Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tuto sérii jsem měl rád. Dlouho. A dlouho jí odpouštěl zjevné chyby, přestože ostatní na to nadávali. Ale nevěřím, co jsem právě viděl (trailer). Tak oni teda nejenže udělali jen ingame footage bez ladu a skladu a ani to pořádně neprostříhali, neudělali k tomu pořádnou hudbu, ale ono to nemá ani žádnou atmosféru. Takhle prázdný "trailer" jsem už dlouho neviděl. Pomyslný oponent by mi nejspíše řekl: "tak to nekupuj!" No taky že nekoupím.
  • Zzzzzzzzzzzzz.....
  • Pojistili si zadní vrátka stou remasterovou verzí MW, rád bych kdyby se CoDko vrátilo do bojiště 2.světové války nebo zkusilo jako BF 1.světovou válku nebo třeba Občanskou válku v USA Jih vs. Sever. nebo to zasadili do Koreje 1950 až 1953. Prostě to chce něco co tu ještě nebylo nebo něco co není ještě tak moc zmapovany,protože podle mě každá druhá střílečka je zasazena do budoucnosti. Podle mě bude tohle nové CoDko nuda,ale nechám se překvapit *4*
  • calwin
    táto séria eskalovala nejakým špatným smerom... dogfight vo vesmíre? vážne? :D
  • Autor by neměl zapomínat že klíčový lidé z IW utekli, na MW3 to ještě tolik vidět nebylo protože základní koncept už byl zřejmě hotov ale Ghost už byl přinejlepším nemastný, neslaný.
  • MARTASLJ19
    Veľmi sa teším na tento diel *14*
  • Nechci se CoD zastávat ale vyloženě mě sere ten cílený hate na něj. Všichni si myslí jak oproti tomu bude Battlefield 1 božská hra a při tom je to přeskinovaná BF4.

    P.S. Nezapomeňte jít dál dislike CoD traileru
    • R.I.P. CoD
    • walltar
      Jo... jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.

      Bohužel se z těch her stal odpad herní scény.
      • Lukass
        Presto me Battlefield bavi, ta hratelnost je tam proste v poradku, a o kvalite technickyho zpracovani a zvucich se ani nebudem bavit ze *1*
    • neboj už se stalo
  • Nemá čím překvapit? Je tu vážně nějaký moula, který by se tomuto ještě divil? A že to jistí multiplayer? Dobrá tedy, ať pak ale titul stojí polovinu. A co se týče kvality technické a grafické, tam už je to dnes vážně jen k zasmání. Je ale velmi fascinující, kolik lidí na tyto zjevné nekvality nadává a kolik - zřejmě tedy mimořádně tupých - lidí si to stále dokola kupuje, jednou ročně prohodí tolik peněz za stále to samé...
  • Lukass
    *1* *1* *1*
  • Call of Duty má nejnenáviděnější trailer v historii Youtube, Battlefield 1 se vrací k historickým bojištím a DOOM je old-schoolové překvapení roku. Ano, pořád je tu naděje pro dobré FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit