Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dneska uz dostane 9 asi fakt hocico, inak ako v pohode hra ale 9 je moc cakal by som tak 7 nic prevratneho sa tu nekona a tych bosov je tam straaasne malo + nephilim difficulty je totalne lahka.
  • dako ma to nebavy som v 8 levely a stale to same dookola je to take iste i do konca hry ?
  • MinisterOfSillyWalks
    muj šálek kávy to teda není po tom zklamání u DMC4 zustávám nadále zastancem Ninja gaiden black/sigma
  • Radši zahraji starý DMC 4
  • Ja som velky fanusik DMC serie a tomuto dielu som dal sancu a paci sa mi. Danteho postava spravila na hracov blby dojem v tom uplne prvom trailery ktori vydali pri ohlaseni hry, v hre je uplne OK. Level design je super, hudba tiez, ma to intuitivne ovladanie tak neviem co viac si priat. Jedina skoda ze v hre nie je lock-on target funkcia ako v predchadzajucich a obcas je kvoli kamere na bojisku trochu neprehladno.

    Aj ked stareho Danteho mam rad, pribehovo predchadzajuca seria v podstate nikam nesmerovala. Kazdy diel DMC mal trochu ineho Danteho a CAPCOM sa zacal akokeby vyhybat priznaniu toho ze nevydarene DMC 2 vobec niekedy existovalo az prisli do slepej ulicky. Rad si zahram DMC 3 a 4 ale velmi rad si zahram aj toto nove :)
    • Povodna seria sa odohrala v tomto poradi DMC 3,1,(anime serial),4,2 .
      V DMC 1 posobil Dante ako vazny bijec demonov, v dvojke uz spravili jeho postavu tak vaznu a temnu ze skoro ani nerozpraval... na konci 2 ho uveznili vo svete demonov a potom zrejme nevideli ako dalej, alebo sa kvoli slabym recenziam a ohlasom hracov rozhodli 2 ignorovat tak spravili prequel - DMC 3 kde je Dante este teenager a jeho nova povaha je na mile vzdialena tym z DMC 1 a 2. No a na koniec prisli s DMC 4 kde je Dante vyzralejsi nez ten divoky teenager v 3, ale jeho pohodova, bezstarostna povaha a vzhlad vobec nepasuju medzi DMC 1 a 2 kde uz mal povahu skor bez spetky humoru.
      Myslim ze si tymto CAPCOM nas*al do vlastneho hniezda, ked sa nato takto pozriem su to vsetko skvele hry kazda zvlast, ale ako seria to spolu nedrzi pokope.
  • Preed
    Pocul som ze je to kratke a lahke,tak mozno za 10e za rok :)
  • Odulin
    Souhlas s recenzí. 7 Mission na Nephilim a spokojenost. Nejsem DMC fanda, ale tohle se hraje skvěle.
  • Po te co na tomhle webu dostalo hru roku Journey , hra co ma dve hodiny a stoji 400 korun a jedna se spis o hricku nez plnohodnotnou hru a jsou tu vynaseny indie hry typu Hotline Miami do nebes neprikladam soudnosti recenzi tady nejakou vahu.
    DMC je pro me spis zklamani , cozpak o to akcni system funguje dobre , aby taky ne kdyz ma na cem stavet , ale uz je to strasne vzdalene tomu cemu se v dobe ps2 rikalo DMC. Nema to uz ten smrnc a cele to je , jak by rekl pubertak ,,gay,,. Kdyz to srovnam s dilem druhym , ktery ve sve dobe moc ovaci nesklidil , tak byl oproti tomuhle uplne super.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit