Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První dojmy rozpačitý. MP mě fakt neoslovil a pokud by singl měl mít obligátních 6 hod. tak za plnou cenu určitě ne. Uvidíme co se s toho nakonec vyklube.
  • Trochu lepší Doom 3. V roce 2015 bych čekal větší nálož.
  • Kdyby mi nekdo nerekl, ze je to Doom 4 myslel bych si, že koukam na upravenej Doom 3 (E3 video). Docela velké zklamání... těch horor lokací ala "vesmírná (dosaď cokoliv)" už jsem vážně přejeden. Škoda mělo to být na zemi (jako dvojka) a takhle je to jen další horor scifi shooter. A to jsem se na to dost těšil.
    Čekal jsem mnohem, mnohem víc, kort po skvělém Wolfovi ukázat tohle, je špatný. A to, že tam dali děsně cool "dodělej ho" pohyby to nezachrání. Rok 2015 a prostředí je zas sterilní a bez destrukce či jakkékoliv fyziky. Ta střelba taky působý děsně "utahaně". Animace monster jsou stejné (viz závěrečný řez pilou) a navíc nepůsobý vůbec plynule (pohyb, otáčení) a to, že ti naběhne monstrum zády před brokovnici budu dělat jako, že sem neviděl.
  • Cosi
    Někde opravdu kvalitní záznamy v něčem, co by se v pohybu alespoň přibližovalo 1080p z E3 není někde k dispozici?
  • Sr_Lobo
    Tak tohle mi udělalo fakt radost *14* snat tam bude i variabilní prostředí a ty dvouhlavňovce daj trochu víc "koule", větší ránu a nejlíp kdyby to třeba hráče ještě posunulo o půl metru zpět *5*
    Každopádně s motorovkou bude asi slušná sranda *8*
  • Tak tohle si v ničem nezadá s Brutal Doom. Ale měli to hrát s myší (nebo tam dát někoho s rychlejšíma palcema), aby to bylo svižnější. Takhle jsem si připadal, že sleduji spíše The Typing of the Dead.
    • Jj Brutal Doom je proste jednicka ale proti Doom 3 to teda vypada fakt dobre. Pevne doufam ze Doom 4 bude zase strilecka a ne ta tmava hororova nuda.
  • Na začiatku som bol natešený, že jeee DOOOM 4! No čím viac som pozeral, tým viac som sa nudil :( Strašne fádne prostredie, nezáživní nepriatelia, nejaké to bolo sterilné a bezduše ...a keď prišiel highlight s motorvou pilou tak už pri treťom rozrezranom nepriateľovi sa mi to opozerala
  • Měl jsem obavy o celkovou úroveň grafiky - asi zbytečné. A dokonce se mi líbí i ty útoky/souboje tváří v tvář...

    Už se nemůžu dočkat...
  • Ty brokovnice vůbec nemaj koule :( Možná je to daný i tím, jak nepřátelé reagují na zásah...
    • ta prvni je hodne spatna, dvouhlavnovka vypada pekne, ale chybi tomu poradna rana a zpetnej raz
      • Když sleduju, jak je mariňák likviduje ručně a vzpomenu si na prvního dooma, jak impa jste zabíjeli ručně asi 4 ranama pěstí, tak mi přijde tento mariňák sakra našlapaný, toho nějaký zpětný ráz z brokovnice asi nerozhodí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit