Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi Blizzard nepočul o tom, že zlí piráti zabíjajú pc hry a že pc hranie zaniká, lebo stále robia jednu hru za druhou s milionovými predajmi. Wow 10 mil. SC2 5 mil. D3 6 mil. zatiaľ. Ostatné firmy len pindajú na pirátov a produkujú jeden brak za druhým.
  • SnakePlisken
    Jak čtu některé komentáře, tak Petr Poláček udělal některým lidem zmatek v tom, kdo vyrobil a vydal Diablo 3. Poradím vám, Activision to nebyl, jak se dočtete v článku. :)
  • A mě ta hra nějak nechytla :( pamatuju si, že když mi bylo v roce 2000, nějakejch 13 let, tak sem z Diabla II+LoD slintal a hrozně mě to bavilo. Teď v roce 2012 vyšla D3 a já měl možnost hrát to dobrejch 5 h čistýho času ( 14 úroveň,začátek II. Aktu )

    A je to prostě strašně primitivní - jasně,drží se to předlohy, ale to co mi přišlo ve 13 super, je pro mě v 25 na poklepání si na čelo. Jen mačkat tlačítko,mačkat,mačkat,mačkat.
    To je hra, která mě subjektivně zabaví, jen když si ustřelim hlavu z bongu. Pak mi to střídavý mačkání levýho a pravýho tlačítka do zblbnutí nepřijde tak sebedestruktivní.
    Na hru jsem se těšil, ale nějak sem zapoměl zohlednit, že už sem zestárl :(
    Nechci se nijak povyšovat nad ostatní, srážet tuhle hru, ale mě subjektivně to prostě i po osobnim seznámení přišlo strašně primitivní a záhy mě to přestalo bavit. Měnilo se prostředí, měnili se potvory,měnili se použitelný skilly, ale koncept zůstal stejnej od začátku do konce- a brzo omrzel. V Half Lifu jste teky celou hru stříleli, v NFS jste jezdili, Generals jste stavěli základnu, ale ten koncept mě bavil mnohem,mnohem dýl než tohle. Diablo všechno ukáže během první hodiny!!!! pak vás už nemá čim překvapit.

    Diablofilové se odvolávaji na to,že na těžších obtížnostech padaji lepší itemy- dost slabá útěcha :-D fajn na normal ste to kidlili modře pojmenovanym mečem,kterej dával takovej a takovej damage. Na nightmare vám z potvory vypadne defacto to samý, jen s hnědym popiskem a upravenym damage, aby potvorám ubíral víceméně stejně,jako ten modrej na lehký obtížnosti. Vám koukám stačí, že ten meč má jinou barvičku a paírově seká větší damage, tak kvuli tomu budete rozjíždět nový a nový kampaně. A že s větší obtížností narůstá zábava? no tak budu do tý myši s nadsázkou třískat ještě víc frenetecky- to je zábava panejo.

    Ne sorry, vim, že sklidim milion mínusek a spousta lidí to bude brát jako útok na jejich modlu,ale až příliž primitivní hře vzdáváte hold. Vim, že je to chytlavý,dobře hratelný,ale až příliž primitvní (nemyslím obtížnost ) myslim celkovej herní koncept.
    • Otázka spíš je, která hra dnes není primitivní?
      • Ono je primitivni a primitivni ... Vem si trebas takovej minecraft. Dalo by se rict, ze to je totalne primitivni vec, ale napriklad pro me je to daleko zabavnejsi (a hratelnejsi) nez lecjakej AAA titul (vcetne D3). Dava ti to totiz extremni volnost, spoustu prostoru pro vlastni fantazii, specielne pokud zacnejs blbnout s elektrinou, tak se v tom daj udelat uzasny veci. A samo, pokud hrajes po siti, tak zabava razantne roste, protoze muzes zkoumat vytvory ostatnich.

        Jestli je neco opravdu cim dal primitivnejsi, tak prave tzv AAA tituly, vdyt se to prakticky nwda hrat. Ostatne, po netu se povaluje takovej peknej obrazek jak vypadala hra kdysi (alespon nekolik variant cesty kudy slo jit) a dnes (linearni tunel bez jakykoli odbocky). Priklad - ME, specielne 3 dil. Totalne linearni a naprosto dokonale zabity zakoncenim, k cemu vsechny volby v prubehu serie, kdyz konec je vzdycky stejnej. To i "100" let starej fallout tohle zvladnul o nekolik radu lip, a to byly ruzny konce vyreseny par komentovanejma obrazkama, ale clovek vedel aspon proc zrovna takhle.

        Nedavno sem v ramci prechodu na f2p testnul startrek ... tragedie, se divim ze za to byl nekdo ochoten platit. Zabugovany, atmosfera 0, no hlavne ze to ma "licenci".
    • K tomu nemám co dodat ... Diablo ve své době vypadalo nádherně , všichni ho hráli ....jen jsem nikdy nevydržel déle jak 20 minut s instalací i uninstalem .
      Prostě nic co by mne bavilo tehdy a nic co by mne bavilo nyní . Zvláštní , že první Dungeon Siege jsme online hráli docela dost ... množná jasnější počty častěji obměnovaných protivníků a vylepšování s menší frenetičností soubojů je to co stojí mezi mnou a Diablem . No vlastně mezi trojkou a mnou už těch věcí leží mnohem víc ...
    • No jo, je to primitivne, ale hry uz davno nie su zabavou nerdov a intelektualov ako tomu bolo mozno v 80-tych a zaciatkom 90-tych rokov minuleho storocia. Hry su robene pre masy a adekvatne tomu sa aj hraju. Su urcene na konzum a mindless hack&slash v DIII je jeden zo sposobov ako prepnut mozog a zrelaxovat sa od pracovnych a rodinnych zalezitosti.
      Ked chcem intelektualnu 'zabavu' tak siahnem po knihe.
  • Dneska může být PC hráčem každý připojený k internetu .... A kdejaký klikfest jako diablo je na masy směřovaný od počátku . Proč chtít inovace , když na kameru si stěžuje v 3DRPG každý ňouma , proč si hrát s novým enginem , když ten starý už několik let prohání každá platící ovce s warcraftem .Proč chtít nové lokace , když stačí zkopírovat ty z minula . Pozoruji že z Blizzardu se stala nová církev se svými zasvědcenými a těm se jak známo nevyplatí otevírat oči - svoje odpustky na účet Blizzardu pošlou i kdyby to co vydali byly jen barevné omalovánky . Ostatně stejně jako scientologové , facebookfans a Activision .... všichni jsou až moc v médiích přeceňovaní .
    • O inovacie sa aspon pokusil Obsidian s Dungeon Siege 3 a dopadlo to predajmi mizerne a kritikov to nenadchlo, ale aspon sa pokusili no.
      • To nebyla inovace, to byla tragedie. Navic z toho konzole smrdela na 100 honu.
      • Jsem fanda prvniho Dungeon Siege a docela by me zajimalo jake inovace Obsidian tam dal .
        • Pro mě jako milovníka hlavně dvojky to totálně zazdili konzoloidním (čti tragickým) ovládáním a naprosto vzhledem a funkcí nevyhovujícím inventářem, takže po hodině zkoušení to šlo z disku. Naštěstí to bylo na Steamu ve slevě a dávali k tomu první dva díly.
        • dali tam normalnejsi pribeh a ovladanie bolo 100% robene na gamepad
  • Zial mame v dnesnej dobre vazny problem. Stavame sa intelektualnymi blbcami. Myslime si ze vieme viac, ale nevieme nic. Vsetko dianie okolo hier zhrniem takto. Kazdy novy napad ktory je pouzitelny, je dobry. Ostatne su nic len kopa snivania o nicom. Kazda hra je len taka dobra ako sa dokaze predat. Ak hru hraci neprimu, jednoducho nema cenu do nej davat prachy. Zivot je o tom ako sa veci pouziju v praxi. Ludia mozu nadavat na hru, ale kym sa hra predava vo velkom mnozstve, tak mozno povedat, ze je to dobra hra. Dalsia vec. Kto pomohol Diablu 3 najviac? Haterovia a trolovia. Mam to potvrdene. Vacsiu reklamu uz hra ani nemoze mat....

    Viete vy vobec kolko ludi ste nadchli kvoli vasim komentarom?
    • +1 Názory na TG forach sú často schizofrenické. Ak si niekto dovolí povedať že Origin je spyware, okamžite je fanboimi EA (áno, aj takí tu existujú) zadupaný pod zem (primitívne argumenty typu - čo ti to vadí, máš v PC kódy k atomovkám?).
      Myslim ze Origin je podstatne väčšie zlo ako nutnosť byť online v DIII. Zvykajte si, tam je budúcnost protipirátskej ochrany. Stavím sa, že keby vyšla funkčná warez verzia DIII, 95% haterov by tu nevypisovalo ale držalo huby a hralo.
      Takto celý hate pripomína skôr príbeh o líške a kyslom hrozne.
      Mne nutnosť byť online nevadí, neobmedzuje ma to a nikdy som nemal problém sa nalogovať maximálne do pár minút, možno s výnimou obdobia údržby serverov. Hra samotná nie je dokonalá ale ujde - hrám hry 28 rokov /od 1984 na ZX Spectre/ - a DIII je tento rok asi prvá, kde som pocítil niečo ako 'pařanskú' /teraz sa tomu asi hovorí inak/ vášeň. Moje hodnotenie - aj vzhľadom k súčasnej inflácií bodových verdiktov v recenziách- je skôr 8+ až 9/10.
    • a zas, prodava se = je to dobra hra..kde na ten nesmysl porad chodite? Mezi nejprodavanejsi zradlo patri McDonalds..a je to dobry zradlo? Nejsledovanejsi je Ordinace.. je to kvalitni bijak? Nejprodavanejsi hrou je COD, videl nekdo nekdy vetsi s.acku? Kolik se prodalo Planescapu? Vic nez Diabla? A jen proto, ze se neco dobre prodava, a simpanzi dostavaji svuj chleb a hry mame nad nespravedlnosti sveta mlcet? Jdi domu...
      • Diamant je len pekny pokial sa preda. To ti povie kazdy kto s nimi pracuje. Zvykaj si na to, ze svet neni o tom, ze kazdy novy napad sa presadi. Pretoze tak svet nefunguje. Svet funguje troska inak, cim skor si na to zvyknes tym lepsie pre teba. A vermi. Svet ako si ty predstavujes takto ani nikdy nefungoval. Osobne podkladam Diablo 3 za dobru hru, pretoze sa pri nej fakt bavim. Ak niekoho nieco nebavi tak sa podla toho zariadi.
        • nevim na koho reagujes, ja jen psal, ze to, ceho se prodava nejvic muze byt taky pekna s.cka viz ty priklady... a kvalitni veci, pokud vyzaduji zapojeni mozku zavratne prodejni uspechy nemivaji, protoze dnes (aspon jak se tady porad v diskuzich pise) chteji hlavne vsichni mozek vypnout ( *7*). To mi chces tvrdit, ze to co se dobre prodava musi byt kvalitni? idealisto
          • Prepac na teba nie
      • Technicky to z domu píše....
  • Nádherný pocit, hrát hru a vědět, že ji mohou hrát jen poctivě platící uživatelé. Užívám si každou minutu.
    • Jak naivni a jak blbe ... uzivam si vykriky takovych tupcu
  • Platiaci zakaznik nema skoro nikdy pravdu :D To je zial kruta realita, robim v tomto biznise a nase hry hraju miliony ludi a keby si videl co vsetko povymyslaju. Za vsetkym vidia spiknutie, klamstvo, hackerov a neviem co :D Ono by bolo lepsie keby sa dalo spolahnut na feedback od ludi ten je vsak natolko saturovany blbcami ze je povacsinou nepouzitelny. :(
    • Ja to presne tak.
    • Sorry toto bola reakcia na hacking Diabla 3 hodilo to zial sem ;)
  • Jeste ze nejsem v tomhle zebricku. Nikdy se nesnizim k hrani singlu pres internet
    • K internetu uz pripojen stejne jsi, akorat ti ho singl nevyuziva. Nevidim proc by nemoh zacit.
      • jo, lagy pri hrani, neustaly odpojovani atd. To me ma jako presvedcit?!
        • Jenže on taky může být problém u tvého providera, jak jsem se přesvědčil u kamaráda. Já mám na vesnici vdsl a mám to naprosto bez problémů, kamarád ve městě jede s UPC a vykopává ho to ze hry v intervalu po deseti minutách, druhý kamarád v naprosto jiné lokalitě má UPC v jiném městě a naprosto bez problémů. Takže né úplně všechny problémy lze svádět na Blizzard. No a lagy, s těmi nemám téměř žádný problém, tak jednou denně vylétne ping hodně vysoko, ale nic zvláštního. Je ale pravda, že hrát to na HC, to bych se asi tvářil jinak při sebemenším kolísání odezvy.
          • Ach jo. Blizzard sam priznal ze s vyhazovanim ze hry jsou problemy a resi se to. To neni problem jednotlivcu,ale tisicu hracu. Nutnost priojeni k netu je hovadina nejvyssi. Neni zadna vyhoda,jen priadne problemy.
            • Tak problémy tu samozřejmě jsou, však já Blizzard neobhajuji, také se mi to připojení k netu nelíbí, ale co s tím nadělám. Mám na výběr, buď to hrát chci a pak všechno tohle holt musím při koupi překousnout, nebo to můžu bojkotovat a hru si nekupovat a nehrát ji. Hráč je tu postavený trochu do kouta podobně, jako je tomu u služeb Origin a Steam. Já ale hrát chci, tak jsem si vybral.
          • Rek jsem snad neco o Blizzardu?! Mluvim o online singlu proboha!
            • Dej si čípek chlapče, nevím proč tak útočně.
    • Veskoslav
      Nikdy neříkej nikdy:) Nikdy nevíš, co se může stát.
  • xixixao
    Jsem zvědav na video recenzi a speciální podcast, jak se redakce co nemohla přičichnout k WoWku postaví k jeho izometrickému "klonu" :)
    • Diablo 3 ma s WoW asi tolko spolocne co Half-life s Prince of Persia. Dokonca ani graficky sa nepodoba naco najviac ludi naraza :) Hernymi mechanizmami uz vobec.
      • Prince of Persia a Half Life nejedou na stejnem enginu.
      • Jj, treba runy do abilit vubec nejsou glyphy. D3 skill system je daleko bliz k D2 nez k WoW, kde dostavas ability na urcitym levelu, oh wait... atd.
        • A jaký je tvůj závěr? Že WoW to všechno vymyslel, a Blizzard vykrádá sám sebe?
          • Ne, zaver je zrejmne ten ze Blizzard prodava znova to co uz jednou prodal. :-)
            • To dokážeš posoudit z příspěvků v diskuzi? Tak to seš borec. Klaním se Ti.
            • A tebe to zřejmě sere, protože ty nedokážeš nic prodat. Ani své tělo, že?
        • Spades
          to je jak rict, ze Doom je srovnatelny s jazz jackrabitem, protoze tam mas hodne zbrani, ze kterych strilis...
    • xixixao
      Co je na tom k nelajkování, to jsou všechno fakta :D
  • Sem zvědavej na tu video-recenzi od Lukáše Grygara. Mám pocit že to není zrovna největší fanda Diabla, ale mám jeho recenze rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit