Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    Ku stastiu mi staci ak pojdu aj bossovia porazit non leathal sposobom a nebudem.musiet ako master thief vsetko nabombovane v cloacku a hackingu 30 minut poskakovat po arene a dufat ze raketou trafim overpowered bossa a on mna nie.
  • Asi jsi na stara kolena senilni. Naaresti ja jeste poznam dobrou hru.
  • No nejde protože to není reboot je to takovej prequel alternativní řekněme, který se odehrává v řekněme stejným nebo podobným světě ale jde si svou cestou, má svuj spůsob gameplaye a přiměřeně kohezní příběh. AC black flag, to se mělo jmenovat jinak protože tam nebylo prakticky nic z universa ac, nebyl tam ac svět kterej byl ustanovenej, příběh šel mimo assassiny a tak, tam by byla změna názvu namístě, tady ne tak moc řekl bych.
  • Ako by som to...
    Ja mam rad Fallout 1,2 aj 3,NW a 4. Mam rad Diablo 1,2 a po case aj D3. Viac krat som dohral DeusEX 1, 2!!! a HR.
    TESO: Morrowind je podla mna jedna z naj hier ake kedy vysli, ale totalne som hral aj Oblivion a Skyrim.
    A teraz pride nejaky uber, hardcore, oldschool playa a povie mi, ze som lama a pod. lebo najlepsie su aj tak Dagerfall a Arena.
    A vies co si ja pomyslim? Nech ide do p*ce. Ze nech zapoji Atari a ZX Spectrum na CB televizor Rubín a hra Pong a Tetris...
  • pisal to kremser takze vacsina z toho budu blaboly
  • Fajn, v tom pripade je skoda ze human revolution nejde vubec ve stopach Deus ec 1, ktery se stal legendou.
  • Hmm, to bude dobre. Praveze v takychto pokracovaniach su prekvapenia na skodu. Zaklad je nevymyslat totalne novinky, "prekopavat system" a pod. pretoze to dopadne na k*k*t. Novi hraci sa nechytia a stari budu akurat nazlosteni.
    Podla mna, ak sa robi nejaka druha - tretia cast nejakej pecky a planuju sa tam velke zmeny v jadre hry, tak by ta hra mala dostat iny nazov, alebo nech to nerobia ako pokracovanie.
    Problem vsak byva v tom, ze trzby robi vlastne ta znacka *7*
  • proč jsou ty levely tak lineární a naskriptované?
  • Proč by měnili celej skill system po jedné hře, tohle není desátej díl, podle mě je to užásně znějící druhej díl kterej nemění ale vylepšuje přidává a upravuje, pokud by to bylo jak v AC osmej díl tak jo uznám že tam každá změna vítána ale tady u druhýho dílu nevidím důvod. Nevím co autor čekal fakt ne ale kompletní překopání celýho systému by podle mě nejen že nebylo dobrý ale byla by to blbost protože ten systém v HR fakal fakt dobře, takže ne změnit ale prohloubit to je cesta správným směrem a tak to taky dělaj.
  • Veny
    Nový skill system, nové možnosti, strategie - je toho spousta, co se může přidat a překvapit.
    Ze hry mam dojem, že upravili/přidali pár skillů, přidali/upravili pár zbraní, ale nových prvků tam moc nevidím (krom toho upravování zbraní - to vypadá dost zajímavě). Někomu to může vyhovovat, a někdo holt čeká víc... nějaké nové možnosti, které je logické od nové hry očekávat.
    Human Revolution nastavil vysokou laťku a chápu, když lidé ocení, když bude Mankind Divided jen vylepšená verze. Autor asi čekal, že se MD bude od HR lišit stejně, jako HR od Invisible War...
  • měl by ten titulek přepsat na konečně pořadna hra po dlouhe době
  • možna to je jeden stěch chytaču pokemonu to se pak nedivim :D
  • Mě by jen zajímalo čím chtěl aby ho to překvapilo, pokud mi deus ex dá přesně to co očekávám tak se budu tetelit blahem. To chce aby tam zničehonic ze země vyskočil drak aby ho to překvapilo, nebo jump scare v tmavé uličce ty jo.
  • ty uz tady radsi nic nepis prosim te,evidente pro tebe hry nejsou a nebudou kdyz te deus ex neprekvapil
  • neprekvapil jo ty vole co ses to za bezducheho dementa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit