Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brutal Doom > Doom [2015]
  • Magister_Peditum
    Ty zbraně na mě působí takovým nemastným neslaným dojmem. *9*
    • C-BEAM
      ta brokovnice vypadá jako granátomet *1*
    • jj nic pro hitech dětičky odkojené na křehkých zbraních z Unrealu... tohle je pořádná ocel pro chlapy!!! :D
      • Magister_Peditum
        Právě naopak, ty zbraně by mohly být daleko víc chlapácký. *15*
        • Taky mi připadají nemastný, neslaný jak už tu někdo psal.
          A třeba flak canon, nebo jak se to jmenuje byl v Unrealu náhodou bezva :D
          • Aha to jsi psal přímo ty, sorry jsem ocas :D
  • Já si myslím, že je to genderově nevyvážené...
  • pohyb neprirozenej - packovac, nepratele - konzolovej normal, aby to moh hrat i bezrukej (a stejne ti sem prijde nekdo tvrdit, ze by si te povodil proti k+m)
  • Ja fakt nechapu proc v dnesni dobe musej vsechny ty zbrane znit tak utlumene a bez kouli... Ten samej problem mel uz Doom 3 a pritom v puvodnich Doomech to fungovalo hezky.

    Takhle se to dela! https://www.youtube.com/watch?v=mn2J4Loe57g

    I kdyz ted pomineme vsecho to lahodny nasili kreva litajici organy tak vsechny ty zbrane jako zbrane ktere opravdu strili. Zvuk brokovnice z klasickeho dooma je proste skvelej a kdyz to tam rozjede rotacak tak se mi uplne jezi chlupy na zadech!

    V Doom 4 asi jediny co zni alespon trosku dobre je super shotgun ale ze by to byla nejaka velika parada to teda ne...
    • C-BEAM
      ano, zvuky zbraní hlavně v Doom3 byly katastrofální a přitom v beta verzi zněly poměrně dobře, nevím proč a kdo rozhodl, že je utlumí. A ze zvuku především dvouhlavňové brokovnice v Brutal Doom jde až mráz po zádech, naprostá paráda. Včera jsem zrovna dohrál v20.
    • kubi-wan
      Nejlepší pocit z brokovnice mám vždycky v prvnim Soldier of Fortune... to dá takovou ránu, že máš pocit, že tim rozstřílíš zeď *4*
      • Lukass
        Half Life 1
        • Half-Life měl hlavně nejlépe zpracovanou základní pistoli historie - ta mě bavila tak, že jsem jen s ní standartně procházel cca 75% hry...
  • Nějak se nemůžu ubránit dojmu, že šlo po celou dobu o script a ne video hrané člověkem. Nepřátelé byly skoro nepohybliví a velmi pomalu reagovali a útočili. Pohyb hrdiny byl hladký, bez zaváhání, a nepřirozeně plynule dokončoval pohyby.
    Prostě to celý nebylo nějak dynamický, jak to známe z dřívějších dílů, nebo posledního Wolfíka.

    Vizuál se mi ale líbí, jsou tam i celkem zajímavý situace.

    Já tomu šanci dávám a počkám si, jak to nakonec dopadne.
    • Asi to nebol prerender ale ten gameplay, teda pohyb hraca a pravdepodobne aj miesta vyskytu a casovanie nepriatelov bolo presne nakriptovane a nahrali to ako zaznam. To je dalsia vec ktora by ma zaujimala. Bude na E3 hratelna verzia ? Lebo to zasa spada to polohy ze s vyvojom Doom4 stale nieje nieco v poriadku, ak by nemali ani hratelnu ukazku. Predsa len uz buduci rok to chcu vydat a to zasa nieje tak vela casu.
      • Trochu mne mrzí, že kluci z Games neplánují přenášet konferenci Bethesdy. Na druhou stranu, jiný zahraniční media jí nabídnou, tak se snad dozvíme něco tam, nebo pak tady v nějakém shrnutí.

        Render to určitě nebyl, bylo to ingame video, ale celý to vypadá jako script..

        Vzpomínám na doby, kdy se z nově vydávaných her netrousilo tolik informací, jako dnes (je to dáno pochopitelně dnešníma možnostma a internetem). Občas se vydalo krátký video, lidi se nadchli a netrpělivě očekávali hru a tvůrci je záměrně dusili a nevydávali žádný další podrobnosti. Pak až DEMO, kde si kupující mohl osahat, do čeho by případně investoval.
        Třeba je teď u Dooma 4 nedostatek dalších informací záměr - kdo ví.
  • No je to trochu rozpacite. Nemyslim si zde dnes staci ukazat haldu enemakov a ich krvavu destrukciu a je vyhrane. Tiez dost neiste posobi ze ukazali iba par lokacii, vzhladom na problematicky vyvoj celeho Doom4. Dufam ze maju aj ine lokacie a aj nejake exteriery spravene. Hranie v MP za prisery ? WTF ?
    Je niekde aj video z toho Snapmapu ? Lebo to je zatial asi jedina zaujimava vec na celej prezentacii.
    Inak tie videa co tu mate su fakt v biednej kvalite.
  • Ježiš co to je? Proč chodí tak pomalu?
  • Po grafické stránce to vypadá moc pěkně, prostě DOOM. Nevím proč jste zas tak všichni negativní soudit hru podle ukázek mg... Nový Wolf se povedl u DOOMa nepředpokládám opak...
  • Vyzerá veľmi priemerne bohužiaľ ...slabúčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit