Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xixixao
    WoW ze zhora, čím víc toho vidim, tim víc jsem z toho smutnej :(
    • Tobě to wow nedá spát, co? Hrál si ho někdy? Nebo jen slyšíš "Blizzard" a máš nutkavou potřebu napsat "WoW!!!!"? Já nevím, ty vole, jednou někde přečteš, že prej Diablo je podobný wow, případně jen přečteš, že blizzard dělá s nějakým wowkem nebo co...a hned musíš své vskutku geniální dedukce psát všude...a teď zpátky na zem - v čem tam vidíš to WoW? Co ti z toho WoW připomíná? TAK?! *7*
      • Witch Doctor?
        • Mmm, myslíš to vážně nebo to byl vtip? Já teď moc nerozumím totiž *4*
          • Ja nepsal nic o wow shora. Jen se nekdo ptal co je tam za podobnosti. Tak jsem pár nejvýraznějších znázornil. Je jich mnohem víc ale nemam chut se tu s nikým dohadovat. To ze nemaj nic spolecneho je jedno. Je to obchodni trik jak je u Blizzu zvykem aby prilakali co nejvic hracu zmineneho wow.
          • To je myslím hrdina z Doty(možná i z dalších Blizz her), ale taky nerozumím.
            • Aha, takže "WoW shora" ==> celá podobnost je stejnej název u witch doctor a Demon hunter, ačkoliv jsou něco uplně jiného než ve wow *15* Náhodná podobnost s elfama? Náhodná podobnost koho s elfama?
            • Kdyby šlo jen o jednoho. A Demon Hunter taky ve WoW není? A náhodná podobnost s elfama? Neee. A to že je to výmysl blizzardu jsem ani neřekl, kdy Blizzard něco vymyslel :) jen kopírujou co je populární.
            • No to asi máš pravdu, ale witch doctor není výmysl Blizardů, ale normální šaman nebo léčitel v zemích třetího světa..ale jinak good point, máš pravdu, je v Diablu i ve WoW, sice jen podle názvu, ale máš plus
            • Příště by stačilo říct "tak jeden z D3 hrdinů je witch doctor, stejně jako ve WoW(a také v W3)".
            • http://www.wowwiki.com/Witch_doctor naprosto zadna podobnost....
  • Proc je na kazdem screenu i zaberu ze hry ta hnusna mlha, ktera me uplne odrazuje. Ja si pekne uzivam Path of Exile a tam je grafika uplne o necen jinem, tak cista a detailni. D3 asi hrat nebudu, ikdyz D1 a D2 jsem nahral stovky hodin, ale graficka prezentace me tak odrazuje, ze i na stream z D3 bety vydrzim koukat asi tak 10 minut a musim to vypnout.
    • Jedine co v D3 Beta sklamalo bola nizka obtiaznost - malo nepriatelov aj v MP hre. Cakal som zastupy ako v jednom z uvodnych videii, ale pravda bola taka, ze prvy bral vsetko a druhy nemal co robit. Toto sa vsak moze zmenit nastavenim obtiaznosti alebo v plnej hre. Uvidime.
      Ako uz niekto nizsie pisal, velmi nepekna je animacia zenskej verzie Demon Huntera. To aj mna neprijemne prekvapilo. Skakala tam ako jelen.
      Grafika inak vyzera velmi prijemne, sice ziadny hi-tech, ale pekna. Ale ovela viac sa tesim na pribeh.
      • Nejlehci cast nejlehci obtiznosti. Ono to bude urcite pritvrzovat.
    • Hoďte po tom hlupákovi někdo kámen
    • Tak si bez hrat hnusne graficky umele a atmosfericky desne a hratelne nulove Path of Exshit (hral jsem to tesil jsem se na to takhle okopirovat D2 je mi zle nejsmutnejsi je skills tree D3 prinese neco noveho ale bude to porad Diablo)
      a urcite si nenahral 100vky hodin D1 ci D2 jinak tohle nevyplacnes sem *7*
      • Kinet1c
        ked neznasas path of exile a hral si to posli my ucet na zdochliak@centrum.sk :) dik
      • Ty mi tu nebudes rikat ceho jsem nahral nebo nenahral stovky hodin, to vim sam. No ja ti celkem preju abys nahral stovky/tisice hodin te barevne shitoviny D3 a aby jsi tam zabil co nejvice casu xD. Aspon bude o jednoho loosera mene.
        • Stačí si pořídit černobílej monitor a nebudeš to mít barevný, nebo můžeš poštelovat monitor a nebudeš to mít tak barevný. :-D Chci vidět tvoje děti, až uvidí nějakou pohadku barevnou, tak jim to budeš zakazovat. :-D
        • si nula bez zivota bez si honit nad tim path of exit to life zerobraine *16* a najdi si holku v tevem pripade kluka sry *1*
  • MidnighT91
    Diablo 3, se stíny a bez nich...
  • Doporucuju tohle video http://www.youtube.com/watch?v=S4qmrZEF-rE
  • Mám své výhrady, ale rozhodně neputují ke stylizaci, ta se naopak líbí, v pohybu to vypadá prostě diablovsky a ten, kdo tvrdí opak, toho nechápu. Jen, co oznámí datum vydání, hru objednávám...
  • Slovo BETA, říka vám něco to slovo?? *7*
    • Beta mi říká, že již nějaké radikální změny v čemkoliv nestihnou udělat....pokud tedy neodloží Diablo 3 zase o rok. *4*
    • Mě BETA říká že hra je hotová jen se ladí bugy. Nové featury a žádné změny už nejsou plánovány minimálně do releasu plné verze. Takže nevím co tím myslíš :)
      • neni dam este dostupny AA a vacisna tyhc videji je bez bufferingu a este nejkeho efektu uz nvm
      • ,,Vyhlazování hran v betě podle všeho také v praxi nefunguje." Jedna z nefunkčních věcí a pochybuju že to takhle bude i v plné verzi hry a pokud nefunguje ani tohle tak je docela možné že je nefunkčních nastavení je trochu víc, nemyslíš?
        • Co? ty jsi zapomel? Vyhlazovani hran se bude prodavat jako nová hra za rok za plnou cenu od vydání :-D
    • trolo
      pozname... omg ved to je len alpha...
      neblaznite ved to je beta
      co ste ..... sak bude patch
      • Bude patch v milionech dalších DCL, jak je dneska zvykem.. xD
        • DLC blizzard nikdy neměl :-D
          • To nejspis proto ze nemeli zadne hry v aktualni dobe DLC her. SC2 nepocitam to se samo o sobe prodava na 3x ta sama vec.
    • To víš, že říká, ale už ta beta by měla mít grafiku na úrovni.
      • Nj...teď už se toho moc nezmění... Ono se to moc nezměnilo už asi poslední dva roky. Ale i tak když jsem to viděl v pohybu, tak jsem musel uznat, že se mi to opravdu líbí (soudím zatím z velmi kvalitních videí na netu), takže už se o to tak moc nebojím.
        Ale zajímá mě, jak dopadne hotovej produkt...některý věci asi opravdu nemusí sednout všem...
  • Větší sranda by byla, kdyby stejné "rozdíly" byly i mezi minimální a maximální obtížností aneb další hra postavané na úspěšném modelu "no brain to play" *1* *1* *1*
    • udajne posledni obtiznosti by mely byt opravdu perly :)
      kazdopadne "no brain to play" aplikujou AAA tituly uz tak 10 let
  • To je teda srovnání, vždyť na tom není co srovnávat! Obrázky v rozlišení 600x400 odhadem...
  • No fuj ta grafika je děs i na max detaily. *1*
    • Diablo 3 ve stylu crysis engine nebude :-D
  • Sakra ta grafika je na zbliti... Vazne se tesim na Path of Exile, znici Diablo ve vsem, krome asi te atmosfery.
    • a počtu hráčů :D
      • Tak to je u singleplayer hry opravdu to nejdulezitejsi :p
        • Ataker
          Si trefený?
        • PoE ani D3 nebude/neni zamerena na SP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit