Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem žádný troll a rozhodně ne malé dítě ale tahle hra je stejná sra*ka jako celé průjmama prolezlé World of Stupid shits . Proč nemohlo teď vyjít GTA V ? ?? proč jen proč se na tak dobrou hru čeká několik let a mezitím vychází samé stupidnosti s grafikou starou 6 let (a to mi o grafiku nijak nejde - podotýkám ). *16*
    • smejki
      I don't see what you did there -_-
    • proc jenom necitim tu lasku? :,o/
    • Veskoslav
      Přečetl jsem si tvůj příspěvěk 3krát a stále jsem nepochopil. Co si tím chtěl říct? Že vydání GTA ovlivnilo vydání Diablo III? Ty vážně nejsi ani trol, ale trotl.
    • Ano troll nejsi, ty jsi trotl.
      • Napadají mě i horší slova *7*
    • krásný, střízlivý příspěvek s nadhledem a na úrovni *1* jen tak dál
      • "Nejsem žádný troll a rozhodně ne malé dítě" - BIT*H PLEASE ! *1* *1*
      • Taky si myslim, ze kdyby se v D3 daly krast auta a strilet chodci, mohla to byt mnohem lepsi hra *1*
  • Inquisitor
    Já nevim, říká se sice že na grafice nezáleží, ale pro mně grafika Diablo úplně zabila. Vůbec se mi ten styl nelíbí a nesedí.
    • grafika je paradni :) a to sem velky odpurce "omalovankove" grafiky a x let zpet sem od blizzu hodne rejpal, kdyz sem videl prvni obrazky a videa ze hry
      • Nevim kingu ale ja si pod pojmem "paradni grafika" predstavuji zcela uplne neco jineho, kazdopadne kazdy ma tu latku nastavenou nekde jinde ze :)))
    • Trol.diskuzni
      Ta grafika je prostě dělaná pro fanoušky WoWka, to je zcela evidentní...
      • GlaDOS
        Ať se ti to líbí nebo ne, stylová grafika nestárne.
        • Trol.diskuzni
          Dokud nevymřou fanoušci WoWka, tak se skutečně bude držet na vrcholu... *4*
      • Inquisitor
        Ještě by to chtělo nějaký ty pandy :)
        • Postavy a monstra se mi moc nelibi ale prostredi je opravdu pekne i kdyz vypada malovane tak ma tolik krasnych detailu az jsem byl sam prekvapenej jak moc se mi libi. Diablo 2 taky neziskalo na popularite kvuli krasne grafice ale kvuli uplne jinym kvalitam a to se Diablu 3 i pres vsechny ty protesty vcelku dari. Jestli se to porarilo opravdu ukaze uz jenom cas ale verim tomu ze kdyz se na Battle net pripojis za rok tak to bude stale hrat spousta lidi.
  • snad se dočkáme článku jako Fallout-legenda pokračuje nebo 100+1 duvod proč D. Vávra nesnáší skyrim od stejneho autora. Tahle hra by si takový hloubkový pohled a zamyšlení zasloužila. Jen nevím jestli na to máte lidi. A poptavka po tom asi take není když mistni komunite stačí "tohle".
    • p.s. pribeh, dvojka ho mela vcelku jednoduchy, malo dialogu, malo postav ve videich, zadne epicke sceny. Presto to byl pribeh hodne silny. Tohle je jen taková fraška, prazdnota a zadne poselstvi je maskovano mnozstvim balastu v rozhovorech a monumentalnimi scenami a tradični krasotinkou (Leah) typickou pro lacne pribehy. Když koukam videa z dvojky ješte ted mam husi kuzi, kdyz jsem videl treba video k tretimu aktu musel jsem se uprimne smat. (akorat intro k monkovi bylo cool, to se mi libilo)
      • Tady prostě asi trochu platí, že méně je někdy více.
        To samé SC2. V původním SC bylo v každé kampani pár animací, z nichž většinou alespon jedna byla špičková a ostatní spíš jen pro zpestření. Veškerý příběh se odehrával v krátkých dialozích a textech před misí. Toť vše. I tak to mělo skvělou atmosféru a velmi zajímavý příběh, alespon v rámci Sci-Fi.
        v SC2 jsou desítky animací, desítky cutscén, desítky postav, vlastní lod s posádkou se kterou se můžu bavit, spousta blbovin jako televizní zprávy, které mají přidávat na atmosféře a více vtáhnout do příběhu. A výsledek je naprostý opak.
        • Nevím, jako někdo, kdo nikdy moc SC1 nehrál musím říct, že se mi podání příběhu ve dvojce celkem líbilo. I když bych celkem rád věděl, jak skončí. A kdybych měl čas, tak si i tu jedničku někdy zahraju. Nevíte někdo případně o nějakých dobrých modech?
        • jo presne jsi to vystihnul, mene je nekdy vic. jsem rad ze nejsme sam kdo to tak vnima i v diablu 3
    • Veskoslav
      A proč? Jediný, kdo by tento "typ" článků četl a chtěl by je trol a pár jeho bratrů.
  • Veskoslav
    Reakce na men:


    Dragona jsem zkoušel, ze začátku to vypadalo slibně. Ale pak katastrofa, proto se bojím, aby Patch of Exile nedopadlo stejně....Byla by to škoda. Těchto her na trhu moc není. Bohužel.
  • tak tedy z Butchera jsem zklamany...proš jako má rohy??? Kde je ten jeho pověstny sekače a i to freesh meat zní divně :( ale zase kolik hraču vlastěn zná puvodního Butchera :)
    • 1. Pomerne dost hracu zna Butchera
      2. Butcher v D3 neni ten Butcher z D1. V pekle je cela armadu demonu co maji nazev "butcher"
      • Jasně, a proto říká:"Ah, fresh meat!" Je to ten samý Butcher, jako ten samý Skeleton King, kterého jsme už jednou zabili...jako ten samý Izual, kterého jsme zabili a osvobodili. Velice trapná výmluva.
    • FeebeEWN
      původního butchera si pamatuju moc dobře :) celkově měla původní hra mnohem děsivější atmosféru, ale trojka mě baví moc, i když na ni nemám tolik času jak bych chtěl
      • Ano přesně tak...jednička měla děsivou atmosferu a na první otevření Butcherovi "sekarny" se slovy freesh meat snad cely život nezapomenu!!!

        Právě první dil takovej jakoby střízlivej a i realnějšíí (ve smyslu vymyšleneho světa)

        Dokonce hraji i diablo se zoomem to se pak odehravaji grafické orgiie je to plné detailu a vubec mi nevadi že vidim jen kousek obrazovky ma to daleko větší atmosferu a se zoomem mi to připomina jedničku....jen nechapu proč ten butcher musí mit rohy a od toho se odehrává celá stylizace....která není špatná ale oproti prvnimu děsivému dílu nic moc...ale ono zvuky byli velice silnou strankou prvního dilu...

        Ale co nezoufejme oni ti co vytvořili první diablo dělaji torchlight 2 ikdyž ten je "komixovej" ještě vice než diablo :D
    • Hodně hráčů zná původního Butchera.
  • LamacJoysticku
    Ten komentar ve videorecenzi je ctenej stejnou dikci jako tenkrat na ČT v poradu Paskvil. Dobrej flashback. Uplne stejne jako asi LP fish.
    • janchor
      Tohle si budu uzurpovat jako kompliment, protože Paskvil jsem v tomhle ohledu vždycky vnímal jako velkej vzor!
      • LamacJoysticku
        ty jo fakt jsem premyslel, jestli se mi to nezda. Mate uplne stejnej hlas a melodii reci. Zajimavy.
  • 1LordBlackadder
    @Trol.diskuzni@tiscali.cz
    Netuším, zdali už spíte, ale v diskusních vláknech je s prominutím takový bordel, že se mi tím vším už ani nechce probírat, přesto jsem si přečetl Vaše názory a mohu Vám s potěšením oznámit, že si jich velmi vážím a s některými hluboce souhlasím, díky za to, že udržujete v chodu zdravý boj o svobodu jednotlivce (pro ostatní - ano, součástí svobody je i směr a možnosti herní tvorby)
    • ucho
      vím, že se trolové krmit nemají, ale směr herní tvorby se neovlivní v diskuzi na games.cz, směr herní tvorby ovlivňuje peněženka (na tenhle dotaz ale o pár stránek dál trol mazaně neodpověděl :) ). tedy pokud má někdo problém s danou hrou a něco se mu nelíbí, měl by názor směřovat lidem, kteří za tou hrou stojí... tapetování zdejších diskuzí je trapná zábava svědčící o tom, že dotyčný nemá žádný normální život a tohle ho zjevně nějak naplňuje (což je možná politováníhodné, ale je to projev nevychovanosti)
      • 1LordBlackadder
        Jak správně píšete, směr herní tvorby ovlivňuje peněženka, přesněji tedy ochota zákazníka za daný produkt zaplatit určitý obnos peněz. Česká herní vyvojářská scéna byla i v druhé polovině 90. letech ve zcela předpotopním stavu a i přesto dokázaly týmy několika málo jednotlivců doslova ve sklepě, s minimem technologických možností vytvořit jedny z nejlepších her, často datově o mnoho obsáhlejších, než jsou ty současné mainstreamové, financování takového projektu v té době bylo velmi problematické a vše se bastililo doslova na koleně, výsledný produkt si ovšem své zájemce našel, protože stejně tak jako i vy a já píšete na toto fórum i oni měli možnost svobodně mezi sebou komunikova a sdílet informace o herní tvorbě. Diskuzní fóra přímo ovlivňují pravděpodobnost zakoupení produktu, často je jejich vliv daleko větší, než vliv samotného článku, či publikované recenze.
        • "Diskuzní fóra přímo ovlivňují pravděpodobnost zakoupení produktu, často je jejich vliv daleko větší, než vliv samotného článku, či publikované recenze."
          Leda tak ve tvých snech :)
        • smejki
          Blábol achievement unlocked! Gratz!
        • Tady někdo četl Vávrův článek...
        • ucho
          snůška keců a lží :D
          • 1LordBlackadder
            Ačkoli Vás osobně neznám, jsem si jist, že Vás může omluvit Váš věk.
            • ucho
              tak to každopádně :) ale "omluvit" nebude asi to správné slovo.
    • residentevilfans
      http://www.youtube.com/watch?v=b3EnE5cNCGU&feature=related jediny internetovy boj ktery uznavam *5*
      • A za co vlastně bojují, když jejich boj uznáváš? Jsi to sám schopný vysvětlit?
      • 1LordBlackadder
        Je trochu smutné, že jste se tak skvostnému kousku kinematografie dostal až přes youtube, ale je naprosto skvělé, že takový boj je jediným, který uznáváte.
        • residentevilfans
          Tohle poselstvi i bez toho konce s anonymous a internetem plati pro nas vsechny a vsechno co se deje dnes !Vidite mu to v ocich?
          • 1LordBlackadder
            Ano, vítejte v realitě.
            • 1LordBlackadder
              @residentevilfans@tiscali.cz
              Čas je relativní veličinou sám o sobě a společnost je motivována ziskem, pokud ještě studujete, doporučuji Vám absolvovat FJFI nebo MFF, dost věcí Vám tam objasní.
            • residentevilfans
              Budoucnost se da jeste porad zmenit!
  • Když někdo řekne, že Diablo 3 má výborný příběh, je u mě totální hlupák, který se pravděpodobně i rozplývá nad Transformers 2 a podobným zhovadilostem. Diablo 3 má luxusní hratelnost, ale orpavdu trapně ubohý příběh a scénář. Wilson říkla, že chtějí více příběh rozvinout a udělat to líp, než v Diablu 2. Ano, D2 mělo málo dialogů, ale někdy méně je i více. Všechny cinematics z Diabla 2 strkají ty z D3 do kapsy - v atmoséfře, stylu, hudbě...naprosto ve všem. Můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak jediný, co s tím naděláte.
    • Ty zas můžeš říkat jak příběh stojí za prd, ale to je tak jediný, co s tím uděláš.
      Totální hlupák, protože se někomu líbí něco jiného než tobě ? Seš drzej jak vopice....

      Ale teď k příběhu. Já neříkám, jak je světobornej. Ale neříkám že je špatnej, nebo podprůměrnej. Klišé ? Že se něco opakuje za 25 let herního průmyslu ? To se děje všude a ve všem. TOlkien vymyslel Elfy a šup, Elfové jsou v každý fantasy.. a co .. Stežuje si někdo ? Ne...

      SPOILER - odstavec :
      KDyž vemu D3 a jeho story, které navazuje na konec D2 - LoD. Je to 20 let po zničení Worldstonu- Víš k čemu ten šutr vůbec je/byl ? Ne ? Tak pomlč.. TO samo o sobě je dost důležitá věc v Lore Diabla. Víš kdo to byl Nephalem ? Víš jak vznikl svět Sanctuary ?
      Víš jak vznikli Prime Evils a Lesser Evils ? Víš vůbec něco o lore Diabla ? Uznávám, že dialogy ingame jsou trošku jednodušší - konkrétně ty bossácký. ALe nic špatnýho na Sotry v tomhle Kontextu není. Popravdě je to víc než dobře vymyšlený, jen by to chtělo o trochu líp ve hře zpracovat. No dál.. špatnej příběh ? D3 krásně vysvětluje a dokresluje události a story z předešlých dílů.. Víš kdo byl Aidan ? Dark Wanderer ? Nebo jak to Adria vymyslela, aby z Diabla se stal jeden s esencí 7 ? Četl jsi třeba Válku hříchů ? To je o první generaci lidí -Nephalem.. A teď ve trojce jsi jeden z nich. DO jedný hry ti to tam všechno nenacpou. ALe Diablo má story víc než dobrý. Ono si stačí jen spojit události s dalším příběhem atd. Je to mnoho co krásně do sebe zapadá. Navíc co si čekal že se stane na konci ? Každej věděl že zase zabijeme Diabla... O tom ta hra je. A Datadisk ? Otvírá se mnoho variant. Imperius a jeho nenávist k Nephalem.. nyní i k Tyraelovi. Mathael.. bývalí Archanděl WIsdomu, je ztracen v Pandemoniu , takže je možný že bude zas někde hrát. CO se stalo s Adriou ? NIkdo neví... má otevřené dveře do datáče :) A na závěr z Diabla zase spadl Soulstone.. Někdo ho dřív neb později sebere...

      Já se u hry královsky bavil a jako fanda Diabla, mi příběh nepřipadal takový, abych o něm musel brečet na netu a při té příležitosti urážet ty, kterým se to líbí. Oběť Tyraela byla super a nečekaná, i když každej věděl že to spadl on. Animace v nebi byly luxusní. Někdo kdysi psal, že Diablo bylo o mystičnosti, že si nic nevěděl a to dělalo to kouzlo. Safra to chcete furt hrát hru, kde nevíte nic konkrétně ? Která slackuej na místě, protože hráčí se nechtějí dozvědět nic z příběhu ? Jako každej příběh na víc dílu se nějak dostává k " vrcholu " , takže proč ve třetím díle čekat zase něco co nás bude vodit za nos. Už každej kdo to hrál by měl vědět jak co dopadlo a kdo je kdo. Kašlat na další mystičnost. BTW ta mystičnost automaticky odpadá po skončení D2. Lord of Destruction. Protože Worldstone je to, co bránilo lidem rozvinotu plně své shcopnosti a démonům či andělum zase plně operovat na tomto světě... Nyní je pryč a žádná bariéra tam není. ..
      • O tomhle se opravdu můžeme dohadovat dlouho, ale četl jsem Book of Cain skrz na skrz a vím, jak poskládali novej příběh a taky vím, že museli překopat ten starej, aby se jim to hodilo do krámu;) Vtip je v tom, že Diablo 3 je příliš učesaný a jde ve stylu Warcraft 3 a Starcraft 2. U těch dvou mi to nevadí, navíc SC2 má mnohem silnější a logičtější příběh než D3, což je ironie, když je to RTS. D3 je remake a restart v jednom, je to smutně napsaná, tristními dialogy přeplněná, klišovitá hloupost, ale hratelnost je naprosto neskutečně dokonalá. Tak to je, smíř se s tím.
        • Jo a ještě něco, v D3 není žádný zvrat v ději. Absolutně. Tedy, pokud máš alespoň půlku mozku...
          • Jo ještě něco. Jeslti Adria není zvrat, tak není žádnej zvrat ani v SC2.
            a to jediný plus co máš v odpovědi na mne, si dal sám :)
            GZ !
            • Výmluvy ! :)
              jak typické
            • :DD Hele, jestli chceš, u pivka si o tom pokecám, teď jdu do Letňan na festiválek, čus.
            • edit : Book of Cain !! :D
          • A je tam nutný zvrat v ději ? Opravdu ? Když neberu v potaz to, že Dialogy jsou ve hře slabší, tak Adria´s betray není jakoby zvrat ? Z hodné maminky zlá cuchta ? :)
            Zase urážíš pane dokonaly, ty jediný který máš minimálně tři poloviny mozku ?
            Vysvětli mi teda prosím, jak oni překopali příběh od začátku, aby to vyhovovalo trojce.. prosím.. pouč mne. Protože story story 1 a 2 se nezměnilo. Nezměnilo se ani story o začátku světa.
            SC 2 má vyspělejší a logičtější příběh ? Ano , všude tam je souboj dobra a zla.. jako všude jinde.Ale v SC 2 je hlavním úkolem zachránit a přeměnit zpet Sarah... takže okéééj.. pro tebe je daleko lepší story udělat ze Zerg-Megalomanský-ženský zpátky humanoidku jen s dredama.. Jen tak, protože si tam vycucali prastarej artefakt.. Ou yea.. V tom případě mělo Diablo skončit tak, že Tyrael políbí Diabla na ústa a diablo se přemění zpět v Leahu a bude to happy end jako tady.. Sorry, pane tří-poloviční, ale urážet diablo a pak vychvalovat SC2 story je zrovna špatný. SC2 je taky klišé... většina nových story co přijde je klišé.. ale to bude už vždy.. protože žádne revoluční myšlenky se nerodí. A když se udělá jinej konec než na jaký jsou hráčí zvyklí, tak se rozpustí flame jako v ME3 , protože konec chtěli zakončit jinak, než klasickým happy endem... A co ? stejně je tam hafec klišé v ME i v jakékoliv jiné příběhově dokonalé hře..

            Dám ti zapravdu jen v jednom a to jsou jednoduché dialogy. Ale to enberu jako tak závážnou chybu. Protože ta hra není hlavně o story... a kdo chce se o tom dozvědět , ten si zdroj vždy najde.. a Book of Nain je dobré počtení.. ale stručné, bez větších detailů...
            Takže tím tu taky nemávej.
  • Pre T-Opel: - iný nečítať!
    Deník Blesk je nejprodávanější a nejčtenější celostátní titul v České republice. Celobarevné noviny přináší přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace z domova i ze světa, doplněné řadou fotografií a přehlednou infografikou. Velký důraz klade Blesk na obsáhlá servisní témata s praktickými radami a doporučeními. V sobotu vychází s deníkem tematická příloha Blesk na víkend. Deník Blesk vychází v mutacích Praha, Praha a střední Čechy, severní Čechy, východní Čechy, západní Čechy, jižní Čechy, severní Morava, jižní Morava a Brno a okolí.
    • Veskoslav
      Pokažená slovenská deska, furt mele dokola a dokola.....
      • Ahoj! Prečo nehráš tú úspešnú uber komerčnú záležitosť? Zas padol server? Alebo takto naťahuješ čas?
        • Veskoslav
          Protože sem venku a rýsuji projekt do práce na notebooku?
          • Je to chabá útecha, ale keb bol single offline tak by si to valil, ni?
            • "LOL" na konci "věty" napsáno v zoufalství :) Je mi tebe i dalších 10 tvých nicků líto :)
            • sxg: Proslavený mistr miniatur Uko Ješita? :)
            • Veskoslav+sxg = VL
              *1*
            • Ja píšem šaškovsky to ty si malý ješita. LOL
            • Veskoslav
              A to jako proč? Dneska musím odevzdat projekt. Každý není děcko jako ty. A nějak Tě zklamu, já sem připojený přes net, jak si asi myslíš, ty šašku, že píšu?
    • Pre tých čo to prečítali:
      http://www.eurogamer.cz/articles/2012-05-23-diablo-3-fastest-selling-pc-game-ever-biggest-pc-game-launch-in-history_4
  • diablo byla a je picov***a *5*
    • ale vsichni jsme to akceptovali, protoze to bylo zabavne a pro vetsinu i zdarma.
      v pripade D3 je to uz vaznejsi problem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit