Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám své výhrady, ale rozhodně neputují ke stylizaci, ta se naopak líbí, v pohybu to vypadá prostě diablovsky a ten, kdo tvrdí opak, toho nechápu. Jen, co oznámí datum vydání, hru objednávám...
  • Paci sa mi ako si ludia myslia, ze sa to crackne po vydani :) To samozrejme nie je mozne, hra ako taka sa crackne (aj beta uz je cracknuta) ale nemozete tam robit nic, len behat s jednym charom. Ziadne monstra, NPC, questy, nic... Najprv by sa musel emulovat server, coz pri RPG moze trvat dost dlho (vid WoW, aj TBC free servery byvaju doteraz zabugovane jak prasa).
  • Slovo BETA, říka vám něco to slovo?? *7*
    • Beta mi říká, že již nějaké radikální změny v čemkoliv nestihnou udělat....pokud tedy neodloží Diablo 3 zase o rok. *4*
    • Mě BETA říká že hra je hotová jen se ladí bugy. Nové featury a žádné změny už nejsou plánovány minimálně do releasu plné verze. Takže nevím co tím myslíš :)
      • neni dam este dostupny AA a vacisna tyhc videji je bez bufferingu a este nejkeho efektu uz nvm
      • ,,Vyhlazování hran v betě podle všeho také v praxi nefunguje." Jedna z nefunkčních věcí a pochybuju že to takhle bude i v plné verzi hry a pokud nefunguje ani tohle tak je docela možné že je nefunkčních nastavení je trochu víc, nemyslíš?
        • Co? ty jsi zapomel? Vyhlazovani hran se bude prodavat jako nová hra za rok za plnou cenu od vydání :-D
    • trolo
      pozname... omg ved to je len alpha...
      neblaznite ved to je beta
      co ste ..... sak bude patch
      • Bude patch v milionech dalších DCL, jak je dneska zvykem.. xD
        • DLC blizzard nikdy neměl :-D
          • To nejspis proto ze nemeli zadne hry v aktualni dobe DLC her. SC2 nepocitam to se samo o sobe prodava na 3x ta sama vec.
    • To víš, že říká, ale už ta beta by měla mít grafiku na úrovni.
      • Nj...teď už se toho moc nezmění... Ono se to moc nezměnilo už asi poslední dva roky. Ale i tak když jsem to viděl v pohybu, tak jsem musel uznat, že se mi to opravdu líbí (soudím zatím z velmi kvalitních videí na netu), takže už se o to tak moc nebojím.
        Ale zajímá mě, jak dopadne hotovej produkt...některý věci asi opravdu nemusí sednout všem...
  • klasický diablo moc se těšim
  • Že by se kapaliny v baňkách hýbaly? Ano, A je správně! *1* *1* *1*
    • pro Burana
  • trolo
    je tam vobec AA? ved to je furt zubate a vyzera to uplne rovnako akurat chyba tien u hlavnej postavy + neni tam bloom/hdr/color toning a podobne..... to bude zase dalsia hra co ma nastavenie grafiky
    LOW - 30fps
    MAX - 28fps
    ....
    • AA bude dostupný až s vydáním hry. Jinak ve hře je v options, akorát ještě nefunkční...
  • qq graficka,zubky,oranzova trava facku
  • Sakra ta grafika je na zbliti... Vazne se tesim na Path of Exile, znici Diablo ve vsem, krome asi te atmosfery.
    • a počtu hráčů :D
      • Tak to je u singleplayer hry opravdu to nejdulezitejsi :p
        • Ataker
          Si trefený?
        • PoE ani D3 nebude/neni zamerena na SP.
  • Přátelé, myslím, že není co řešit - http://www.gametrailers.com/video/king-leoric-diablo-iii/721249
    Hlavně, ať je to dobrý herně, což z tohoto videa vypadá, že bude. Takže bych se toho zas tak nebál. Finálová bitva s bossem na konci videa nevypadá zle a to, že se pár věcí oproti D2 změnilo, se snad taky dá chápat .
  • Ještě, že se Blizzard neřídí dle lidí jako jsi ty. Naprostá idiocie předělávat vše do 1st nebo 3rd person pohledu. Názorná ukázka Fallout 3, ale to už je OT.
    • když vynechám F3 (=fail).. tak do New Vegas se mi ten 1st/3rd person hodí daleko víc, než aby to bylo zas izometrický, podle mě by to nedosáhlo takový atmosféry..
    • vedle...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit