Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Tuhle verzi jsem si objednal ... a podle všeho by finální consumer verze měla mít ještě vyšší rozlyšení (možná 1440p) 90 - 120Hz a bude lečí. Tak tu si potom koupím taky. Hlavně se nemůže dočkat až to konečně zkusím.

    Kbelík už mám připravený.
    • No, 1440p možná, ale bylo taky řečeno, že problém je, že to vypadá, že FPS se budou posouvat nad 120 fps aby obraz byl realisticky plynulej a zároveň snesitelnej pro některý žaludky což je celý docela problém pro dnešní obyč pc a hry jako takový.
      • 60 fps bude stačit
        • walltar
          No podle toho co tvrdí lidi z OR, tak 60FPS asi nebude optimální ... už tenhle DK2 má 75Hz a consumer verze bude mít 90, nebo 120Hz. 60FPS ještě pořád způsobuje problémy s rozmazaností, která potom na oplátku zhoršuje nevolnost.
    • Správná volba, s tím kbelíkem. :-) Já na to byl natěšený a po chvíli se Skyrimem jsem pak asi hodinu přemýšlel, jestli už na wc odejít, nebo jestli to ještě zvládnu (helma už dávno sundaná)... Od té doby mám k tomu vyloženě averzi, ač nemám problém s 3D (ani aktivním), autobusy, ani trajekty v rozbouřeným La Manche.
      • walltar
        No Skyrim na tom zkoušet nebudu ... spíš věci, které na to jsou dělané. Ono co jsem slyšel tak ten rift skyrim nebyl nic moc extra. Ale uvidíme.
        • Jo, to je možný. Ostatně, problémy začaly až v momentě, kdy jsem zobrazení nastavil do hratelné podoby, což znamená hlavně razantní rozšíření FOV. Taky doufám, že ostrý a optimalizovaný provoz bude ok.
  • froztik
    Konečně se projekt zase o kus posunul. Těším se na finální verzi. *5* Jinak rozesílat je mají až během července, ne června. *2*
    • GlaDOS
      A kromě těch 350 dolarů se zaplatí ještě 50 za poštovny a 90 za daně.
      • walltar
        JJ celá cena do ČR je $486.00 USD ... takže přes 9000,-
        • Jack1947
          Ted uz to vi ale predtim, tomu nekdo neveril... 9k za takovou, 3D -PECKU-. *5*
          • Na tuhle cenu ti kálí bílej tesák. Byl bych ochotnej přitlačit klidně i víc. A to tím nechci říct, že peníze neřeším. Tohle je prostě budoucnost a pro hráče, co něco pamatujou a je jim už blivno z toho, co teď vychází za hry na trh a jakou zábavu sebou přínášejí, to je naprostá bomba.
          • walltar
            Tak snad do doby vydání Riftu bude mít EU smlouvu s US o neplacení cla ... takže by to bylo levnější.
            • Clo se snad ani neplatí, protože to posílají z Británie, ale i tak se musí platit daň.
            • u nas je dvou leta zaruka, v americe ne, taze nebrec
            • Jack1947
              Nemyslim, si ze to buded nejak zavratne nizka castka, preci jenom i ty vyvojari co vymysleli ( skvely rozhovor se zakladatelem Palmerem Luckeym v akutalnim Levelu Btw.)
              Cekaji ze z toho neco malo mit budou, zakaznici s tim take tak nejak uz pocitali predem.

              EU a smlouva s USA o zruseni CLA, to driv budou padat ryby v trakarich z nebe *15*
              ( clo by se dalo obejit , Americkou adresou ci schrankou nebo ze by to mozna poslali jako "darek" od pribuzneho nebo znameho (aspon myslim).
      • Jack1947
        To je holt Jů-es-ej. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit