Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja fakt nechapu proc v dnesni dobe musej vsechny ty zbrane znit tak utlumene a bez kouli... Ten samej problem mel uz Doom 3 a pritom v puvodnich Doomech to fungovalo hezky.

    Takhle se to dela! https://www.youtube.com/watch?v=mn2J4Loe57g

    I kdyz ted pomineme vsecho to lahodny nasili kreva litajici organy tak vsechny ty zbrane jako zbrane ktere opravdu strili. Zvuk brokovnice z klasickeho dooma je proste skvelej a kdyz to tam rozjede rotacak tak se mi uplne jezi chlupy na zadech!

    V Doom 4 asi jediny co zni alespon trosku dobre je super shotgun ale ze by to byla nejaka velika parada to teda ne...
    • C-BEAM
      ano, zvuky zbraní hlavně v Doom3 byly katastrofální a přitom v beta verzi zněly poměrně dobře, nevím proč a kdo rozhodl, že je utlumí. A ze zvuku především dvouhlavňové brokovnice v Brutal Doom jde až mráz po zádech, naprostá paráda. Včera jsem zrovna dohrál v20.
    • kubi-wan
      Nejlepší pocit z brokovnice mám vždycky v prvnim Soldier of Fortune... to dá takovou ránu, že máš pocit, že tim rozstřílíš zeď *4*
      • Lukass
        Half Life 1
        • Half-Life měl hlavně nejlépe zpracovanou základní pistoli historie - ta mě bavila tak, že jsem jen s ní standartně procházel cca 75% hry...
  • pohyb neprirozenej - packovac, nepratele - konzolovej normal, aby to moh hrat i bezrukej (a stejne ti sem prijde nekdo tvrdit, ze by si te povodil proti k+m)
  • no slabota, co si budem nalhavat. prostredi jen realne = nuda. zbrane.. mno, D3 mel lepsi.
    co se tyka toho nejdulezitejsiho , gameplaye, tak to je nejvetsi pruuser. Veskery dokoncovacky, mne unudili uz v tomhle 3 minutovym videu. Ve hre to nema co delat. trapny a ubohy.
    Pokud chcete perfektniho duma, vemte, D3 instalacku, hodte na to CDOOM 1.1.
    je to shareware prvnich 8 misi z dooma 1, zpracovaneho do nejvernejsi kopie. stejna hudba, mapy, nepratele. Toto zatim nic neprekonalo. Je to nejlepsi mod , jaky kdo kdy udelal na dooma. vlastne to jen prevlece shareware verzi dooma1, do kabatu D3. BEST
    • C-BEAM
      nejlepší Doom je Brutal Doom, konec diskuse :)
    • Celý tvoj komentár stojí akurát tak za ten PRD čo máš v prezývke :)
  • Doom 1 a 2 je moje nejoblibenejsi FPS na PS3. Je fajn, ze budou mit moderniho nasledovnika na PS4. Navrat ke stare hratelnosti po nepodarenem doom 3 vitam.
    • Tak tak doom 3 bol vážne prešlap.
      • C-BEAM
        možná jste si to pánové nevšimli ale toto má k Doom 3 daleko blíže než k Doom 1-2. Jde o velmi podobní scifi design prostředí i nepřátel, střelba je také velmi podobná, zvuky zbraní jsou také utlumeny jako v trojce. Animace nepřátel rovněž jakoby přes kopírák, přibyly snad jen teatrální výskoky. Scriptované nabíhání nepřátel je zde také přítomné. Koridory se pouze trošku rozšířily a přibylo pár nepřátel na scéně a samozřejmě gore efekty.
        • Pro me je podstatna hratelnost. A tohke ma k naskriptovanym tunelum s baterkou hodne daleko.
        • Odporúčam navštíviť oftalmológa.
  • Magister_Peditum
    Ty zbraně na mě působí takovým nemastným neslaným dojmem. *9*
    • C-BEAM
      ta brokovnice vypadá jako granátomet *1*
    • jj nic pro hitech dětičky odkojené na křehkých zbraních z Unrealu... tohle je pořádná ocel pro chlapy!!! :D
      • Magister_Peditum
        Právě naopak, ty zbraně by mohly být daleko víc chlapácký. *15*
        • Taky mi připadají nemastný, neslaný jak už tu někdo psal.
          A třeba flak canon, nebo jak se to jmenuje byl v Unrealu náhodou bezva :D
          • Aha to jsi psal přímo ty, sorry jsem ocas :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit