Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim uznat, ze pribehem a zabavnosti se predchozim dilum minimalne vyrovna, hratelnosti je predci. Ac postava mi jiz neni tak sympaticka jako Dante z minulych dilu, ktereho bych uvital zpet, novy Dante neni ani blbecek, za ktereho jsem ho mel, nez jsem si hru zahral. Tesim se na dalsi dil.
  • Recenze dobrá a souhlasím s ní. Tento díl se vskutku velmi vydařil. Sice byl kratší, než minulý, ale zábavnější, vtipnější (u některých pasáží jsem skoro padal ze židle smíchy :D) a celkově prostě lepší. Navíc tu již není tolik míst, kvůli nimž byste zabloudili. To mne na 4 docela iritovalo :P.
    Ovládání je velmi vydařené - hráno na klávesnici s myší :). Ani u předchozího dílu jsem neměl potíže hrát na klávesnici, ovšem zde to bylo lépe uděláno. Jen pár kombinací bylo poněkud krkolomnějších na vyvolání, ale to je maličkost ;).
    A co se týče QTE - ty mi absolutně nevadí :). Sice zde nejsou, ale nejsem jejich odpůrcem.
    Nový Dante a jeho komba jsou prostě super cool. A ta hudba k tomu.
    No zkrátka a dobře - tento díl se výtečně vydařil. Na PC krásně plynule :).
    Good hunt ;).
  • Tak moje dojmy sou ULTRA pozitivní. Hrál jsem přechozí DMC4, které jsem dohrál vyloženě ze zásady: ,,co máš, to dohraj,,. Ovládání bylo kostrbaté, kamera humus, grafika jakž takž, hudba mi lezla na nervy protože se tu řekl bych opakovali jen 2!! motivy.DMC4 bylo na stejných principech jako minulé díly, hrát 1 2 3 jsem proto nemusel, nicméně hra nic moc..
    Teď k DMC(5)

    Ovládání: Intuitivní, jednoduché, ale přitom neuvěřitelně komplexní
    Grafika: PC verze: Ultra mega extra luxusní :) Mimika postav, efekty, animace, vše je nádherné
    Prostředí: Paráda. Limbo, normální svět, podvodní svět když máte zabít Boba..luxus..
    Postavy: Dante je symoaťák, sporstej zmetek, Kat je pěkná atp...LUXUUUUS Vergil je ..Vergil
    Bossové: Bob, Succuba, různi mini-bossové i řadová monstra..krása a není nic jednotvárné
    Můj verdikt: 10/10...
  • Oni to braly jako samostatnou hru. Ty co píšete že by to mělo mít 6 bodů prootže je tam jinej hrdina kterej se vám nelibí takto je vaše věc. Jako pro hráče který Dmc seríi nikdy nehrál a začne touhle a naky minulý Dante je mu u pr*ele tak pro něj ta klidně 9 může být *3*
  • to mrskani se ve vzduchu pri boji me irituje
  • Nářezovka podlé mého gusta. Zatím jsem nenarazil na jediné hluché místo. Hra sérii rozhodně ostudu nedělá, podotýkám, že DMC 4 mám velice rád. No a k tomu soundtrack od bláznů z Noisia a Combichrist. Prostě hoši z Ninja Theory udělali svou vizi DMC a já můžu jen smeknout. Už se těším, až mi skončí šichta a já se na to vrhnu. Víc takových her po (pro mě) chudém loňském roce.
  • Pro mě byla pohodlnější klávesnice s myší a hra sama o sobě je dokonale vypilovaná akční řežba. Prvních 5 minut mi přišel bojovej systém kostrbatej, pak se do toho člověk položí a vytváří svá krásná specifická komba, která drtí vše na obrazovce. Každej nepřítel má svou slabinu, jenom jí najít :-) Batman arkham city/asylum měl nejlepší bojovej systém, ale DMC to překonal :).
  • Vzhledem k tomu že jsem předchozí díly série nehrál, tak mě DMC velmi (mile) překvapilo.

    Obecně bojovky moc nemusím, naposledy mě bavil snad Mortal Combat na jedné ze Sega konzolí *1*

    Dante je ale super hláškař, a zamiloval jsem si postavu Kat, ta je super, rázem se z ní stala jedna z mých oblíbených ženských postav :-)

    Ale hlavní jsou souboje, ty jsou povedený, toho jsem se před koupí obával nejvíc, ale naštěstí se moje obava nepotvrdila, není to žádnej stereotyp, akorát mám trochu problém si zapamatovat všechny možný komba, resp. klávesový kombinace. V podstatě si pamatuju pár základních a zbytek člověk nakliká tak nějak náhodně, takže je to spíš taková zběsilá klikačka. Ale mám zatím nahráno jen pár levelů, předpokládám že to chce čas, aby si na to člověk zvykl.
    • Combat :'(
      • Pardon no, sypu si popel na hlavu :-)
  • Bavi me to vice nez DMC4,ktere jsme hral tak 3x.Lehci mi to prijde pouze v tom,ze uz jsou checkpointy rozumne rozmisteny.Zpracovani i hudba za 1.Pribeh vyborny-prolinani limbo x real je v nekterych misich uzasne udelano.Odpadlo neustale probihani stejnych lokaci coz vyrazne kvituju..level z technoparty clubu jeden z nejnamakanejsich co jsem kdy videl.Prekvapeni po vlnach skepce bych rekl
  • Sice nejsem fanda, ale po tomhle hodnocení bych to i zkusil *3* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit