Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    WoW ze zhora, čím víc toho vidim, tim víc jsem z toho smutnej :(
    • Tobě to wow nedá spát, co? Hrál si ho někdy? Nebo jen slyšíš "Blizzard" a máš nutkavou potřebu napsat "WoW!!!!"? Já nevím, ty vole, jednou někde přečteš, že prej Diablo je podobný wow, případně jen přečteš, že blizzard dělá s nějakým wowkem nebo co...a hned musíš své vskutku geniální dedukce psát všude...a teď zpátky na zem - v čem tam vidíš to WoW? Co ti z toho WoW připomíná? TAK?! *7*
      • Witch Doctor?
        • Mmm, myslíš to vážně nebo to byl vtip? Já teď moc nerozumím totiž *4*
          • Ja nepsal nic o wow shora. Jen se nekdo ptal co je tam za podobnosti. Tak jsem pár nejvýraznějších znázornil. Je jich mnohem víc ale nemam chut se tu s nikým dohadovat. To ze nemaj nic spolecneho je jedno. Je to obchodni trik jak je u Blizzu zvykem aby prilakali co nejvic hracu zmineneho wow.
          • To je myslím hrdina z Doty(možná i z dalších Blizz her), ale taky nerozumím.
            • Aha, takže "WoW shora" ==> celá podobnost je stejnej název u witch doctor a Demon hunter, ačkoliv jsou něco uplně jiného než ve wow *15* Náhodná podobnost s elfama? Náhodná podobnost koho s elfama?
            • Kdyby šlo jen o jednoho. A Demon Hunter taky ve WoW není? A náhodná podobnost s elfama? Neee. A to že je to výmysl blizzardu jsem ani neřekl, kdy Blizzard něco vymyslel :) jen kopírujou co je populární.
            • No to asi máš pravdu, ale witch doctor není výmysl Blizardů, ale normální šaman nebo léčitel v zemích třetího světa..ale jinak good point, máš pravdu, je v Diablu i ve WoW, sice jen podle názvu, ale máš plus
            • Příště by stačilo říct "tak jeden z D3 hrdinů je witch doctor, stejně jako ve WoW(a také v W3)".
            • http://www.wowwiki.com/Witch_doctor naprosto zadna podobnost....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit