo, ale i v ní hodlají úplně zbytečně zjednodušovat a zavádět směšné a dementní socializační prvky.
    • GTA4 ma otresny jizdni model!
      • Suhlasim. Hned po prvom zapnuti GTA4 som hladal mod. *7*
      • Ale je o řád lepší, než ten NFS paskvil od Most Wanted do teď.
        • Tak som to myslel, ze ASPON Gta4, lebo to co vidim na tomto Most Wanted video je cista hroza!
    • dendyman
      Gran Turismo 5
    • CRYPT
      Uplne souhlasim. Kdyz ctu ze zase bude NFS ve meste zlomim nad NFS opet hul.... Neni nic hnusnejsiho nez se radoby projizdet po meste misto po nejake krasne perfierii. Kde jsou doby NFS3 nebo NFS2 hot pursuit, KDY SE CLOVEK MOHL V KLIDNEJSICH OKAMZICICH JIZDY KOCHAT KRASNOU KRAJINOU. Ne oni to naserou do obludneho mesta plneho svetel, panelaku nebo co tam bude. *10*
  • Ethy
    Zlaté Underground 2 :), tahle série jde taky od desíti k pěti :/
  • trapne. opravdu trapne. NFS je ted definitivne v pr... v novejsi dobe GRID stale neprekonan
  • Další zbytečné zhovadilost od konzolových přivandrovalců, kde jim zřejmě tu debilitu někdo žere...ať si laskavě táhnou Criterion do té zadnice z které přišli a neotravujou nám život.

    Nechci další trapnoklon trapnýho Burnout Paradise, jedné z nejdebilnějších, nejnudnějších a nejzbytečnějších "závodních" her, co sem za posledních cca 20 let hrál, pokud si kdokoliv pustí radši víc jak 20 let starej Lotus Esprit Turbo Challenge od klasických Magnetic Fields, udělá 100% líp, protože i to je daleko lepší závodní hra než cokoliv, co dokážou vyprodukovat výmazové z Criterion.

    Chci tradiční NFS závody, chci nejnadupanější auta, ne tuningové plečky, ale nadupané káry na které se nešahá, protože lepit si plameny na Lambo může jen vymetenej mozek. Chci tratě z bodu A do bodu B a okruhu všude po světě, jako přinášelo NFS v dobách, kdy to byl pojem, chci novou Normandii a Cote d´Azure z NFS Porsche, chci Alpy a další, Monte Carlo, chci slušnej jízdní model, poškození auta bez WOW efektu, ale s efektem na jízdní charakteristiky. Chci, abych si po tom, co rozmlátím auta tu opravu musel zacvakat, nebo jezdit v pomláceným vraku co nezatáčí. Prostě chci nové NFS: Porsche Unleashed a klidně tam nemusí být jen Porsche.

    Chci toho tolik? Být to 10 let nazpět, považovalo by se to za normální. Dnes? Budu považován za exota a poslouchat nářky náctiletejch zmrdů, co hulí o přestávkách na hajzlíkách na základce. KURWA kam ten svět spěje?
    • oh yes, oh yes

      speje doprdele!!! (vykricniky jen aby slovicko zustalo)
    • Jenomže my nežijeme 10 let nazpět, doba se změnila. Dneska hlavní kupní síla nechce hry, co jsou výzva. Ta prostě chce sednout ke hře a počkat až ho dovede na konec za doprovodu cutscén a frenetický akce.

      Podobně je to u závodů - kdo chce něco sérioznějšího, volí Forzu, Gran Turismo nebo nějaký simulátor na PC. Ti ostatní prostě sednou do auta, co hezky vypadá, snadno se ovládá a jako bonus ho můžou roztřískat na prvnočinitele.

      Dneska sice hráči brečí, že chtějí nový díl Porshe, ale dokud kravaťákům nikdo nezaručí, že to bude mainstream kupovat jako divej, tak se ho stejně nedočkáme.
    • A teď zase zpátky do reality chlapče *1*
    • DangerousDave
      vidím to rovnako, k tretieme odseku nie je čo dodať...

      len tak medzi rečou, keď spomýnaš tieto staré klasiky a poškodenie vozidla s dopadom na riadenie, platenie opráv, kvalitný jizni model - hral si Speed Busters ? konceptuálne iná hra ako nfs a tlačená k totálnej arkáde ale všetko menované obsahovala a pritom vyšla nejaké 2 roky pred vydaním nfs5. V tej dobe to bol docela unikát.
      • to byla taková ta hra, kde se jezdily především ne tak úplně licencovaný Ameriky ne? většinou tak 60tý léta, pokud jo tak jo *2*
    • Víceméně souhlas až na tu poznámku o konzolích, vždyť tam jsou nejlepší závodní hry ( Forza a Grand Tourismo )
      • Nejlepsi zavodni hry vramci konzoli, to je podstatne vzdy doplnit .)

        Co se arkad tyka tam je preci jedno zda vyjde na konzoli nebo PC... Pokud ji ale nekdo neumi udelat... je to preci fuk. Jenze dnesnim svetem opravdu vladne neM3nce, specialne v prostorach kde vznikaji NFS poslednich let. Skoda mluvit, akorat bych se zase dotknul nakeho milovnika burnoutu ktery se hrozne tesi na dalsi dil a doufa ze to EA "nepokazi" :D.... v prvnich 20s traileru 3 auta v 60 kotrmecich suprc cupr cool styl.. kdo tohle zere ?... cistej vyplach.

        GT5/FM jsou podle me skvele startovni nebo vstupni zalezitosti pro prechod k simracingu. Vsem kdo GT5/FM vyzdvyhuji bych doporucil rozsireni obzoru, ptotoze jsou na dobre ceste.

        Nema to ale co delat s timto typem her :) Drive mely arkady alespon nadech fyziky (u me tohle skoncilo u TDU 1) dnes uz jen zmacknout tlacitko a pockat na cil. Ten fyzikalni model nebo spis nemodel u kazdeho NFS ted je proste nestesti a to uz jen odpohledu.
        • Dokazu si zive predstavit stare NFS v novem kabatu... Puvodni koncept v next gen zpracovani by mel dle meho 3x vetsi prodejnost nez ty prodelecne shi*ty. Neprekvapuje me ale pri dnesnim trendu smer kterym se to ubira...

          Priklad: film Prometheus kteru musel byt nakonec sestrihan kvuli 13letym detem aby se nahodou nebali (kdyz jdou na scifi horror od Ridleyho.. lol) a neprisli tak o Xmrdesat milionu dolaru. Tohle dnesni dobu vystihuje skvele. Konzum, komerce, 0% kreativity, 0% stylu.

          Tady neni co hodnotit.
          • DangerousDave
            "Puvodni koncept v next gen zpracovani by mel dle meho 3x vetsi prodejnost nez ty prodelecne shi*ty"

            a to je práve omyl :( napokon si sám použil analógiu na Promethea.
            • Omyl to bude jen v ocich hloupych kravataku kteri nemaji paru otom co opravdovi fandove NFS (ti co jeste nevymreli) chteji. Verim ze by meli vetsi trzbu nez ze stada americkych fakanu i kdyz si to asi spocitaji kazdy rok naopak... Jde o uhel pohledu.
      • Potřeboval bys léčbu rFactorem, LFS, RBR, netKarem...
  • to je uplne stejna kravina jako ten Ridge Racer Unbounded nebo tak nejak tak to at si strcej nekam zustanu u Forzy a GT takovej smejd omg ztrata casu
  • Tohle nemá žádnou afmosféru nic, hratelnost nula, ingame prvky mizerný, celý ten systém.. o fyzice, zvuku apod se radši nebavím, to vážně nevidí nebo nechtějí vidět? Tohle fakt může koupit jen blbý děcko, respektive jeho rodič .. normální pařan, nedejbože někdo koho baví auta, tak tohle prostě nemůže koupit a hrát ...
  • Keyz
    Když jsem byl malej,tak jsem si hrál ve školce s autíčkama na koberci na kterým byl nakreslen model města.Kam se na to hrabe nějaké NFS phe!
    • Nevím, no, co ti napsat na takovouhle debilitu!
  • No vypadá to strašně, to bude další debilovina... Když si vzpomenu na staré NFS, chce se mi brečet.

    Nevidím důvod proč hrát tuhle kravinu kde jedeš 300 a tukáš šipečkou doleva a doprava .... když mám Forzu 4 :)
    • Hele ja mam taky forzu, ale treba posledni hot p. se mi libilo...i kdyz na forzu nedam dopustit!!
      • mám oboje jak forzu i hodně nfs, dal sem hot pursuit šanci ale je to teda pičovina na entou! jako co to k.rva je jezdit zatáčky smykem veyronem v 320km/h.. závody sou kolikrát tak nevyváženy! a ten systém catch up co je od dob undergroundu mě už nehorázně sere.. nevím jako proč ho tam pořád serou.. snad když se oponent vyseká tak né že me par sec. dojede mezitím co já sem měl náskok 10 vteřin.. chápu, američanum se to asi libi, je to akčnější ale běžte dohajzlu s tímto..

        pokud bude most wanted taková s.ačka skrz to co sem psal tak to si fakt radši počkám na tu forzu horizon než zas 2 hodiny kurvovat u nfs.. zlaty porsche, undergroud 2 a most wanted! *10* *5*
        • Hlavně že jsi nám tu ukázal svůj vytříbený slovník, vidláku!
          • a proč to řešíš? řeš hru a né mě.. taky se do tebe neseru. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit