Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Dark Souls neni rpg, haha
  • Drizzt ty hry co píšeš byly dobré, ale ve své době, teď jsou to staré vykopávky,,,
    taky mám rád staré hry ale omílat to dokola ? pořád ?,,,

    nejvíc jsem hltal staré Sega a Nintendo hry, ale říkat že byly lepší než dnešní pecky ? a omílat to pořád dokola jak byly ty hry vybroušené ...
  • Skvela hra a zodpovedajuce hodnotenie ;-)
  • 95 na Meta, cena 45 babek. Larian si to pěkně dává. ;D
  • Proto že tohle hraje jenom někdo kdo na takový typ her čeká docela dlouho,
    a zaklínače si zkusil skoro každý,, ale kdyby se DOS 2 prodalo tolik jako Zaklínače a stáhlo ''zadarmo''
    tak takovou známku DOS nikdy nedostane,,,

    i hodnocení lego her jsou vysoké, pravě kvůli tomu, hraje je někdo kdo má opravdu rád lego :)
  • Z3 je nadhodnocený. Nechce se mi tu znovu vypisovat ty spousty nedostatků, které ta hra měla. Je jenom pár RPG her, které jsou klenoty vybroušené k dokonalosti a nedá se jim skoro nic vytknout - Gothic 2, Baldurs Gate 2, Dark Souls, Deus Ex 1, System Shock a možná pár dalších co jsem zapomněl - toto jsou hry 10/10. Z3 mezi ně dle mého nepatří, protože má pár nefungujících designerských rozhodnutí. Doufejme že DOS2 se fakt povedlo.
  • Zaklínač 3 92% na MT a tahle hipsterská sranda 95% Nechápu...
  • jednička byla ze začátku trochu těžší, ale ne zas tak moc. Byla to výzva tak akorát. Mnohem horší tam byl pixel-hunting, např. jakési tajné tlačítko ve sklepě a několik tajných tlačítek v knihovně. Musel jsem se podívat do návodu, a to vždycky nerad dělám, ale bez toho bych to nenašel
  • celkem klidně. Já jsem hrál jedničku a ten příběh popravdě nestojí za to. Na jedničce mě nejvíc bavily taktické souboje, které ta hra měla fakt výborné. Po vydání jedničky jsem říkal, že kdyby zkombinovali taktické souboje DOS1 s příběhem např. Pillars, tak by vznikla skoro dokonalá RPG hra. Možná že se to podařilo ve dvojce, když změnili scénáristy, najali Aveloneho, vypustili rádoby vtipné impy. Podle mě je jednička v klidu vynechatelná hra. Ale pokud nevíš co se svým časem, tak za zahrátí stojí. Prostě 8/10
  • Jednička mě přestala bavit kvůli obtížnosti jedné konkrétní bitky, kterou nešlo obejít. Dvacetkrát jsem dostal na budku a pak vyšlo něco jinýho a už jsem se ke hře nevrátil.

    Tady je to koukám zase, tak snad ne v hlavní příběhové linii. Hru koupím, vypadá dobře. *4*
  • XXHUGOXX
    Tiscal games konečne dalo desiatku. Neverím vlastným očiam. *4*

    Mimochodom, môžem ísť do hry, aj keď som nehral jednotku ?
  • Proc bych mel hrat s nekym kdo mne eventualne pichne do zad?
  • chudáka GGG trefí dnes šlak a dostane hysterický amok
  • Hahaha, jiz netrpelive vyhlizim hatery, kterym se prave zboril domecek (svet) z h*vnem opatlanejch karet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit