Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyloženě vyjímečně jsem se díval na videorecenzi na konkurenčním webu, protože byla dřív, a nestačil jsem se divit, co se také dá nazývat "videorecenzí" - tím spíš jsem rád, že mi tu Lukáš spravil chuť - opravdu jeho videorecenze mají hlavu a patu, příjemně se poslouchají a jsou na profesionální úrovni i po technické stránce (střih). Opravdu dobrá práce, jestli vás to potěší, chválím! *3*
  • Ty vole, co to je za přiblblýho dementa, ten trol.diskuzni? Jak dlouho tady ještě ten přiblblej puberťáček bude spamovat? Proč admin toho kokota tady trpí a nedá mu konečně ban?
    • Trol.diskuzni
      Možná proto, že na rozdíl od tebe umím vyjádřit názor slušným způsobem...
      • residentevilfans
        Omg trolle je to jen hra.Ted jsem ji hral s kamosema.Pokecali jsme u toho a pobavili.Newim co tady furt resis "JE TO JEN HRA" ne lek na rakovinu!
        • Trol.diskuzni
          Samozřejmě, že je to jen hra... Právě proto jsem si ji nekoupil, přestože fanoušek Diabla jsem.
          • ucho
            nejsi, jsi fanoušek trolování :D
            • Trol.diskuzni
              Váš názor vám neberu (a respektuju). *4*
            • On je to hlavne fanousek blbyho kecani.
      • ntj, ale musis priznat ze refreshovani tydle stranky je tvuj smysl zivota :D
  • Achjo, ono to tady pořád jede a pořád ta samá písnička :) A já sem rád že je hra online, že si třikrát kliknu na instalačku klienta, hra se mi za chvíli stáhne a nemusím nikde lovit dvd. Sem rád že má barevnou grafiku. Sem rád že si můžu měnit skilly a runy v nich kdy se mi zachce. Vůbec mi nevadí že si někdo koupí item za reálný peníze. Vůbec mi žíly netrhá že nemůžu hrát 24/7 a ani mě nesere občasnej disconect. A sem rád za Diablo 3 jaký je.
    Kdo semnou sdílí názor?
    • Asharak
      Sdílím s tebou to, že se tu zpívá pořád to samé dokola. Ale už by jste s tím mohli přestat.

      ad disconnect: to ti závidím. Doufám že nikdy nepoznáš význam AFK. Vzhledem k checkpointům je to jinak dost smutné.
      ad klient: your argument is invalid.
    • ucho
      a zapomněl jsi dodat, že si ho nemůže nikdo upirátit :) (proto asi dost lidí v diskuzích kvičí)
      • Je velice úsměvné že od Tebe jsem jiný argument na neustálé připojení nikdy neslyšel, než že hra nejde ukrást, přitom to není vůbec věc, která se diskutuje. Bude to proto že sis tu hru musel koupit protože nešla ukrást, a teď jakožto hrdý majitel své první originálky si musíš nějako obhajovat utracené peníze, místo aby si hru zařadil do sbírky svého warezu?
        • ucho
          koukám víš všechno. uhodneš i to, co jsem měl dnes k obědu?
          • To víš, jsem jedno velké ucho a všechno slyším. K obědu? Nějakou kachnu a nudle od číňana. Docela to ušlo, děkuji za optání, co sis dal Ty?
        • Dokážeš si představit kdyby si tu hru mohl kdokoliv stáhnout? Víš kolik musel stát vývoj té hry a kolik teď stojí ten provoz? Tady x lidí na tu hru nadává a používá pro mě dost nepochopitelný argumenty. Pak sem může přijít někdo, kdo se o tu hru až tak nezajímá, přečte si pár větví a udělá si na hru negativní názor, a to mě docela DOST sere.
          • Kolik stojí provoz? Koho to zajímá? Čí to je problém kolik stojí provoz? Určitě ne hráče co chtěl hrát single a za hru si plnohodnotně zaplatil.

            A co se týče vývoje. Vzít wow engine, naházet do něj jiné textury, udělat pár statických map, použít existující RPG systém...nejdražší na tom asi byli ty videa. Bohužel nevím kolik stojí taková videa, ale ve hře není víc jak třičtvrtě roku práce malé skupinky lidí.
            • GlaDOS
              Máš pravdu. Nevíš, kolik stojí taková tvorba videí ale jak tě tak čtu, tak ještě víc nevíš, co všechno obnáší vývoj hry. To bys pak z huby nemohl vypustit takovou ultimátní kravinu o malé skupince lidí a třičtvrtě roku práce.
            • Asharak
              Tak nic, za pokus to stálo *4*

              Dej si STUDENOU sprchu, popřípadě na týden pauzu od internetu *10*
            • Ne ne, to nejde vidět že nevím o čem mluvím, jen jde vidět, že nerozumíš tomu co píšu.
            • Asharak
              Hele, propleskni se, až budeš něco takového předělávat, pak to bude mít možná větší šanci na úspěch, ale jde vidět, že sám nevíš o čem píšeš.
        • Veskoslav
          Doma mám hry za cca 25 000, takže nevím, co to meleš a myslím, že předřečník na tom bude +- stejně. Každý není jako ty.
          • Trol.diskuzni
            Pravda, ne každý dokáže projevit dostatek rozumu a nepodpořit hamižné praktiky vydavatelů, kteří herní průmysl nenávratně směřují do ryze spotřebních vod... Ty jsi toho prvotřídním důkazem.
            • Trol.diskuzni
              Pan Poláček to vystihl velmi správně... *4*
            • Btw. Tobě jsem chtěl pogratulovat. Líbí se mi jak tu všichni nadávaj jakej seš hlupák a přesto se s Tebou dál dohadují.....máš na to talent. :-D
          • Tebe se na názor nikdo neptal. Tvé útočné a urážlivé názory mě nezajímají od doby co jsi mě přesvědčil o tom že to jen nehraješ, ale že vážně takový jsi.
      • Je to přesně jak to říkáš. Zapomněl sem dodat, že sem šťastnej za to, že Diablo 3 není F2P! Protože F2P není nic jinýho, než vysávání peněz.
        • To je pravda, D3 není F2P ale Pay 2 Play a Pay 2 Win dohromady :-D
          • Ha konečně už vím kdo se vydává za anonymního já, díky za prozrazení. *15*
            Troleee? Už někdo někdy napodoboval tvůj nick a vydával se za Tebe nebo jsem lepší že někoho tak štvu? :-D
            • Trol.diskuzni
              To klidně můžeme, ale pokud tou osobou nejsi ty sám (jelikož já sám sebe určitě neimituju), tak to nemáme jak rozsoudit, že... *3*
            • Vsadíme se že to bude jedna a ta samá osoba? :)
            • Trol.diskuzni
              Za poslední půlrok se za mě vydávali nejméně 4 anonymové (možná to byl jen jeden jediný vícekrát) a jeden registrovaný uživatel "TroI.diskuzni". *4*
          • Trol.diskuzni
            Diablo 3 je cash'n'slash hříčka...
            • myluju tě, trole, jsi nejlepší.
            • Trol.diskuzni
              Když ta hra nabídne adekvátní zábavu, ať stojí klidně 5000 Kč. Ale pokud si někdo za hru vybírá na poměry dnešní doby velmi vysokou částku (což těch tvých zmiňovaných 1499 tehdá v porovnání s cenami ostatních her nebyla) a navíc tě nutí k tomu platit měsíčně další peníze za internetové (a navíc ještě mobilní) připojení a nutí tě k tomu proto, abys musel mít pořád na očích komerční aukce za další reálné peníze, pak je něco velmi špatně. Nehledě na to, že herně už to nepřipomíná Diablo ani za mák... Připadá mi to tak, že si tvůrci potřebují nějak zaplatit těch promarněných 10-12 let vývoje - to mě ale vůbec nezajímá.
            • Veskoslav
              ano trole, jsi ještě větší hlupák než jsem si myslel. Víš jaká byla cena Diablo II v době zahájení prodeje? 1499 Kč. Diablo III stojí v ověřených a slušných obchodech od 1199 do 1399. V té době 1499 bylo tak v dnešní počítejme 2000-2500, tak nevím , co tu zvracíš o nekřesťanských penězích.

              P.S: Do aukcí Tě nikdo, opakuji nikdo nenutí. Všechny předměty z aukce, můžeš získat ve hře. Opakuji všechny přdměty!!!
            • Trol.diskuzni
              Diablo 3, které v porovnání s Diablo 2 působí jako nepěkný vtip, si pořídíš za nekřesťanské peníze a k tomu si musíš rovnou pořídit stabilní a rychlý internet, aby sis hru mohl vůbec zahrát, a mobilní navrch, abys hru mohl jakožto singleplayer zahrát kdekoliv chceš. S příchodem aukcí za reálné peníze pak autoři hry velmi pravděpodobně vyvinou veškeré možné úsilí k tomu, abys do hry investoval co nejvíce ze své peněženky. A tohle není přístup, který jsem si od série Diablo představoval...
            • Diablo 3 si člověk koupí za určitý obnos peněz. To je jediná investice k tomu, aby si vlastnil plnohodnotnou hru. Hru, o kterou se Blizzard bude starat příštích x let (xx let?). Takže opravdu nevím co tím cash'n'slash myslíš?
          • Víš co ty zkratky znamenají?
            • Já ano a víš to ty?
            • Veskoslav
              Nepochybuj, že neví:)
      • Veskoslav
        Tak "upirátit" jde, ale hrát nejde:) (do doby než se vytvoří servry obdobné WoW, ale ty nikdy nedosáhnou kvality originální hry)
        • Ty ji casto presahnou, to mas pravdu. Protoze po posledich patchich se wowko uz neda jinde nez na free serverech hrat, jako zabijet elita sam na 2-3 rany ... lol
  • zrovna vcera, kdyz mi nekdy v devet vecer vypadlo ADSL (naskocilo az v noci), jsem si vzpomnel na diskuze k D3 a diskuze o tom, ze permanentni pripojeni k internetu nemuze byt problem a kecy o hrani na chalupe u lesa jsou piratsky bullshit.

    nejsou. mam porizeno pres 120 her, kdyz pocitam steam a standalone, a nemohl jsem spustit ani jednu. Steam spousteny v offline rezimu mne pouze upozornil, ze nemuze navazat spojeni, coz by me asi nenapadlo.

    DRM, ktere nas nuti byt online pro hrani SP, je naprosty shit; nehlede na fanboje Blizzardu. pamatuji leta Securomu apod., kdy clovek ochranu u legalni hry prosel s koupenym CD a nikoho nenapadlo, ze by musel byt online.
    Vydavatele nas obelhali, kdyz nam mazali med kolem huby v dobe, kdy potrebovali prosadit digitalni distribuci. uz v tom nevidim zadne klady, prineslo nam to tyhle omezeni a stara dobra offline securom placka byla rozhodne lepsi.
    • tohle ale neni chyba Diabla, ale vašeho poskytovatele internetu, který s vámi má smlouvu a který vám tvrdil, jak internet nikdy nevypadne..
      Blizzardu se nejde divit ,že nechtějí aby jejich produkty lidé kradli. Já osobně doufám, že tuhle ochranu budou mít všechny hry.
      • souhlasím, pirati jsou zlo, a musí se proti nim jedine jiným zlem, raději budu hrat furt online (kdy mam výhody chatu, aukcí, CO-OP) a hry budou kvalitní, protže se zasplatí.

        a nebo budem dal hrat offline, hry se budou dal piratit, a kvalita pujde víc do sra*ek a na konzole, a jednoho dne se na to vývojáři vyserou uplne, pac tenhle biznis bude prodelecnej.

        dneska se každá druhý hra nezaplatí a studio krachne, i kvalitní hry, co by si zasloužili pokracování, jenže dneska se neplatí za kvalitu, ale za množství. Studia vedej ze jim hru budou lidi piratit a vydela malo, tak ji udělaj levne, a kratkoiu, aby stihly za jeden caš víc nekvalitních a levých her, a aspon neco vydělali, než se 4 roky pitlat s něčím co se nezaplatí ani nahodou když to 70% lidí stahne

        u diabla znam asi 3 lidi co čekali po vydání nekolik dní zda se oběví hra na torrentech, a az pak ji koupili argumentovali to "když to pujde stahnu si to, nebudu za to platit, když to nebude nutný, koupim si to pokud to nepude jinak"

        *pochopitelne jsem to upravil aby to bylo srozumitelne, ale maj nazor v tomto smyslu, jen jejich výmluva proc to stahovat je mnohem delší"
      • Tebe asi hodne sikanovali ze
    • Přesně tak! dávám +
  • Trol.diskuzni
    Mimochodem bych chtěl poděkovat všem štastným kupcům Diabla III - díky vám si totiž již brzy nezahrajeme žádnou videohru bez nutnosti se nechat skrze nonstop připojení k internetu šmírovat a obírat skrze neeliminovatelné online aukce...
    • firebug
      Docela chapu tve narky. Byt nostop pripojeny kvuli singlu je pricipielne spatne. Kdyz to udelalo Ubi ve svem Assassins Creed (nebo nekde jinde, nevim presne co to bylo za titul), zvedla se vlna nevole, ale u Diablo 3 to je ok? Nezkoumal jsem to podrobneji, ale Blizz to myslim oduvodnoval hlavne tim, ze Diablo3 bude hodne multiplayerova zalezitost a timto chce v podstate zamezit cheaterum, aby si nedovolenym zpusobem vylepsovali sve postavy (jestli se pletu tak reagujte, rad se o tom neco dozvim). To zni rozumne, ale stale by tu mohla byt podle me moznost, hrat offline bez moznosti ucastnit se multiplayeru. Byt zkratka nosntop online by nemelo byt podminkou toho, abych si Diablo mohl vubec zahrat, ale melo by to idealne prinaset takove vyhody, ktere by hrace presvedcily byt nonstop online DOBROVOLNE.
      • Vždyť se proti tomu zvedá ještě daleko větší vlna nevole než u AC?! Podívej se kamkoliv, Metacritic, diskuze, i v recenzích se to většinou zmiňuje jako ne uplne stastny rozhodnuti.
        Tady je prostě problém, že se rozhodli zavést real money aukci a tim padem nechteji aby postava byla ulozena na disku a dali se ji nejak modifikovat itemy. Asi by šlo udělat offline verzi hrdiny která by byla jen pro single, ale to zase nechtějí udělat z toho důvodu, že by pak bylo jednodušší hru cracknout. Takhle to bude trvat podstatne dýl a spousta lidí si to třeba nakonec koupí když ještě po několika týdnech nebude crack.
        Schválně uvidíme, jestli bude u datadisku k SC2 možnost hrát offline nebo jí odstraní i tam.
      • ucho
        ne, není možné to hrát offline. odvíjí se to od pojetí samotné hry. přeci jen to promysleli trochu víc a vytvořili tak jedinou funkční ochranu na světě proti pirátům a proti cheatování. diablo 3 nelze cracknout (tedy lze, ale už to nebude stejná hra). hodně věcí řeší server, generování potvor, generování předmětů, určování, kolik damage komu sebereš... se serverem komunikuješ vlastně pořád. je to trochu drastické opatření, ale funguje a plní přesně zamýšlený účel. pokud by udělali i offline verzi, hru by si lidé vesele stahovali, takhle hrají opravdu jen ti, kteří si hru koupí...
    • ucho
      jednoduchý dotaz. kolik her máš koupeno na GOGu?
    • OOOO smirovat? A ja to v tehle vedrech hraju jen ve slipech!!! Doufam, ze me Blizzard nezneuzije.
    • vzdycky zahreje, kdyz je clovek ocenen. vskutku nemas zac
    • no tak musis bejt pripojenej k netu, pane boze :( dneska je net vsude a i na pathetickym telefonu ho muzu nasdilet do kompu, ale ono to je tak strasjne ze musis byt pripojeny :( adapt or die, jednoduchy. Kvuli tobe si to Diablo asi koupim 3 krat jen tak, jen abych podporil kampan proti takovem ubrecencum
      • Všude není, ne všude tam kde je je odpovídající potřebám hry, i kdyby byl všude a frčel si jak namydlený blesk, je to pořád krok zpět. Nemluvě o nemožnosti uživatelských modifikací.
        • ano vsude neni, 50 metru pod zemi v uzavreny dire. Tam je mozny ze nebude, ty uzivatelska modifikace.
      • facepalm - ty jsi vypaštěný pako, Trol.diskuzni má pravdu...
        • jojo ja sem zapomnel :D K rizeni auta potrebuju ridicak, ale ty vole ja se takhle vidirat nenecham ! Vse ma sve hranice ! - nejsi ty nahodou cikan ?
      • Trol.diskuzni
        Jen si posluš - já se takovýmhle způsobem vydírat rozhodně nehodlám, neboť vše má své hranice... Myslím si, že potenciální ztráta soukromí a možnosti si kdykoliv bezproblémově zahrát koupenou hru, je velmi za onou pomyslnou hranicí snesitelnosti.
        • Tvuj nazor plne respektuju. Ale pokud se nechces nechat vydirat a smirovat tak se odstehuj do lesa a nevylezej z neho jinak to nepujde. Nebud vubec na internetu uz jen tim ze ses online se v podstate nechavas urcitym zpusobem smirovat.
        • to ze te muze smirovat blizzard je v dnesni dobe opravdu to nejmensi. tim ze si nezahrajes diablo nic nezmenis, ale kdyby si drzel hladovku na letisti, tak by si se mozna dostal do televize aspon jako terorista. doporucuju najit nejakou peknou chajdu v pralese
        • A podakuj tym co si kupili prve mobilen telefony ti to uplne posra** :D Pokial nechces byt smirovany tak nechod na net vobec naco vobec lezes na Tiscali, zamuruj vchodove dvere a cuc do steny :D A nemas zac ja som jeden z tych co si kupil Collectors edition a este aj digital edition aby som ju mohol hrat uz o polnoci. A cez problemy s pripojenim na zaciatku vobec toho NELUTUJEM. Nemas zac.
        • asi nehodláš připustit, že každej má ty hranice někde jinde?
        • ano presne to delam, bezproblemove si kdykoliv hraju mnou zakoupenou hru. Netusim co ty mas za problemy. Mas snad dial up ? Pochybuju. Mas normalni pripojeni k netu a kdykoliv hrajes hru, tak si pripojenej, akorat to pripojeni nevyuzivas kdyz hrajes single, takze argument o demenci nutnosti pripojeni je naprosto invalid. Pokud potrebujes bejt pripojenej nekde kde to "nejde", tak si to zarid aby to slo. Moznosti mas spoustu.
          • Trol.diskuzni
            Aha, bez problémů... Takže ty hacklé účty, padání serverů, vyhazování při alt+tabu a nutnost být neustále připojený k internetu (což znamená v podstatě jakési předplatné měsíčně navíc) jsou něčím, co ti v podstatě vyhovuje a jsi tak trochu naštvaný, že to tady není už nějaký ten pátek, ano? Zajímavé, jak smýšlejí někteří členové videoherní komunity.
            • Hackly ucet nemam, padani serveru - padani prvni den a co jako ? Jindy sem pad serveru nezazil. Vyhazovani pri alt-tabu sem nezazil, a to alt tabuju tak 5 krat do deseti minut. Neustale pripojeni k internetu - co jako ? Pocitac mam neustale pripojen k internetu, at hraju jakoukoliv hru, neustale sem online napr. na xfiru apd., tak proc by hra to pripojeni nemohla vyuzivat taky ? Takze ano naprosto mi to vyhovuje, nic proti tomu nemam. Hold znovu "adapt or die", pitomce
          • ''Pokud potrebujes bejt pripojenej nekde kde to "nejde", tak si to zarid aby to slo.''
            hmm... lol?
            Trole diskuzni myslim že už můžeš jít do penze.
    • nemáš zač
  • Ani já se na Diablo nechystám ,ale musim uznat že Lukášovo videorecenze je výborná a zároveň je to snad jediný recenzent ,který do videorecenze dokáže vsunout filizofický podtext.výborná práce.
    • He? A co je to ta filizofie smím li se zeptat?
    • absolútne súhlasím, jeho recenzie mám hodne rád a dokonca na mna majú ukludnujúci vplyv:)
  • Keyz
    Nikdy jsem si nepomyslel,že budu číst pravdivé konstatování "PC Hra u které hraji sám SinglePlayer mně laguje protože (vysvětlení jak funguje Diablo 3)"

    To je tak zoufalé,že to snad není možné.SinglePlayer hra laguje protože to jede nějak přes servery atd.
    Prostě jsem si koupil SinglePlayer hru a ta laguje a nemohu s tím nic dělat,protože to není na mém PC.To je v teda v p*deli
    -MMORPG hráči se budou smát jak hráčům SinglePlayeru lagují hry.Nová doba? :)
    • Staci rict Blizzardu ne, a nekupovat ;)
      • Hanzales
        No jo, ale někde je háček. I přesto, že hra stojí 1300 a má tuhle formu ochrany se prodává doslova pekelně :/ Ale třeba u téhle hry zvítězilo to, že mně beta strašně bavila a z mého pohledu je ta hra naprosto skvělá. První tři dny jsem ani nepíp a z vlastního nepochopení jim to toleroval. Tuhle neděli, kdy to nejelo celé odpoledne se mi už pomalu zatápělo pod kotlem. Ale na mou obhajobu mohu alespoň říci, že u všech ostatních her vyžadující nonstop připojení jsem nekoupil a ani nehrál. Případně koupil až tu ochranu odstranili a zahrál později. U toho diabla jsem zhřešil a asi skončím v pekle no. Na ten Hell určitě!
      • Trol.diskuzni
        No jenže jak si přečteš v této diskuzi pár desítek minut dozadu - hráči jsou nadšeni!
        • no jenze dneska jsou lidi nadseni i z reklamy na kokakolu, dnes neni tezke vyvolat nadseni, ale udrzet si tu vlnu...
        • tvoje bába je nadšená
          • Trol.diskuzni
            Mám dojem, že jsi to byl ty, kdo byl nadšen... Nikdo z mých blízkých rozhodně ne.
        • Dobre jim tak! :)
  • trolo
    stale ma udivuje kolko ludi tu nadava na to ze jake to je slabe RPG, jaky to ma slaby pribeh a tak....somariny, diablo je mlaticka a vzdy bola mlaticka. ide o mlatenie aby ste mali lepsie itemy. nic viac. pribeh je tam len tak.
  • Alex81
    Jdu si o5 zahrát to D3, a budu se u toho bavit. Ó jak jsem zkažený *1*
    • Vrook
      Ne asi. Fanoušci D3 hrajou a náramně se u toho bavěj a hejtři solej 24/7 nenávistný komenty v diskuzích. Kdo je na tom líp? *3*
      • Trol.diskuzni
        Zatím jsem zde spatřil sebe jako zástupce nespokojených a k tomu cca 10 naprostých nekritických fanboyů... Takže opravdu těžko říct, kdo je na tom lépe. *3*
        • Vrook
          Tak to špatně koukáš nebo počítáš. Každopádně ani tvoje problémy s počtama nic neměněj na tom, že těch "10 nekritických fanboyů" sem píše zrovna když si odskočej od D3, při kterym se skvěle bavěj a hejtrs tu na druhou stranu vysedávaj rudý vzteky a marně přemejšlej nad ultimátním komentářem, kterej by zasadil smrtelnou ránu Blizzardu (kromě tebe, ty si to možná jenom užíváš, nejsem si jistej).
        • fakt se mi z tebe začíná chtít brečet :-( asi mě počítáš mezi ty nekritický fanboye, vid?
          • Trol.diskuzni
            Rozhodně jsem nijak nenaznačil, že by ses měl za sebe stydět - maximálně jsem ti poděkoval za to, že i díky tobě se herní průmysl bude stále radikálněji stáčet směrem, který se mi nelíbí. Očividně jsem však v menšině, sám jsi mohl číst v podstatě oslavné reakce...

            Obvykle nemám ve zvyku urážet a jistě sis velmi dobře všiml, že tady tak akorát ostatní uráží mě, že jsem si dovolil vyslovit odlišný názor. Jejich naivní argumentace, že spamuju diskuze, je pouze chabou zástěrkou jejich nadostatečného nadhledu... Jednoduše jsem pod neustálou palbou jejich "inteligence" a přirozeně se tedy ohrazuji. Pokud by se přestali chovat jako stádo nevychovanců, mých příspěvků by zde byl velmi malý zlomek stávající situace.

            Co se týče onoho urážení, "americké děti ráje" pro mne symbolizuje univerzální pojem pro lidi bez vlastního úsudku, kteří se jako stádo ženou za vším, co je moderní a své hry kupují bez reálného opodstatnění. Ruku na srdce - podle mne je na první pohled viditelné, že právě na tyto lidi Diablo 3 oproti předchozím dílům směřuje přímo drastickým způsobem.
          • Nenapadlo tě někdy třeba, že existuje i něco jinýho než ultra hate a stupidní fanboyismus? Nenapadlo tě, že si chci jen v klidu zahrát hru která mě baví bez toho, aby mi lidi jako ty a avp8 řikali, že bych se měl za sebe stydět?
            Já tady nevřískám jako dement, že je všechno na té hře geniální a že ty sis dovolil po*hcat mojí modlu. Když si projdeš moje příspěvky tak uvidíš, že tu nic neobhajuju bez argumentů.
            Ale když tady budeš vřískat ty, že je to stupidní wowkoidní sragor pro americky deti raje a absolutni totalni fail roku, tak mi přijde že už to maličko přeháníš, zkus se nad tim zamyslet. Tvůj názor ti nikdo nebere ale nemusíš při něm urážet ostatní.
          • Trol.diskuzni
            Ano.
  • Trol.diskuzni a jeho "dekuji vsem kupcum" - neni nad svobodu lidskeho jednani.... dekuji, ze neomezujes a respektujes tu mou podporit spolecnost koupenim hry, ktera vyzaduje nonstop pripojeni k netu, coz me vubec, ale vubec nevad =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit