Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a já bych řekl, že to od jedničky není vůbec daleko, osobně bych to dal na stejnou úroveň. Sice jsem jedničku nehrál v roce 2000, ale až po HR a nemyslím si, že je to nějak o moc lepší.
  • Haleluja, pokud se to hraje stejně, pro mě největší obava byla změna gameplaye, nedávno jsem znovu dojel Human Revolution directors cut, třikrát po sobě *1* takže za mě velké plus, btw při hraní HR jsem si myslel, že nemůžu objevit další překvapení v leveldesignu misí a objevil jsem různé věci i v třetím průchodu hrou(celkově asi sedmém) takže pokud zachovají hratelnost a udělají skvělý leveldesign, bring it on
  • maros.goc
    v Mankind Divided ich ani zabijat nebudes musiet ;)
  • Tak, to je samozřejmě věc názoru, ale já - když vyšel Spectorův Deus Ex - jsem o konspiračních teoriích typu ilumináti do té doby skoro neslyšel, takže pro mě to bylo něco úplně nového. Naopak u Human Revolution mi přišlo, že v době Zeitgeistů nedala dohromady žádnou pořádnou konspirační teorii ani zajímavý příběh (řešila se vražda ženy, kterou jsem neznal a byla mi jedno). Navíc je tu konkurence v podobě pěti dílů Metal Gear Solid... tak uvidíme.
  • maros.goc
    samozrejme že neprekvapil, snádˇste čakali prekvapenie ako svojho času 'prekvapil' Deus Ex 2? ;)
  • mělo to lepší příběh než jednička, která byla strašný kočkopes.
  • DE:HR sice nedosahovalo kvalit původního DE, ale i tak to byla hodně zábavná hra (až na ten odfláknutý konec) - 8.5-9/10, takže pokud DE:MD bude stejné, tak si to nenechám ujít.
  • Still
    *7*
  • Tvl...na kazdyho bosse platil emp granat, ale to by se musela zapojit hlava :-/
  • Uaaaah. Myslim že problém s prvním Bossfightem v HR vyřešily patchem chvíly po tom co si na to lidi stěžovali.
  • Hehe. Tak možná proto jsem Black Flag hrál ze všech dílů nejvíc a ještě stále si ho rád občas zahraju. On to vlastně není assasín.
  • Perk od Triss jsem nikdy nezískal))lol
  • Tak, už u předchozího dílu byl problém, že nepřinášel nic nového - tj. byl to v podstatě Spectorův Deus Ex, jenom horší a s nudnějším příběhem.

    To by se nemělo opakovat
  • Morraw
    Sarif Industries theme *4*
  • A stejně se z celý hry nejvíc těším na hudbu *15*
  • Whoossain
    Pokud dostanu od hry to, co v posledním dílu, tak budu naprosto spokojený.
  • Kremser detected. Moving along.
  • Bizisko, ty bereš nějaké léky? Nevšiml sem si, že by tě nazval lamou nebo na tebe útočil, protože nehraješ starší hry.
  • Veny
    Nepopírám, ale podle ikonek v UI se obávám, že většina skillů zůstane nezměněna.
    Zaklínač měl v každém díle jiné skilly, ale zároveň nějaké inovace - ve dvojce se objevili pasivní perky získané v rámci vedlejších questů, či po splnění jiných podmínek. Ve trojce se objevili odvary, mutageny a poté i celý nový strom mutací.
    Neříkám, že skill systém v HR byl špatný, to ne. Vezmu-li ale v úvahu potenciál dodatečných úprav augumentací, tak bych, řekl, že ve hře je spousta místa pro hlubší rozvoj postavy jak po funkční, tak i estetické stránce.
    Ale jo, uznávam, Deus Ex si nikdy nehrál na RPG které stojí na upravování vzhledu a hlubším systému vylepšování...
  • ten skill systém fungoval fajn. Vem si Zaklínače, tam je pokaždé nový skill systém a pokaždé o dost horší než ten minulý. Je dobré, když tvůrci mají v sérii nějakou koncepci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit