Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruchy v pozadí v češtině a hra bez češtiny. Opravdu jsem nadšen. *10*
    • Jseš snad trol nebo co? *15*
      Českej dabing si ve hře užijí všichni hráči protože to dotváří atmosféru, českou lokalizaci ocení jen pár čechů a z nich to většina ani nekoupí.
  • Paulie88
    Autentickej zážitek z Prahy a proto jsou tam všichni skoro černý. Vývojáři asi vidí do budoucnosti ...

    A je fajn, že jsou rádi za autenticitu ale český titulky do celý hry není schopen zajistit nikdo ... Na tuhle hru a zvlášť odehrávající se i v Čr je to ostuda.
    • To víš, když se nakupujou steamový klíče někde od rusáků za 3 kila z čehož má distributor kulový a nemá tudíž prachy na lokalizaci, není se čemu divit...
    • MrSanta
      Nějako nevidím souvislost mezi prostředím ve kterém se hra odehrává a lokalizací.
      Až se u nás bude každé hry prodávat 50.000 kusů, tak lokalizace budou. Do té doby je to vždy jen na ochotě lokálního distributora investovat peníze do téměř jistě prodělečné lokalizace.
  • Tak zaprvé, ti futurističtí vojáci by měli zmizet a místo nich tam být typičtí pochůzkáři. Taky by si neměli říkat o papíry, ale o doklady a místo rychle by měli říkat občane.
    • Jo, presne to s "papiry" me taky trklo, ale hadam to muzeme brat jako vyjadreni xenofobniho vyvoje spolecnosti a celkove dystopicke atmosfery.
      Ve stejnem duchu mi pak nevadi policajti v armoru na exponovanach mistech, ostatne na checkpointu a pak jeste po jeho projiti vidis i dva "lehci" policajty.
      To spis ty reklamy v anglictine jsou trochu diskutabilni, i kdyz uplny nesmysl to taky neni.
      • A neni mozne, ze slovo papiry je tak podobne se slovem papers, ze ho pouzili a zvyraznili proto, ze i clovek z anglicky, nemecky, nebo i treba martansky mluvici zeme pochopi pointu?
  • Wigum se přestěhoval do ČR.
    Každopádně špatně vybranej dabér Tuma se hodí max do komickejch nebo naprosto otravnejch rolí(navíc nemá) plus tady v ČR je alzák velice neoblíbenej ale to vývojáři asi nemohli tušit.
    Ale za atmosféru maj palec nahoru.
    • Tůma je tady taková "star" českýho dabingu, tak si holt nedělali práci s výběrem a vzali ho.. Jinak cizincům, který neumí česky bude nakej alzák uplně u prd*le, prostě uslyší cizí jazyk a bude se jim to zdát normální, nebudou nad tim laborovat jako my tady (jak je to přeložený, zahraný atd.) a mě to taky nepřijde nějak strašný, jsem rád že se vývojáři aspoň snaží..mohli taky mluvit rusky *3*
      • V tech uplne puvodnich videich mluvili tusim srbsky.
  • Vypadá to fantasticky, btw jestli to bude 2016 tak počítám že na dx12 to bude ještě větší mazec... Jenom je škoda že všechny dobré hry vyjdou koncem roku nebo až příští,
    • Proč? Umíráš? Nebo proč je to pozdě?
  • HR byl super.. ale tady označím 4 týpky zmačknu tlačítko a ono je to prostě potichu sundá bez toho abych se musel trochu snažit..? začínám se bát.
    • Však ono i HR bylo snadný, pokud jsi měl tajfun. Myslím (doufám !!) že tohle video je jen uměle nastavený,aby bylo snadný, však se podívej - energie ani HP skoro neubývaj.
      Logicky by všechny ty vystřelovací hračičky měly kromě energie stát i nějakou munici, takže ve finále možná bude hra v jistých momentech snadná, ale cena za spotřebovanou výbavu asi bude bolet :D

      Jinak vyadá to úžasně. Nový UI je fajnový, hlavně to nastavování zbraní.
      Těším se :-)
      • Pro ucely ukazky nastaven infinite health. Nekde to tam povida.
        • Presne, ve videu rika, ze ma nekonecny zdravi a nekonecne energie, ve vysledku tak casto a na tak dlouho augmentace pouzivat nepujde.
          • Aha, díky. Já většinu videa místo poslouchání spíš sledoval :D
  • Na cizáky co právě přijeli spustí česky a pak při přestřelce mezi sebou pokřikujou anglicky, asi aby pán co je přišel rozstřílet rozuměl.. Fuck logic *15* (jinak mi ten dabing tak hroznej nepřijde)
  • Já jen nechápu proč jsou všechny ty nápisy v AJ, když už si tu teda budeme hrát na smysl pro detail.
    • Still
      Já tam tedy hodně nápisů vidím v češtině....
      • Tak jinak všichni mluví anglicky a jen policajt česky. (čož by asi mělo bejt naopak)
        • Still
          Kurva, je to hlavní město.. Jsou místa, kde slyšíš všechno jen ne češtinu (ruštinu, angličtinu, němčinu) a v budoucnosti na nádraží, jakožto dopravní tepně, se tomu ani nedivím že každý mluví jinak.
          Kapiš?
  • palver
    Připravte si papíry na inspekci... co je za problém? *7*

    Český dabing je sice fajn, ale škoda, že použili google translatoru místo lidskýho překladu *15*
    • Vzhledem k tomu, že oficiální policejní hlod je "občane, já vás vyzývám, zanechte svého protiprávního jednání!", tak bych skoro řek, že připravte si papíry na inspekci klidně může taky bejt v nějaký příručce policejní mluvy.
    • Prostě takhle to zní dost blbě a nikdo by to v reálu takhle prostě neřekl...
  • Hanzales
    Teda já jsem natěšený až hrůza. Jedničku jsem dohrál nespočetně krát, dvojku jsem nedohrál, ale nový DEHR docela překvapil a tady to vypadá na vylepšené všechno :) Plus teda i ten leveldesign, různé cesty a způsoby, jak se kam dostat připomínají více první díl. V DEHR mi přišly ty alternativní přístupy k "objective" někdy dost "ořezané" (šachta za rohem, nebo krabice a upgrade augmentu). Oproti DEHR vypadá, že si s tím vyhráli ještě více, rozlehleji a rozmanitěji.
    Docela by mně zajímalo, jak by probíhal ten rozhovor s tím týpkem na konci, kdyby se tam člověk dostal stealthem.
    No tak jako tak si mně to získalo už jen tou skvělou atmosférou a gameplay vypadá taky velmi bohatě.
    Šup sem s tym, bo si vyslintám všechny sliny....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit