Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sem zvědavej na tu video-recenzi od Lukáše Grygara. Mám pocit že to není zrovna největší fanda Diabla, ale mám jeho recenze rád.
  • bohužel
  • Asi Blizzard nepočul o tom, že zlí piráti zabíjajú pc hry a že pc hranie zaniká, lebo stále robia jednu hru za druhou s milionovými predajmi. Wow 10 mil. SC2 5 mil. D3 6 mil. zatiaľ. Ostatné firmy len pindajú na pirátov a produkujú jeden brak za druhým.
  • O_o
  • Platiaci zakaznik nema skoro nikdy pravdu :D To je zial kruta realita, robim v tomto biznise a nase hry hraju miliony ludi a keby si videl co vsetko povymyslaju. Za vsetkym vidia spiknutie, klamstvo, hackerov a neviem co :D Ono by bolo lepsie keby sa dalo spolahnut na feedback od ludi ten je vsak natolko saturovany blbcami ze je povacsinou nepouzitelny. :(
    • Ja to presne tak.
    • Sorry toto bola reakcia na hacking Diabla 3 hodilo to zial sem ;)
  • Trol.diskuzni
    Kdyby to vydali jako novou hru nazvanou "Ultra Cash'n'Slash 1", vše by bylo ok... Jenže nazývat to nástupcem předchozích dílu série Diablo? VTIP.
    • Ringwraith
      Ok by bylo, kdyby vydali "Diablo 3: No Bullshit Edition".

      Představoval bych si to jako pouze singleplayer verzi s cenou řekněme max. 30 americkejch vočí. Samozřejmě bez nutnosti být online a bez RMAH.

      Asi bych pak o ní i uvažoval.
      • Trol.diskuzni
        Pokud by tam byla možnost volby mezi "human" a "american" mode, pak možná taktéž...
  • Activision zarobil a ja som vyhral, že som nekúpil, šťastný kupujúci sa môžu prihlásiť aj sem: http://www.bis.cz/
    • SnakePlisken
      Nevím, co do toho pleteš Activision, když D3 udělal Blizzard. ;)
    • Veskoslav
      Hulíš často? Měl by si s tím přestat.
      • Vrook
        Kdyby hulil často, tak takovýhle ho*na nevybleje. Vono v Maďarsku všeobecně lidi málo hulej.
      • Nie, my náckovia nehulíme, a ty čo tu otravuješ? Máš hrať tú uber komerčnú rúbanicu, nie?
  • 3 miliardy korun za par dnu, slušný výdelek, zajimal by me jake byli naklady.
    • no tak 5% vyvojari a 95% marketing
      • lol seš vedle jako ta jedle, 95% šefové blizzardu, kterí jsou zaroven hlavni dizajneri a vyvojari
  • SnakePlisken
    Jak čtu některé komentáře, tak Petr Poláček udělal některým lidem zmatek v tom, kdo vyrobil a vydal Diablo 3. Poradím vám, Activision to nebyl, jak se dočtete v článku. :)
  • Veskoslav
    No nic mizím. Omlouvám se, že jsem se opět nechal vytočit trotlem a zbytečně Vám tady poničil diskuzi. Přeji hezký a ničím nerušený zbytek dne.
    • Ale prosím tě... Ber to s nadhledem *3* . Člověk co tráví od včerejška kdy vyšla recenze celý svůj čas psaním nesmyslných komentářů, tě přece nemůže naštvat. Je toho jeho čas nech mu ho, ale nic mu nedaruj *3*
      • Ber to s nadhledem *3*
        • Okaa dobrý brachu. Já nejsem psychopat jako pan Gayrim *2* *1*
    • Nechoď, bez teba ma sem nebaví prispievať! *14*
      • Trol.diskuzni
        Taky nerozumím tomu, proč se hned tak rozhněvá... Přitom jsem mu nic hrozného neřekl.
        • As si chce uchrániť pocit, že kúpa Diabla III nebolo spláchnutie penez do kanála, a tak sa z neho stal malý ješita. *1*
          • Dnes sa neda lepsie utratit 60 eur ako za Diablo 3 za tu cenu nic lepsie nikde nedostanes takze splachnute urcite niesu ;)
            • walltar
              A já sem teď dostal takový nápad .... fakt revoluční ... Poďme se hádat ..... ale to není vše .... Po Internetu! *8*
            • Trol.diskuzni
              Tak to bych se sakra hádal... Za tu cenu mám 6 luxusních hudebních CD, které mi vydrží klidně na desítky let poslechu.
            • PreidaQ
              No jo... bohatýr! *4*
            • walltar
              No tak o tom bych se i hádal ... já bych třeba koupil 5kilo mletýho hovězího, nějakou zeleninu, sýr, housky .... hodil bych to na gril, otevřel šumivý nápoj nespecifikované barvy a tak bych se nažral že bych na to ještě půl roku vzpomínal.

              Vlastně já to du udělat. *5*
          • Hanzales
            U mně bylo spláchnutí peněz do záchodu za Duke Nukem Forewer, hru jsem nedohrál a těch peněz i lituji, ale u D3 to platí vždy jen když blbnou servery :o)
          • Trol.diskuzni
            Je to zvláštní... Poslední měsíce mě zasypává urážkami a přitom to stejně vždycky dopadne tak, že se rozlítí on sám. *13*
    • Ringwraith
      Hezký zbytek večera.

      A využiju toto a zeptám se Trola... používáš email Trol.diskuzni@tiscali.cz? Něco bych ti tam rád napsal.
      • Trol.diskuzni
        Používám velmi příležitostně... Ale používám. Takže takové provizorní PMko na to napsat můžeš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit