Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O_o
  • bohužel
  • Ringwraith
    To mě silně mrzí vzhledem k tomu, že to znamená možnou budoucnost plnou always-online-DRM a RMAH ve spoustě PC her.

    A když si ani tak silná společnost jako Blizzard neumí zajistit nezproblémový chod serverů a 100% bezpečnost, tak co teprve ti ostatní.

    Takže dneska tady nadáváme na děcka, co kupují CoD a kazí tím FPS.
    Možná budeme v budoucnu nadávat na dospělé, co si koupili Diablo 3 a zkazili tím všechno.

    Rád bych doufal, že jen přeháním. Opravdu rád bych v to doufal.
    • To je přesně ono, slovy nejde vyjádřit jak moc s Tebou souhlasím. To je ten důvod, proč se D3 týká všech, i těch co si ho nekoupili, protože D3 v tomhle ohledu může sloužit jako precedens do budoucna a až se tak stane (pokud se tak stane), budu přesně vědět komu mám poděkovat.
    • Mno always online má spíše dva důvody. Kromě toho, že je to poměrně efektivní způsob, jak zajistit, aby se hra tolik nepirátila a naopak nabídla jednodušší hraní s přáteli online, je to hlavně (bod 2) nezbytný způsob ochrany ohledně herních itemů, které by se měli prodávat (i za reálné peníze) na aukcích.

      Nepříjemné je to i pro mě, že i když hraji singl, jsem závislí na internetu. Ale nevadí mi to natolik, abych si to nekoupil. Byly horší ochrany.
    • Ja im len doprajem dalsie utoky hackerov - nech si uziju co si navarili ...
    • Veskoslav
      Doporučuji si přečíst recenze na Diablo II z roku, kdy vyšlo. Jaké je to zklamání oproti jedničce atd. atd.
      • Ringwraith
        A jak to souvisí s tím, co jsem napsal? Odpovím sám. Nijak.

        Zklamání z Diabla 2 pramenilo ze změn gameplaye.

        Mé zklamání z Diabla 3 pramení z použitých systémů okolo.
        • Veskoslav
          Ale ty si poněkud pleteš ochrany her.
          • Trol.diskuzni
            To Veškoslav: Samozřejmě, že nehrál - na první pohled je evidentní, že to není hra pro mě a s D2 to má pramálo společného...
            • Samozrejme, tazsie ako D2, preklep
            • Ze vraj diablo 3 je niekolko nasobne tazsie ako D3?

              Ty si napraskoch moj? Ked som prvykrat hral za Barbara D2, a nebol som vyexpovany, tak posrate pustne chrobaky boli pre mna problem a musel som ich zabijat po jednom..

              V D3 som s barbarom ani raz nezomrel a som tam pomaly ako Rambo, sam proti hordam nepriatelom, keby si hral D2, nikde v zivote by si taku s prepacenim somarinu nepovedal.

              A ze vytas D3, lebo v dnesnych casoch zjednodusovania je to nieco ine? Opat si na praskoch, hral si ty niekedy D2, ved cely D3 a skill tree je totalne zjdednodusene a blbuvzdorne D2, aby deti ku koncu neplakali, ze si zle rozhodili skily.

              Si zabil, ty odbornik pracujuci v hernej oblasti co nevie ani, co je DRM.
            • Je to vo vsetkym oblastiach lepsie ako D2 a je to niekolkonasobne tazsie coz len vitam v dobe ked sa hry robia len lahsie a lahsie.
          • Ringwraith
            Prosím vysvětli.
            • Veskoslav
              R: V poho no:)Já vím, jem občas otravný. Ale spousta lidí, by to tak mohla myslet no.
              Calwin: Nepocvažuji a už jsem hrál. Osobně to nevidím na více jak 8/10
              Trole: Být tebou tak držím hubu. Ty jsi nehrál nic. Ani betu a ani hru, ale hlavně, že máš neustále kecy.
            • Trol.diskuzni
              To Calwin: Rád bych se mýlil s tebou, přesto to tak na mě z těch dvou diskuzí opravdu působí...
            • vekoslava si ani nevsimej ten jeste nehral D3 a povazuje to za nej hru destileti a kazdy negativni (hate ci ne) odsuzuje a kritizuje jak si to dovolime psat protoze je to blizzard a ten i je prece heni buh ne? kdyby to udelalo EA nebo kdokoliv jinej je tu hate jak nasranej :D ale ze to je blizz tak se stvori kvuli tomu i novej kult
            • Ringwraith
              Omlouvám se. Dobrá, budu tedy používat "nutnost konstantního internetového připojení, která funguje i jako DRM".

              Stále však nechápu, jak to souvisí s dávnými recenzemi Diabla 2.

              Asi jsi ale prostě jen měl touhu najít na mém textu nějakou chybu. Povedlo se. Uznávám a už se jí vyvaruju. V podstatě ti děkuji, že jsi mě na ní upozornil.
            • Veskoslav
              Tak osobně jsem pochopil, že myslíš always-online-DRM jako jednu ochranu, což v podstatě není pravda. Jelikož Diablo III žádnou DRM ochranu nemá. Tu používá nejčastěji Ubisoft.
    • Always online a DRM su dve odlisne veci a nespojovat. Diablo nema ziadne DRM uz len preto ze je always online.
      • Ringwraith
        To je ta Drasťova demagogická pravda.

        Aneb nejlepší vězení je to, jehož existenci si vězni ani neuvědomují.
        • Tak nejak, lamiczky proste nevedia pockat tyzden-mesiac po vydani hry, proste si idu urvať nohy a bezia do obchodu kde stoja sory na nakup hry od spolocnosti ktora s nimi vyje****ava. Keby to nikto nekupil po dobu dvoch tyzdnov a ked blizard bude zistovat preco su predaje 0, tak promtne behom jedneho dna akekolvek poziadavky na pripojenie zmiznu. Potom nech zarobia aj miliardy.
          Proste ludia su tupe ovce, nechapu aku moc maju, co vsetko so svojimi peniazmi a rozhodnutim nakupovat/nenakupovat mozu dokazat.
          Ale naco, treba si chytro polamat nohy aby mohol nad tym fapovat od prveho dna, pritom je upne jasne ze prve dva dni to ani nemohlo spravne fungovat.
        • Ake vezenie, toto moze vadit len warezakom alebo tym co zial nemaju stabilny internet. A kedze druha skupina je zalostne mala, hral som dokonca diablo v pohode CEZ POSRANY EDGE. Tak nevidim ziadny problem.
  • Trol.diskuzni
    Aby nebylo... Míra přizpůsobení americkým dětem ráje dosáhla naprostého vrcholu! *5*
    • co se s tebou posledni dobu stalo? musim s tebou se skoro se vsim souhlasit :D a mas furt same pluska
    • A hral si to vobec? Diablo 2 je proti tomu prechadzka ruzovym sadom co sa tyka obtiaznosti :)
      • Trol.diskuzni
        Pro mě není měřítkem kvality to, jak těžké staty mají soupeři... Herní mechanika této hry byla naprosto zprzněna - to je to směrodatné, nýbrž to vyhovuje americkým dětem a Activisionu.
        • Veskoslav
          Doporučuji si zjistit šašku, které servry jsou nejvíce zatížené. A poradím, americké to nejsou.
          • Trol.diskuzni
            Jestli to lovískují americké či asijské děti, je tak nějak v praxi jedno... Důležité je, že tohle není D3, jak by mělo správně vypadat. -> Path of Exile
            • Kinet1c
              POE je nuda oproti D3, sorry vole ale teraz sa nehorazne mylis, odsudzujes hru len preto aku ma grafiku, o tejto hre vies zial hovno, ja som v nightmare a deju sa tam veci co na normal neobli, tzn eventy a pod, nahodne quest a tak, jednoducho je to zabava, ked som hral POE presiel som to celkom do poslednej obtiaznosti, nie je to tak skvele ako vyzera a ani grafika nie je az tak extra ako si myslis ze to vyzera z obrazkov ked si to hral, tak nevidis dobre, osobne sa my D3 paci cim viac to hram, ta grafika mozno z pociatku irituje potvrdzujem, srala aj mna, ale ako to hras dlhsie a dlhsie, vsimas si ze to az tak strasne nie je, jednoducho z lokacii, ciha atmosfera a aj napriek farebnosti, ktora tam ani tak nie je, jednoducho ty aj ostatny tebe podobny si predstavujete svet ciernobielo ci neviem, pretoze ono fakt ked sa pozries z okna, svet nie je ani cierny ani biely, on je farebny az az, aj ked vojdes do nejakeho vchodu v dome, jaskyne, ci pivnice, mas rozlicne odtiene tej ci onej farby rozlicne odtiene sede, tmave tiene v rohoch kde svetlo nedosvieti a pod, jednoducho, ani horror nepozeras ciernobielo ale pekne farebne a krvavo (v tom ktorom filme), tak je to aj tu v D3, ja ta skratka nechapem, tak nemat rrad tuto hru, pre blbe malickost ako identify scroll ci town portal, KOHO To trapy, mne to len ulahcuje celu situaciu, prachy neminas na scrolly a healing minas ich na upgrade stashu, ci upgrade blacksmith ci jewelcraftu, skratka je na co minat prachy, hlavne zo zaciatku, takze peniaze je na co pouzit, a tie scrolly nie su vobec dolezite, PRECO si to neskusis, ked si to skusal aj napriek tomu ta to neviem uspokojit, tak je my ta luto, fakt nevies o co prichadzas, mne to pripada, ze ty podla tej prvej polovici prveho aktu posudzujes celu hru a tak aj ostatny, ta hra nie je taka a preto ju kupuje coraz viac ludi, lebo sa dozvedeli od svojich kamaratov znamych, ze hra je lepsia cim dalej to hras tym viac, mam 2 desiatky rokov v hrani hier a viem jedno, ked je hra na p*cu tak hra je na p*cu, jednoducho hry hram iba tie ktore maju nieco do seba, ktore nemaju ani nekupujem ani sa o ne nezaujimam, FIFA, NHL a pod napr. niektore akcne rubacky, jednoducho, ked ma hra neoslovy tak na nu kaslem, aj u Diabla to bolo najprv to ako u teba, co to za grafika, ako to vyzera a tak, ptoom bola mozno bety, stale som nebol presvedceny ale riskol som akupil a nelutujem aj napriek problemom pri starte, mozes iba lutovat, pretoze toto je pravy nastupca D3 hovor si co chces
            • veskoslav takze podle tve logiky kdyz uvidim hnusnou holku tak dokud se s ni nevyspim nesmim rict ze je hnusna? vidim to na prvni pohled nepotrebuji nic zkouset a z prvniho pohledu vim ze d3 neni lepsi/stejna hra jak d2
            • Trol.diskuzni
              Jejdamane, ty jsi ale natvrdlý... To je tak složité pochopit, že když D3 vypadá jako kopie WoWka a Path of Exile vypadá jako upgradeované D2, že se mi to logicky líbí grafikou víc?
            • Veskoslav
              Nehrál, ale víš, jak by mělo vypadat? Proboha, co ty jsi za člověka.
            • Trol.diskuzni
              O Path of Exile jsem slyšel už vcelku dávno, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu se na to podívat... A ano, mám v tom jasno = D3 mělo vypadat jako Path of Exile. Vypadat, o to tu kráčí.
            • Ani jednu z těch her jsi nehrál, o path of exile jsi slyšel poprvý dneska, ale hlavně že máš jasno...
    • Veskoslav
      A proto povětšinou tvořili zisky Blizzardu z prodeje her nejprve Evropa, v MMO je to Asie....
  • Veskoslav
    Tomu i věřím:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit