Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam otazku pre tych co maju hry zo streamu.

    Myslite si ze nieste furt on-line ako v battlenete?
    • Dej si facku..
    • Bože vždyť to určitě bude taky offline , časem, tak se zklidněte. Stačí chvíli počkat BTW: Jsem jedniej, kdo s tou hrou neměl ani jeden technickej problém ? Zajímalo by mě to..
      • Spades
        Offline to bohužel nikdy nebude,. Ta hra na to prostě není stavěná.
    • Nie, používame ochranný patch.
      Zapínam ho len keď výjde nejaký update a do neofico patchu hrám offline.
    • Ringwraith
      Steam ti umožňuje hrát i offline.

      Battle.Net ne.
      • Veskoslav
        Ale i battle.net umožňuje offline hraní:)Např. u Sc II, W3:)
        • Ringwraith
          Krásná Drasťovská pravda. *15*

          Bohužel ne u Diabla 3.
          • Veskoslav
            No jo no. Já jsem si na tento systém naštěstí zvykl i díky Darkspore, které funguje úplně na stejném principu jako Diablo III, čímž ho neobhajuji.
      • Trol.diskuzni
        Ty jo, na chvíli jsem si pomyslel něco ve stylu "Takže když si pořídím Diablo 3 na Steamu, tak mi to povalí offline?!"... a pak jsem se zase vrátil do reality. *1*
  • Nádherný pocit, hrát hru a vědět, že ji mohou hrát jen poctivě platící uživatelé. Užívám si každou minutu.
    • Jak naivni a jak blbe ... uzivam si vykriky takovych tupcu
  • Zial mame v dnesnej dobre vazny problem. Stavame sa intelektualnymi blbcami. Myslime si ze vieme viac, ale nevieme nic. Vsetko dianie okolo hier zhrniem takto. Kazdy novy napad ktory je pouzitelny, je dobry. Ostatne su nic len kopa snivania o nicom. Kazda hra je len taka dobra ako sa dokaze predat. Ak hru hraci neprimu, jednoducho nema cenu do nej davat prachy. Zivot je o tom ako sa veci pouziju v praxi. Ludia mozu nadavat na hru, ale kym sa hra predava vo velkom mnozstve, tak mozno povedat, ze je to dobra hra. Dalsia vec. Kto pomohol Diablu 3 najviac? Haterovia a trolovia. Mam to potvrdene. Vacsiu reklamu uz hra ani nemoze mat....

    Viete vy vobec kolko ludi ste nadchli kvoli vasim komentarom?
    • +1 Názory na TG forach sú často schizofrenické. Ak si niekto dovolí povedať že Origin je spyware, okamžite je fanboimi EA (áno, aj takí tu existujú) zadupaný pod zem (primitívne argumenty typu - čo ti to vadí, máš v PC kódy k atomovkám?).
      Myslim ze Origin je podstatne väčšie zlo ako nutnosť byť online v DIII. Zvykajte si, tam je budúcnost protipirátskej ochrany. Stavím sa, že keby vyšla funkčná warez verzia DIII, 95% haterov by tu nevypisovalo ale držalo huby a hralo.
      Takto celý hate pripomína skôr príbeh o líške a kyslom hrozne.
      Mne nutnosť byť online nevadí, neobmedzuje ma to a nikdy som nemal problém sa nalogovať maximálne do pár minút, možno s výnimou obdobia údržby serverov. Hra samotná nie je dokonalá ale ujde - hrám hry 28 rokov /od 1984 na ZX Spectre/ - a DIII je tento rok asi prvá, kde som pocítil niečo ako 'pařanskú' /teraz sa tomu asi hovorí inak/ vášeň. Moje hodnotenie - aj vzhľadom k súčasnej inflácií bodových verdiktov v recenziách- je skôr 8+ až 9/10.
    • a zas, prodava se = je to dobra hra..kde na ten nesmysl porad chodite? Mezi nejprodavanejsi zradlo patri McDonalds..a je to dobry zradlo? Nejsledovanejsi je Ordinace.. je to kvalitni bijak? Nejprodavanejsi hrou je COD, videl nekdo nekdy vetsi s.acku? Kolik se prodalo Planescapu? Vic nez Diabla? A jen proto, ze se neco dobre prodava, a simpanzi dostavaji svuj chleb a hry mame nad nespravedlnosti sveta mlcet? Jdi domu...
      • Diamant je len pekny pokial sa preda. To ti povie kazdy kto s nimi pracuje. Zvykaj si na to, ze svet neni o tom, ze kazdy novy napad sa presadi. Pretoze tak svet nefunguje. Svet funguje troska inak, cim skor si na to zvyknes tym lepsie pre teba. A vermi. Svet ako si ty predstavujes takto ani nikdy nefungoval. Osobne podkladam Diablo 3 za dobru hru, pretoze sa pri nej fakt bavim. Ak niekoho nieco nebavi tak sa podla toho zariadi.
        • nevim na koho reagujes, ja jen psal, ze to, ceho se prodava nejvic muze byt taky pekna s.cka viz ty priklady... a kvalitni veci, pokud vyzaduji zapojeni mozku zavratne prodejni uspechy nemivaji, protoze dnes (aspon jak se tady porad v diskuzich pise) chteji hlavne vsichni mozek vypnout ( *7*). To mi chces tvrdit, ze to co se dobre prodava musi byt kvalitni? idealisto
          • Prepac na teba nie
      • Technicky to z domu píše....
  • xixixao
    Jsem zvědav na video recenzi a speciální podcast, jak se redakce co nemohla přičichnout k WoWku postaví k jeho izometrickému "klonu" :)
    • Diablo 3 ma s WoW asi tolko spolocne co Half-life s Prince of Persia. Dokonca ani graficky sa nepodoba naco najviac ludi naraza :) Hernymi mechanizmami uz vobec.
      • Prince of Persia a Half Life nejedou na stejnem enginu.
      • Jj, treba runy do abilit vubec nejsou glyphy. D3 skill system je daleko bliz k D2 nez k WoW, kde dostavas ability na urcitym levelu, oh wait... atd.
        • A jaký je tvůj závěr? Že WoW to všechno vymyslel, a Blizzard vykrádá sám sebe?
          • Ne, zaver je zrejmne ten ze Blizzard prodava znova to co uz jednou prodal. :-)
            • To dokážeš posoudit z příspěvků v diskuzi? Tak to seš borec. Klaním se Ti.
            • A tebe to zřejmě sere, protože ty nedokážeš nic prodat. Ani své tělo, že?
        • Spades
          to je jak rict, ze Doom je srovnatelny s jazz jackrabitem, protoze tam mas hodne zbrani, ze kterych strilis...
    • xixixao
      Co je na tom k nelajkování, to jsou všechno fakta :D
  • Veskoslav
    Tomu i věřím:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit