Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Vypadá to náramně, jenom ty zbraně mě neberou, já hraju pouze stealth stylem.Graficky i stylem to vypadá mnohem líp než předchozí díl.
    • Jedna vec mi vadí to žlte zvýraznenie vecí ktoré ťa oboznámi že je to interaktívna vec. Inač nadherny Skok od predošlého dielu. Aj keď samozrejme aj 1tka mala svoj šmrnc žlto cierny
    • Mně právě přišlo, že do doby, co šel stealthy ta produkce hry trochu pokulhávala. V momentě co začla akce ta hra rozkvetla.
  • "Tvůrci si totiž najali profesionální herce (hlas dabující policisty mně byl extrémně známý, ale nedovedu jej bohužel přiřadit ke konkrétnímu jménu)"

    Když nevíš, dosaď si tam Bohdana Tůmu a minimálně v 70% případů je to správně *1* Ten chlap snad dabuje všechno.
    • *3*
    • Inquisitor
      Jo i toho zelenýho Alza zmetka :)
      • Mám pocit, že toho i slovensky. *1*
        • kiro_lyriq
          Jo, dabuje i slovenskou verzi a tady jsem si stopro jistej, že namluvil toho poldu :)
  • Já už myslel, že to bude celý v dabingu, budou tam aspoň titulky? Těch pár ametérských keců (sorry, ale proč ten policajt neřekne normálně "pokračujte" a místo toho řve jak kdyby se tam střílelo) mě fakt nevytrhne, raději bych tu hru viděl lokalizovanou s titulkama.
    A toho profesionálního dabéra si dokážu představit :D zvlášť v jakém stavu je v naší republice tohle odvětví, dřív jsem naše dabingy měl moc rád viz starší filmy, ale dnes neznám nikoho, kdo by dobrovolně vyhledával dabing, právě naopak.
  • Proč tak přehrávají? Body plus za český dabing ale hned vzápětí mínus za amatérský přednes. Uplně je slyšet jak to tam tlačí skrz zuby aby byl "drsnější".
    • To je bohužel již tradice českého dabingu. Jeden z důvodů, proč se mu zásadně vyhýbám.
  • maros.goc
    Prepáč Dark Souls 3, no o najlepšej hre budúceho roka je už dávno rozhodnuté ;))))) Fantastickéééééééééééééééééééééééééé
  • No překvapení, že tam nikdo nemluví rusočesky a ulice nejsou plné Sašů, Viktorů, Ivanů a Vladů. Snad to narozdil od Prahy v Modern Warfare dopadne dobře.
  • Dokládý *12*
  • hlavne napisy budou asi obsahovat dost chyb, uz podle toho o co se snazili na tom "trzisti", to neumeji prepsat nazev z google translatoru? *1*
    • No jo kámo jenže takový překlepy se vyskytujou i v reálu když já procházím brnem kolikrtá mi to hlava nebere jak někdo mohl takhle špatně napsat název, tutíž ty chyby budu brát jako větší přiblížení autenticitě *1*
  • Lukyz
    Mě ten hlas policajta strašně připomínal Paulieho z první Mafie, kterého daboval Petr Rychlý.
    • to je Rychlyho zivotni role.. aniz by to zrejme tusil :))
    • On je to vlastně Tůma.
      • Je to Jaromír Meduna
  • Magister_Peditum
    Česká policie docela drsňáci. *15* Že mluví česky je rozhodně plus, i když mi přišlo vtipné, že v jednu chvíli mluví na Jensona česky a hned vzápětí na něj mluví anglicky. Jo a co mají pořád s těma papírama? Čuchám čuchám otrocký překlad s angličtiny. *15*
    • Nejdřív chtěl papíry a potom Adama poslal dál anglicky když zjistil, že je cizinec, prosté. Je vidět, že se naše policie alespoň za těch čtrnáct let naučí anglicky, ani ty oblečky nebyly špatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit