Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Já jsem třeba žádnej díl DmC nehrál, ale tenhle jedinej mě zaujal. A teď po recenzi ještě mnohem víc.
  • Hrál jsem zatím jen demo a to mě nadchlo dost, ale i tak si počkám na zlevnění. Jinak ale co musím pochválit, je parádní soundtrack (ale jen od Noisii).
    • Umaroth
      na aukru stojí 500, pokud mluvíš o verzi pro PC
      • Pokud hral demo, pak nejspis kupuje hru na konzoli, na PC jsme se dema nedockali.
  • To s tím restartem by mě zajmalo jak to jako je? Ta fakta o postavách jsou jako stejný? Nebo to s tím nemá nic společnýho
    • Jediny rozdiel som zatial postrehol len v tom ze Danteho matka nebola clovek, ale anjel. Takze Dante uz nie je napol clovek/demon ale hybrid anjel/demon = nephilim.
    • Všechno nový. Donte jako by rád plaval v žiletkách.
  • MidnighT91
    Tak jsem to zrovna dohrál na nephilim a pouštím se do další obtížnosti. Musím říct že mě nepřekvapilo, že je to takovej strašnej masakr protože jsem to čekal už od prvního gameplaye. Každopádně jsem si užil každou vteřinu... Btw. Nejlepší Boss byla sukuba...
    • nejelpsi lady z party clubu-paradni level cely
    • Bossové jsou (alespoň dle mého) lehkým zklamáním (přišli mi moc stejní), ale ta příšerná příšera ( *15* ) byla asi vážně nejelpší - a ten její šílený jekot a hlášky (na obou stranách) *15*
      • Fuck you. No. Fuck YOU! *1*
  • Hra me opravdu prijemne potesila a hlavne se na dnesni pomery ovlada dobre i na K+M.
    • kubi-wan
      A jaká je optimalizace?
      • Skvělá :). Je zde sice standardní počet nastavení grafiky, leč svůj účel plní :). Za celou dobu hraní se to vůbec nezaseklo a nebyl ani jeden pád :).
    • a daji se klavesy premapovat ?
      • Ano, vsechny klavesy se daji premapovat.
  • Na hru jsem se těšil, zahrál si demo, ale nějak mě to vůbec nechytlo, nevím čím to je *7*
    A to přitom podobné rubačky hraji celkem rád *4*
    • Umaroth
      Demo ze hry ukazuje hrozně málo....
  • Otázka: dá se v DmC nastavit citlivost otáčení kamery. V demu mi to přišlo docela pomalý a tam to právě nastavit nešlo. Třeba to už v plné hře jde?!

    A když už se v recenzi zmínilo Dante's Inferno, tak ještě než si pořídím DmC ve slevě, tak zvažuju koupi Dante's Inferna. Jenže tady na games recenze není, anglické recenze se mi číst nechtěj (ale čísla na metacritics jsou ve větší míře pozitivní) a jedinou videorecenzi jsem našel na Game Page, jenže to je takovej ten typ recenze pojď mě jeb_t... z toho jsem moc nezjistil. Takže se ptám, jak na tom ta hra je? Jak je dlouhá, je zábavná, jak je na tom hratelnost, variabilita komb atd. znáte to.

    Kdyžtak dík.

    EDIT: Vymazal jsem otázku jen pro recenzenta. Uvědomil jsem si, že to byla naprosto zbytečná otázka. A jinak díky Aratasovi a Lynchovi za odpovědi. Nečekal jsem, že někdo odpoví normálně, to se na games nestává tak často.
    • Nastaveni citlivosti ve hre je (menil jsem a vypada to, ze to i fungovalo :) ). K tomu se jeste meni citlivost podle toho, jak je kamera priblizena/oddalena k postave, takze jsem tam narazil na par momentu, kdy kamera divne preskocila. Nastesti se to nikdy nestalo pri boji, takze zadna tragedie.
    • Citlivost by snad měla jít nastavit. Nepamatuji se, jestli to tam bylo. Já si jen nastavil detaily a započal novou hru :).
      Co se týče Dante's Inferno - měl jsem to jednou na PS3 a musím uznat, že je to dost dobrá hra. Lineární, ale zajímavá :). Plynulá, ovládání dobré, komba též, bodla by lokalizace :P:D. Dlouhé je to podle toho, jak to hraješ a na jakou obtížnost taky ;). To je různé :).
      Když tak zkus demo a uvidíš :).
  • Keyz
    Vypadá to jako poslední Darksiders jen jiný svět.
    Stejný styl boje,neustále úskoky a komba.Grafika taky stejná i když to není "kreslené"

    Jestli to není tak lehké jako běžné potvory v Darksiders tak to může dost zabavit.
    Jakmile jsem se naučil komba tak to byla rychlovka.
    • Xcomik
      Po aktuálních asi 4 hodinách ve hře ti mohu říci jedno je to dobrá hra to určitě ale na DarkSiders 2 to rozhodně nemá ani v nejmenším. Tady mi chyběl otevřenější svět je to čistý koridor a v Darksiders se mi líbilo používat i koně ať už v jedničce či dvojce prostě není DMC špatné ale třetí Darksiders od toho neočekávej
  • HELLER
    Díky za recenzi, dost jsem přemýšlel, zda do ní jít nakonec jsem se rozhodl že ano :)
  • http://images4.fanpop.com/image/photos/16100000/Capcom-why-devil-may-cry-5-16169469-818-541.jpg
    • Ale tohle není Dante... resp. je, ale je to Dante z prvního traileru na DmC ve kterém se mělo jednat o nevybouřeného, edgy alpha idiota. Následně byl změněn na více rozumného nynějšího Danteho.
    • TA hra je totálně na houby. Nový vzhled hlavního hrdiny ji v mích očích srazil na bídný průměr, stejně jako snaha napodobit japonský styl. Kdyby radši tito celkem schopní vývojáři udělali vlastní značku a neprznili klasiku udělají líp.
      • Napodobit ? Ja to hraju hlavne kvuli tomu ze to nevypada jak debilni anime, ale prave proto ze ta hra je delana v evropskem stylu. Takovy 3rd person Painkiller. Na pocitac takova hra chybela, Darksiders me nelaka takze tady neni co resit. Souhlasim s 90%
        • debilní anime? Japonci zvládnou vyprávět příběh a vykreslovat postavy líp než kdokoliv z Evropy nebo USA. Pokud jde o styl, manga dokáže vypovědět víc než kdejaký CGI filmeček
        • ja ti dam debilni anime kousky jako Akira nebo Ghost in the shell jsou naprosto epicke veci
          http://www.csfd.cz/film/83541-akira/
          http://www.csfd.cz/film/141098-kokaku-kidotai-stand-alone-complex/
          a momentalne bezi http://www.csfd.cz/film/325426-psycho-pass/
          • jojo, ty jejich upiri zuby, sikmy behani, hekani ktery neuveritelne irituje ze bych odprasknul toho kdo to vymyslel, a reklama na cele "ted si vyhon", jsou naprosto epicke veci, to mas pravdu
          • Na tyhle veci fakt ulitlej nejsem...
          • To je maličký zlomek těch lepších anime *3*
            • to je pravda :) ale kdyz bych je vypsal vsechny tak pisu jeste ted :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit