Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na začiatku som bol natešený, že jeee DOOOM 4! No čím viac som pozeral, tým viac som sa nudil :( Strašne fádne prostredie, nezáživní nepriatelia, nejaké to bolo sterilné a bezduše ...a keď prišiel highlight s motorvou pilou tak už pri treťom rozrezranom nepriateľovi sa mi to opozerala
  • Je tu vela nazorov čo DOOM je, a čo DOOM nie je, aky by mal byť a aky by byť nemal *1*
    Ja napišem, čo je DOOM pre mňa.
    DOOM je prva 3D strielačka, ktora stala za to, vela študii ho chceli napodobniť, marne.Bola to akcia, adrenalin, temnota, atmosfera, peklo, špičkova grafika, a kto sa pameta, ked vyšiel D3, kolky museli kupovať nove kompy, alebo aspoň RAMku, aby im to šlo, a komu to šlo plynulo 800x600 tak bol VELKY FRAJER.
    Nehovoriac o tom, ako ta hra vizerala a vizera aj dnes, po grafickej a dizajnovej stranke v porovnani s hrami vtedy, aj tymi sučastnymi. Celkove spracovanie tej hry je, a bolo na velmi vysokej urovni, vela prepracovanych detailov na každom kroku, vytvaralo neskutočnu atmosferu, od začiatku hry, do konca.
    Strach, odpor a adrenalin sa navzajom miešali a hnali nas ďalej, do novej miestnosti, do novej lokacie...velmi rad sa k nemu vraciam.
    DOOM je legenda, legenda, ktora sa po rokoch vracia... niekomu vadi to, niekomu toto, ale tato hra je spracovanim niekde inde ako ostatne hry, niekde ďalej...a pevne verim, čomu nasvečuje aj videjko, že tieto očakavania NESKLAME.
    • https://www.youtube.com/watch?v=e6Vy1YiMgBE
  • Horst_Fuchs
    Grafika pěkná, zbraně fajn, dorážení nepřátel je tu jen na efekt ale budiž, ale co mě štve je kam se sakra poděly velký hordy nepřátel a vzájemný přestřelky mezi nepřáteli? Já myslel, že to má bejt návrat ke kořenům. *16* Tohle mi spíš hratelností připomíná Rage v kulisách Dooma než nástupce Dooma II.
    • Mě to spíš dost připomíná DooM 3, kde jen přidali víc světla, odebrali příběh a horrorovou atmosféru (jakžtakž to, co bylo na D3 to lepší). I počtem (a chovánim) nepřátel mi to pripomíná právě Doom 3 (nikoli tu krvavou řež, o které jsme četli), ale v těch momentech, kdy už sem měl pokrk jednotvárnýho designu, okatých skriptů kdy se před Vás/Za vás teleportoval imp. Zkrátka zatim mi to přijde, že vzali spíš to horší z Doom 3 :/

      Ale tak třeba ještě překvapí, určitě maji nějaké eso v rukávech
  • Brutal Doom > Doom [2015]
  • dá se to dohrát stealthově?
    • Samozřejmě a na výběr máš z několika druhů povolání. Dohrál jsem to asi jako spusta dalších lidí tady. Tvl co je to za otázku? "Dá se to dohrát" - když to ještě ani nevyšlo....
    • jako tak že tě přitom neuvidí máma ?
  • trochu mě mrzí, že od doom 3 se zcela překryl s quakem. proč dali pryč ty modré, zelené a jiné barvy ve kterých se nesl doom 1+2... i přes snahu pojmout grafiku realisitky by to mohlo být zajimavé. to současný prostředí je hrozně unifikovaný, přijde mi, že jsem to viděl tak 100x. hra vypadá hezky, ale prostředí je zabržděný na doomu3 a tam to nebylo bůh ví co. prostě hraje si to moc na vážnou notu :(
  • Asi jsem jediny,komu se ta pasaz libila. Dycha z toho atmosfera stareho dobreho dooma. Ano nejede to na DX12 a nema to rpg prvky. Proste stara dobra oddechova strilecka. O tom doom vzdy byl.
  • Ježiš co to je? Proč chodí tak pomalu?
  • Teď ještě Quakea.
  • hm, to bud hraje na packovaci nebo nohama
    • nanestesti ai se nedostavila, nezbejva nez doufat, ze tam nakonec nejakou pridaj nebo aspon mp bude stat za to
      • Zase nerobme z toho Dooma Rainbow Six... :)
        • no ale aby se enemaci neotocili ani kdyz kolem nich probehnete, to uz je vazne trochu moc *5*
          • V původním Doomu se taky démoni motali a občas jste je dokázal i oběhnout a ušetřit tím munici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit