Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak nemam absolutně žádny strach že by to nikdo neprolomil, třeba to i potrva ale určitě ne moc dlouho:-O
  • Tak sem to stahnul a dohral za 5 hodin. za me 2/10. *11*
    • Máš plus, rozesmál si mě opravdu hodně, možná si to tak ani nemyslel, ale dobrá parodie na ty rychle soudící komentáře co se objevují v diskusích a v tomhle případě to působí ještě mnohem vtipněji : )
  • Piráti záviďte, tohle si nelegálně nezahrajete.
    • Ne že by mi to zrovna u D3 nebylo jedno, ale vsadím boty, že po vydání se to krekne co by dup.
    • Nechci nic namítat ale moc tomu nevěřím všechny ochrany a různé ukládáni na server jde obejít a taky se obejdou dříve nebo později
  • klasický diablo moc se těšim
  • Nechapu jak nekdo v tretim tisicileti muze vydat hru s izometrickym pohledem, kdysi se to delalo kvuli omezeni techniky dnes je to prezitek. *7* (krome strategii). Ze to jde ukazal treba Hellgate london. Tohle je jen klasicka nadstavovana kaše od firmy ktera se boji inovace aby neprišla o zisk. To samy jako starcraft
    • jen další troll... facepalm
    • Hodne hloupej nazor *7*
      Nejde o zadnej prezitek, ale o jinej styl.
    • Podle toho co jsi napsal koukam, ze nejvic omezenej (ne-li rovnou prezitek) jsi asi ty, a nejen technicky.
    • Hairy_Ass
      Proč by to měl měnit, když to bezvadně funguje?
    • pro me je isometrickej pohled porad nejlepsi... nebo spis zalezi na tom co hrajes. treba zaklinac, to bych takhle hrat nemohl, ale diablo si bez toho nedokazu predstavit ;)
      • first nebo third person pohled vic vtahne do prostredi, mas vic pocit ze tam opravdu jsi. Dnesni compy by to bez debat zvladly a času na to meli dost.
        • Taky mam radsi 1st nebo 3rd, ale tohle je proste diablo no
        • Ještě, že se Blizzard neřídí dle lidí jako jsi ty! Naprostá idiocie předělávat vše do 1st nebo 3rd person pohledu, názorná ukázka Fallout 3, ale to už je OT...
  • xixixao videl si niekedy WoW ?
  • ma betu a uz sem level 60 warrior, je to celkem dobry
    • nepomylil si si clanok s wowkom ? :D...viem ze to vie zmiast ked je to od blizzardu :D
    • jasny 60 lvl warrior :D:D:D
  • grafika je perfektna
  • skoda, ze se po najeti kurzoru mysi na obrazek nezmeni cela hra..
  • Ja osobne som za to rad, vypada to ze to rozbehnem aj na svojom 2 roky starom notebooku (ktory ani vtedy nebol zrovna herny) a s tym som spokojny. A v pohybe to vobec nevypada zle, prave naopak (podla videi):

    atmosfericke - check (hlavne hudba, dabing (!!!))
    graficka stylizacia - super (niektorym ludom mozno nevyhovuje, mne ano)
    efekty spellov/abilit - vyborne (graficky, aj "fyzikalne" - ta fyzika je tak nejak vseobecne funky a imho trochu prehnana, ale mne sa proste paci ze ked zacastim spell of doom tak nepriatelia lietaju po celej miestnosti ^^)

    A vobec, naco vypisujem, radsej sa pozrite na playthrough za barbara s komentarom - http://www.youtube.com/user/ForceSC2strategy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit