Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PreidaQ
    Mě si tou Prahou tedy nezískají, to je na mě příliš laciné!

    Já bych si přál hlavně návrat elektrického obušku, protože během sledování animace lámání končetin v HR jsem si příliš jako pacifista nepřipadal.
  • V roku 2029 bude Praha druha Moskva a Vaclavak bude odzhora az dole ulicka ruskych nevestincov ako v Amsterdame...
    • PreidaQ
      Až si jednou najdeš práci (protože provokování na fórech za práci nepovažuji), tak si taky budeš moct ten lístek do Práglu dovolit a nemuset to ostatním jen závidět.
      • Hnisavec
        v Prahe som už bol asi 12x minimálne. Mám tam pochodené úplne všetko, od krivých zrkadiel, požičanie lodičky na Vltave, cez silvestrovskú tlačenicu pred orlojom až po kompletne prejdenú zoo, ktorá je super. Kolkokrát si ty bol v Bratislave čecháček?
        • kam by siel..do petrzalky?:D
        • ještě jsem nebyl ani na Slovensku je tam něco zajímavého?
          • Rytmus tam prej řádí někde, ale je docela těžké ho spatřit.
        • Princ.Jablon
          Proč by jezdil do Blavy...hnusný město kde nic neni
        • Veskoslav
          Jako nic proti, ale Bratislava patří mezi nejškaredější hlavní města v Evropě. je to uměle vytvořené hlavní město, které nikdy hlavním městem nebylo a ani nebylo tak projektované. Srovnání s Prahou je zcela zcestné, protože Bratislava prakticky nic nenabízí.
          • 'Jako nic proti' a rovno si sa znížil na úroveň toho nešťastníka hore. Pozdrav z Bratislavy..
        • k čemu by tam chodil je to jedno z nejhnusnejších mest na svete
  • Najocakavanejsie rpg...paradicka. HR prejdene bez jedineho alarmu a zabitia na najtazsej obtiaznosti. Skoda len ze dali prec ten zlaty filter...vdaka tomu to malo jedinecny nadych
  • Fantastický design prostředí, skvělé zvuky a atmosféra, agresivní AI, solidní gunplay a pocit ze střelby a akce. Protože sérii vůbec nesleduji, tohle mě hodně překvapilo. Super.
  • Buhehééé Praha 2029 a jednokolejka (nebo to byl Maglev?)!! Ještě teď se válím po zemi. :) I kdyby nám tu jednu linku celou zaplatila EU, tak to v čechách nedostavíme. :)
  • JezboX
    Mám chutě si přes víkend zahrát DE:HR *1* . Už si to dlouho slibuju a článek mě tak namlsal si dát DE že to asi dopadne. Už jsem hru prošel na stealth bez zabíjení tak ještě mi to chybí za odvrácenou stranu *2*
    • Zkus rozpoutat chaos v ulicích Detroitu a pořádně otestovat A.I. a souvislosti - garantuji ti, že dojdeš krutého prozření...
  • Pilgrim66
    Neuvěřitelný, jak si dali práci i s tim pasem. Fake pas nebo ne, Adam Jensen for president 2029?

    http://i.imgur.com/AqrtiBi.jpg
    • PreidaQ
      Na statného policajta je ten pas trochu útlý, ale i pod těmi kalhotami zřejmě bude pravý.
  • Gordar
    Koukám že vymřeli všichni pražští památkáři. Ale že to trvalo.
  • Hned na začátku videa mě dostala ta zvuková kulisa Prahy. Slyšeli jste ty tu sirénu českýho policejního auta? To museli snad nahrávat někde z balkónu v Praze. :D
  • Super pristup tvurcu, ze celou ukazku pusti na net a fanousci tak nemusi spolehat na deformovane dojmy, ale muzou si udelat sve vlastni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit