Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, sonyboy Alucard/Femto má mindráček z toho, že Divinity 2 má lepší hodnocení, jak Persona 5. Těžce nezvládá. ;D

    Divinity 2 RPG roku, jasná věc. ;D
  • Zzz: ne, hru jsi nehral nebo nedohral. Nemusi se ti libit ale co pises je presny opak last of us. Covershooter? Cely to muzes projit ve stealthu. Jmenuj jednu akcni hru tohoto zanru (s prvkami hororu) s propracovanejsim a emotivnejsim pribehem... prosim, jmenuj at se zasmeji.

    Me prijde ze vetsina lidi tu je jak ze souteze - rekni prvni co te napadne do dvou vterin.
  • Last of Us jsem dohrál celkem nedávno a podle mě je velice nadhodnocené, osobně bych tomu dal 75%, plus mínus těch 5%, příběh hrozné klíše, celá hra jedna eskort mise, akční cover shooter pasáže a celková hratelnost nic moc, ale na druhou stranu moc hezké prezentace, hudba, kulisy, facial animace, to bylo udělané perfektně, jen samotná gameplay mezi animačkama mi přišla dost meh
  • samozřejmě, podařilo se mu sejmout Personu z 9,1 na 9,0, dle mého si zaslouží potlesk a uznání...
  • ale dneska jsem narazil, v jeden moment se vyhrotila situace v parte a ty blbouni vystoupili z vlaku, ale zpatky jsem mohl vzit zas jen 3...

    takze prvni bug byl, ze jsem si mohl prikoupit 5. a chodit s nima vsema, monstrbug pak byl jeste s tema vsema dalsima...

    a jakmile clovek propusti zoldaka, tak opravdu zmizi, takze jsou tam nejspis jen proto, kdyz se rozhada parta, na doplneni prazdnych mist
  • Derp: tak ja jeho nazor chapu, ale nadruhou stranu rikat ze naprosto vsechny hry jsou nadhodnocene mi prijde trochu prestrelene tvrzeni....mozna trochu vic :)
  • takže pro něj máš uznání? to je ale od tebe hezké *4*
  • jojo, troll má pro trolla vždy uznání, spíš má mindrák z user score, když to porovná s Divinity. Nejlepší je ta jeho angličtina na úrovni základní vesnické školy či google překladatele *15*
  • ale tu recenzi na Perzonu 5 docela vystihnul *15*
  • 2 asw:
    asi začínáte být frustrovaný z toho, že váš názor je skoro neobhajitelný.
    Ono se není čemu divit, když se 95% populace shodne na tom, že hra je vynikající (9/10 nebo 10/10) a vy jste v té 5% menšině, která se skládá pouze z vás a různých trollů a haterů...
    Bude to pro vás asi šok, ale těch 95% má pravdu a vy se buď pletete a nebo máte tak zvláštní chutě, že jsou kategorie sám o sobě... LOL
  • sorry, ale tvůj komentář níže dokázal jenom to, že vůbec nemáš představu o hře.
    Ty 2 necelé hoďky, co jsi strávil ve hře než jsi to refundoval, stačili maximálně tak k tomu, aby sis vytvořil postavu a prohlédl User Interface. Což je žalostně málo k tomu si udělat závěr o monstrózním RPG na stovku hodin.

    ----------------------------------------------------------------
    Ono i ten "pixelart" UI se nedá objektivně posoudit za tak krátkou dobu.
    Psychologové totiž prokázali neochotu veškeré populace akceptovat i pouhé kosmetické změny, i když ty změny budou mít pozitivní dopad. Jediná metoda, jak lidé přijmou změnu, je donutit je využívat změněný UI, dokud sami nepochopí, že ta změna je dobrá.

    Doufám, že je vám jasné, kam tím mířím? Tvrzení "na první pohled nový UI nevypadá zajímavě" je prostě totální žvást s téměř nulovou informační hodnotou.
  • Bobe, tobě vůbec nehrozí, že by tě nějací živí spoluhráči chtěli bodnout do zad, protože s tebou nikdo nikdy nebude chtít hrát...

    ---------------------------------
    A prosímtě přestaň tady už trollit. Asi si myslíš, jak nejsi "vyjímečný", když tady píšeš takové "hluboké" názory, ale v reálu ty tvoje komenty vyvolávají v lidech pouze jednu myšlenku "To je troll a nebo fakt takový hlupák?"
  • Ok, vidim preco ti moj text taky prisiel. Ale nemas uplne pravdu, stale necital dost pozorne: "*alebo* maju zase vsetci v hlave nasrano?" = aj ked som bol zbytocne trochu ostry, pytam sa "jestli", teda podmienene otazkou. To nebolo tvrdenie ani utok. Pytal som sa beznych hracov ci to nahodou zase neni prehypovana kravila lebo, hadaj, casto sa to stava. Nesnazim sa ist proti prudu, mozno tak proti hype.

    Kazdopadne, odpovedal si mi co som potreboval vediet a za to som ti vdacny. Myslim ze toto neni pre mna.

    PS:(Mimochodom, uz sa zacinaju objavovat prve ohlasy sklamanych hracov na nete, ze hra po 2 akte klesne zabavou vyrazne nadol. Ale to len tak pomimo, uzite si hru.)
  • ty jsi sám jeden velký mindráček
  • vidím, že kike má trošku mindráček ze Sony.

    Myslím, že jsem ho našel i na MT...

    Včera to neudržel, tak to pustil ven..

    http://www.metacritic.com/user/KazBatllemage
  • Ne to je v poradku, jemu staci videt intro a pak muze jit s chuti hodnotit jak hru, tak recenze recenzetu kteri dohrali danou hru :)
  • To snad je tak na loď a tábor ne? Aspoň pořádně projít celou kapitolu by bodlo.
  • Dve hodiny hrani ti neco vypovi o hre ktera ma herni dobu 6 hodin ne 60+ ani nevis jak hra funguje. Jasnej teolling nebo hlupak, muzes si vybrat. Argumenty nula, jednani nula, pointa nula.
  • Hlupaka uz ze sebe delas pouze ty.
  • Takze tvoje argumenty byly po dvou hodinach hrani? Nejen ze jsi jeste nedospely jedinec, ale jeste strasne hloupy :-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit