Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja si myslim, ze hra byla sice hrozne stereotypni, ale i presto byla celkem zabavna, dlouho jsem se takhle nezabavil a Duke hlaskama nesetril :) ... interaktivita byla dobra, dalo se delat skoro vse... a s grafikou si myslim ze byla celkem dobra, i kdy mohla bejt lepsi... a ty animace a pohyby taky nebyli nejhorsi...
  • prudislav
    Ne že by jsem chtěl nějak moc obhajovat DNF ale tahle recenze mi moc nesedla.
  • Ash měl i lepší hlášky, třeba "Good, bad, I'm the guy with the gun"
  • Jazz
    Smím se zeptat, jak to renderujete, že to je tak plynulý a ostrý ?
    • jo aha tak games.tiscali prave pouziva tu druhou metodu kdy nekvalitni HD video downsamplujou do mensiho okna aby meli tu ostrost a malou narocnost na bitrate..
      • = 1270x720, h264-mpeg4 avc, variabilni bitrate jede jim to od 2000kbps do 6000kbps
    • jestli myslis to video tak je to JW player tam si muzes nastavit parametry jaky chces... ale myslim ze tam trosku sharpenu je :)
      • Jazz
        Ne, myslím v jakym kodeku to renderujou a v jakým nastavení
        • jeste muzes pouzit takovy triky jako pouzva steam ze mas video ve vetsim rozliseni ale s nizsim bitratem takze kdyz ho downsamplujes do mensiho okna tak to vypada ostre... (aspon teda hrany)
          • h*vno steam ale youtube
        • to ti nereknu ale jestli se ti libi tohle tak H264/x264 @ 6000kbps+ acc 96-128zvuk 960xneco:

          http://www.terra-empire.com/jwplayer/dirt3.html

          jen musis chvily cekat nez se to naloaduje... webovy hosting nema takovy download aby se to nesekalo (placeny) na to se pouzivaji download severy...
  • ten vas DEBILNY player co tu mate to je nieco hrozne kym si pozriem 5 minutove video mozem sa ist vysrat a vyvencit psa a aj tak to nebude komplet nastreamovane
    • Erien
      Zajimavé já to pustím a hned se to načte, nečekám víc jak 10 vteřin. Asi budeš debilní ty ;).
      • zaujimave pusti si to v tom case ako ja (nedela vecer) a z 10 sekund mas hodinu
    • Tak ho ještě vykoupej, určitě mu to občas prospěje. *3*
      • Cajk
        zadek nebo psa?
  • Jo grafika z roku 2003 ? Já byh řek grafika z roku 2006 nebo 2007 neni to zas tak hrozný jak všichni kecáte ! Podle toho co jsme čet dávám 6/10. *4*
  • Privital bych moznost zapnout si k tomu cz titulky. Ne vzdy ma clovek moznost zapnout si zvuk ci mit to zesileny aby slysel. *9* Jinak tahle hra mela vyjit v roce 2001 kdyz tehdy vyslo to herni video. To byla hra podle me na vrcholu.
  • k těm co řeší skóré apod...nemůžete po všech chtít aby na to koukali jako na hru z roku 2000 když je rok 2011 ...a vůbec proč koukat na skóre?takový Saints Row všude dostávalo nízký známky a já u toh ostrávil 100+hodin. :) skóre je pouze subjektivní názor recenzenta
    • názor mu nikdo nebere ale když hru prezentuje ostatním,tak si nemá vymýšlet a říkat opak toho co ve hře opravdu je :-)
  • Nevíte někdo, jak se jmenuje ten film ukázaný hned na začátku recenze?
    • http://www.csfd.cz/film/1328-jsou-mezi-nami/
  • teda recenze nic moc, snad jeste horsi nez na portal 2, kvalita recenzi jde obecne nejak dolu jak video tak textove; ona snad betka z replaye bude delat lepsi recenze nez veterani

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit