Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Stará dobrá, solidní krvavá řežba. Jen nechci vidět ty nároky. Ty budou, stejně jako celá hra, krvavé.
    • Zatím nic tak krvavě Hw náročného nevyšlo. A i kdyby už by bylo na čase.
  • Nějak se nemůžu ubránit dojmu, že šlo po celou dobu o script a ne video hrané člověkem. Nepřátelé byly skoro nepohybliví a velmi pomalu reagovali a útočili. Pohyb hrdiny byl hladký, bez zaváhání, a nepřirozeně plynule dokončoval pohyby.
    Prostě to celý nebylo nějak dynamický, jak to známe z dřívějších dílů, nebo posledního Wolfíka.

    Vizuál se mi ale líbí, jsou tam i celkem zajímavý situace.

    Já tomu šanci dávám a počkám si, jak to nakonec dopadne.
    • Asi to nebol prerender ale ten gameplay, teda pohyb hraca a pravdepodobne aj miesta vyskytu a casovanie nepriatelov bolo presne nakriptovane a nahrali to ako zaznam. To je dalsia vec ktora by ma zaujimala. Bude na E3 hratelna verzia ? Lebo to zasa spada to polohy ze s vyvojom Doom4 stale nieje nieco v poriadku, ak by nemali ani hratelnu ukazku. Predsa len uz buduci rok to chcu vydat a to zasa nieje tak vela casu.
      • Trochu mne mrzí, že kluci z Games neplánují přenášet konferenci Bethesdy. Na druhou stranu, jiný zahraniční media jí nabídnou, tak se snad dozvíme něco tam, nebo pak tady v nějakém shrnutí.

        Render to určitě nebyl, bylo to ingame video, ale celý to vypadá jako script..

        Vzpomínám na doby, kdy se z nově vydávaných her netrousilo tolik informací, jako dnes (je to dáno pochopitelně dnešníma možnostma a internetem). Občas se vydalo krátký video, lidi se nadchli a netrpělivě očekávali hru a tvůrci je záměrně dusili a nevydávali žádný další podrobnosti. Pak až DEMO, kde si kupující mohl osahat, do čeho by případně investoval.
        Třeba je teď u Dooma 4 nedostatek dalších informací záměr - kdo ví.
  • Já si myslím, že je to genderově nevyvážené...
  • Měl jsem obavy o celkovou úroveň grafiky - asi zbytečné. A dokonce se mi líbí i ty útoky/souboje tváří v tvář...

    Už se nemůžu dočkat...
  • MalyZeli
    Jestli to bude starej dobrej doom v novym obalu, tak to bude pecka.
    • Zatím tomu vše nasvědčuje - design, gore, "oldschool" záplavy nepřátel... Mě to teda nadchlo - ti, co chtěli žánrový posun nechť utřou *2*
  • No nejlepší jsou tady ty komentáře typu: proč chodí tak pomalu. Tak pro blbce vysvětlím: protože to hraje na gamepadu a podle toho jak moc máš páčku vystrčenou tak chodí pomalu a dělá to schválně aby jste si to užili a viděli všechno co se tam děje. Když je potřeba tak utíká set setsakramensky rychle (tak jak to budete hrát pořád).
    BTW: zde jsou všechny gameplay videa v dobré kvalitě:

    1, https://www.youtube.com/watch?v=NteAPGprDJk
    2, https://www.youtube.com/watch?v=xVaWl1GtDHU
    3, https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0
    4, https://www.youtube.com/watch?v=AXhpg9Qx6l0

    BTW: jestli ještě nějakej blbec řekne, že chodí pomalu tak ať si dá hlavou o zeď. A nebo, že se tam nebojí a je to jen tupá střílečka. ANO JE A BUDE TO TUPÁ STŘÍLEČKA SE SPOUSTOU KRVE A TO JE PŘESNĚ TO CO CHCEME!!! Stejně jak jednička a nebo dvojka. Hromada nepřátel a krve, žádný přemýšlení. Mimochodem ta grafika je úžasná, tak nevím co to zase tady někde kecá za blbosti...
    • Stejně jak jednička a nebo dvojka. - No tak to ani omylem.
      • Tak jestli ses u jedničky a nebo dvojky bál tak se omlouvám... Hrál jsem to když mě bylo asi šest nebo sedm... *1*
    • C-BEAM
      pohyb řešit nebudu, ten vypadá OK a tato ukázka https://www.youtube.com/watch?v=NteAPGprDJk vypadá fakt super ale hromady nepřátel si představuji trochu jinak ... a možná jsem až moc zmlsanej Brutal Doomem.
    • To vypada lip nez jsem doufal!
      • To poslední videjko je pěkná třešnička - nemůžu se dočkat...
  • Jaman
    Ach tie trapne situacie ked potrebujete starfnut do strany aby ste ciel dostali na musku *15* *15* *15*
    • tak konzoli nejde pohyb do strany?
      • Jaman
        ??? ....dufam ze si aspon manualne zrucny
  • No je to reboot Dooma, takže se asi nedalo čekat nic víc než tupá střílečka. Nicméně když už je to opravdu jen o tom kropení, čekal bych trošku lepší pocit ze střelby. Dokončovačky jsou ok, motorovka je bomba ( jediná zbraň u který jsem pociťoval onu satisfakci), ale u všeho ostatního jsem hodně zíval... k mulťáku se radši vyjadřovat nebudu vůbec abych to neschytal ještě víc než to schytám teď...
  • Vypadá to božsky a jsem si jistý, že to bude lepší, jak všechny předchozí díly. Bethesda se fakt s Doomem a Dishonored vytáhla, už se těším...
  • Ten gamepadový pohyb :D
    • to je bohužel neduh současných her, v ukázce z Fallout 4 je to ještě horší. Postava nemá žádnou setrvačnost, fyziku, nic, vznáší se jako duch nebo nějaký robot se stabilizací obrazu, který je navíc schopen zastavit se na místě během nanosekundy.
      • ve ktere hre je setrvacnost pohybu? prvne jsem to videl na ukazkach ze star citizena.
        • To snad nemyslíš vážně? Skoro každá hra má formu setrvačnosti pohybu.
          • važne? vetšinou když zmačkneš wasd tak postava reaguje okamžite, bez prodlevy ktera by odpovidala setrvačnosti. mne osobne to taky dost vadí
            • No tak setrvačnost ve hrách možná neni úplně podle reality (čest vyjimkám), ale alespoň "pár milisekund" plynulýho rozpohybování a "dopohybování" je skoro všude. Narozdíl od her na gamebryu, kde to je vážně 300 z místa a z 300 na místo. Ve spojení s neuvěřitelně zafixovanou kamerou je celkovej pohyb strašně nedynamickej a abych se přiznal, tak je to přesně to co mi na tomhle enginu vadilo vždycky nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit