Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard vždy tvrdil, že Normal je k tomu, aby nalákal casual hráče a udělal (nebo se snažil z nich udělat) nerdy. Protože tahle hra je (nebo resp. její end-game kvůli kterému se hraje roky) pro nerdy.
  • jindra.veliky
    zustanu u Battlefieldu 3 *16* *16*
    • Trol.diskuzni
      Zůstanu u Diablo 2 a FIFA 12! *14*
  • BoB.2
    100% kvalitka jako vždy.
  • Odulin
    Super pokoukání.
  • OK Diablo dostalo napriek zmieneným problémom 8, som potom zvedavý na hodnotenie Torchlight II. Ak dostane 9ku budem spokojný, ak dostane 8 tak napíšem veľmi obšírne porovnanie týchto dvoch titulov a rozpíšem v čom je T2 lepší, a ak dostane 7 *1* *1* tak to bude jackpot.

    Inak videorecenzia fakt dobrá, dobre sa na ňu pozeralo aj počúvalo a som rád, že recenzent sa nepostavil k tomuto titulu ako zarytý fanboy ale naopak sa zmienil aj o problémoch.
    • V tom případě doufám, že si redakce troufne vypustit číselné hodnocení...
    • Sakra, ty už teď víš, že T2 bude lepší než D3. Už se těším na ten rozbor, v čem BUDE T2 lepší.

      Už ani to "lol" mě nebaví psát...
      • Samozrejme ešte tam musia veci doladiť ale už beta ma bavila mnohokrát viac ako D3 a keď už nič iné tak aspoň má odomknuté všetky obtiažnosti na začiatku a nemusím hrať nejaký normal ked si chcem hneď zahrať veterána, popr. elite kde je to výzva a nie sa hodiny dívať na ten faceroll na normale. Ale jak vravím, keď to vyjde a nič čo bolo v bete nejak závratne neposerú tak nemám problém...
        • No zas asi takova vyzva to neni, kdyz se to da zabijet bez vybaveni s prvnim skillem.

          Sice pises, ze ses rad, ze se recenzent nepostavil k diablu jako fanboy a zminul i nedostatky, ale takovy ty vuci T2 rozhodne nejsi.
          • tak nedostatky T2 som rozpísal už pri inom článku ale keďže toto video sa venovalo čiste Diablu tak som to sem nechcel rozpisovať, samozrejme ak vyjde T2 a budú v nich chyby tak ich kľudne rozpíšem, len porovnávam, čo som momentálne zažil s T2. Inak neni som 100% ani na strane T2, len mi prišiel najlepší spomedzi, Path of Exile, Diabla, alebo Grim Dawnu, i keď každý z týchto titulov ešte môže prekvapiť.
    • Trol.diskuzni
      Skyrim dostal i přes tunu problémů 10, přestože jiné hry měly za podobné excesy známku sraženu dolů (viz GTA IV a další).

      Jinak vzhledem k tomu, že s Activision nikdo z redakce nekamarádí, bych řekl, že by to s tím horším hodnocením nemuselo být tak žhavé... uvidíme.
      • koho zajima hodnoceni?
      • Skyrimu bych dal klidně taky plnej počet, skvěle sem se u té hry bavil. Dělají se kolem toho moc velký cavyky. Bavila mě hra? Bavila mě hodně moc? Tak jí plácnu desítku.
        • proto by lidi jako ty nemeli delat recenze :D
          • Vzdávám se. Děcka...
    • Lukáš se zmínil že fanboy Diabla není, ale popsal tu hru objektivně. Profesionální recenze.
  • Dival jsem se na videorecenze konkurencnich webu a musim vam podekovat protoze tohle je konecne kvalitni a divatelna recenze rozhodne palec nahoru
  • parádní práce, věřím že vám to muselo trvat vážně dlouho, smekám klobrc...
  • vyloženě vyjímečně jsem se díval na videorecenzi na konkurenčním webu, protože byla dřív, a nestačil jsem se divit, co se také dá nazývat "videorecenzí" - tím spíš jsem rád, že mi tu Lukáš spravil chuť - opravdu jeho videorecenze mají hlavu a patu, příjemně se poslouchají a jsou na profesionální úrovni i po technické stránce (střih). Opravdu dobrá práce, jestli vás to potěší, chválím! *3*
  • Výborná recenze, Lukáš fakt umí, palec nahoru.
  • Shania
    Dobrá práce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit