Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po pročtení celé diskuze (recenze/videorecenze) se mi zdá, že jsem snad jediný, kterému se grafika u DE:HR náramně líbí, a považoval bych jí jako plus. Přijde mi, že jakmile hra nemá rozmazáni při pohybu a podobné bl*osti, které vetšinou jen zakrývají grafické nedostatky, tak je "zastaralá"? Pro mě je DE:HR grafický skvost. Všimli jste si vůbec kolik je předmětů v těch laboratořích... různých knih, zápisků...atd a všechny v textůře takového rozlišení... . Nádherné čisté textury, použitá barevná paleta...umělecké dílo. A ty keci: že hra obsahující byť jedinou chybu nemůže dostat 10/10... bežte si poslechnou podcast č.41 , a proberte se už konečne z té diskotéky...:)
    • Ano přesně o tomhle jsem včera přemýšlel a musím naprosto souhlasit. Pro srovnání - kolik bylo předmětů v kanceláři například v původním crysis? Stůl, židle, počítač, koš? A kolik jich je tady? Připádáte si jako v opravdovém světě, jako že tu opravdu někdo bydlí, že má svůj život(můžete si přečíst něco z emailů a podobně) a každý byt a prostředí je uplně jiné a vždy narazíte na něco nového, na jiného člověka na jiný dům na jiné prostředí a ty pohledy do dálky z oken paneláků v číně to je naprosto paráda. Ani nevím jak dlouhou dobu jsem strávil pohledem z oken:-)
    • janchor
      High five. To "zabydlení" světa tunou smysluplnejch objektů je skvělý. A začouzený čínský uličky nebo tamní rozhled ze střech? Pastva pro oči.
  • horak.ada
    jak poznat že prvních několik sekund hrál Grygar? v dolním rohu je revolver! :)
    • Tož Deus Ex je taká ta hra pre cowboyov :P
  • pan m4xp0w3r7 tu plaší jak může. Nicméně - Deus Ex se opravdu povedl o tom není pochyb. Jinýmy slovy fanouška série nezklame. Já si jej neinstaloval kvůli super grafice (ani jsem jí nečekal a hlavně je mi to zatraceně jedno a pokud opravdu někdo tvrdí, že hra bez pořádné grafiky nemůže dostat víc než 8/10 je blbec) ale doufal jsem v hutnou atmosféru a příběh a to se povedlo na jedničku a já děkuji vývojářům za skvélý herní zážitek jaký už dlouho nepamatuju. A základ grafika skutečně není - tím je hratelnost. Mě se grafika ale líbila a naopak postavy byly dost povedené. Jem i líto, že takovouhle hru soudíte z toho nesprávného pohledu. A je mi srdečně jedno že jste pane m4xp0w3r7 takový blb. A je mi skutečně jedno co si vlastně myslíte, protože můj názor je - špička, neznám lepší hru poslední doby - možná zaklínač 2. Je to hra co mě chytla a nepustila a já jí hltal. Takže ano 11/10 za mě.
    • Blb jste VY. Nevím proč mě urážíte kvůli názorům jiným na hru a její grafiku, než máte vy. To může dělat jen blb.
      • Proč vlastně soudíte zrovna tuto hru podle grafiky? Protože za 900 kč by to mělo mít nějaký technologický standart? Nebo protože je pro vás vizuální podoba důležitější než herní mechanismy a příběh? Beru že vám prostě nesedl design a stylizace, ne každému se to může líbit, ale kvůli tomu odsoudit celou hru? Mě se na tom právě líbí že to má vlastni styl, podobně jako Gears of War se svýma "rozbrušovačkama" (narážím a velikost a tvar zbraní), nebo Mass Effect se svým stylem. Neříkám že váš názor je vyloženě špatný, jen nad tou hrou tak snadno nelámejte hůl.
      • RavenHolm
        Jen blb může považovat technickou stránku hry za nejdůležitější aspekt.
  • Zatím jsem jen na začátku ale je to fajn,velmi fajn.Přesto to v mých očích alpha protocol(což je hra která je do určité míry novému deus exu velmi podobná) nepřekoná,ale rád se nechám překvapit...
  • Povedená recenze, chytře a s grácií psaná před vstupem na trh. Skvělá videorecenze, ukazující již konkrétní provedení a funkčnost hry, hned po jejím vydání. Pan Grygar zaslouží jen samou chválu.

    A hra? Skvělá, skutečně. Příběh, cyberpunk prostředí a hlavně atmosféra... Grafika zde, podobně jako u Portalu 2 nebo Dead Space 2 dokazuje, že šikovný grafik a jasně daný výtvarný styl, o kilometry překoná výkonost a dokonalost použitého enginu a vyždíme maximum hlavně z daného tématu a umělecké myšlenky ztvárnění. Mechanismy RPG+FPS zde fungují na 100% a nově zavedený systém krytí dodává stealth akci na atraktivitě i funkčnosti. Osobně nemám ještě dohráno - jako s každou vymazlenou hrou si ji vychutnávám - a po uvedení bety češtiny jsem si ji rozehrál od znovu (nečtu vždy ang. vše, některé lékařské nebo technické dokumenty mi nedávají ten správný smysl), ale i tak musím potvrdit, že u mne jde jednoznačně o třetího z bojovníků o hru roku.
  • Ja hram Deus Ex od piatku a musim povedat, ze ta hra ma bavi tak ako ziadna ina uz dlho, skvely mix akcie, stealth a RPG prvkov... Rozhovory, zbieranie predmetov, skumanie prostredia, hacking, upgrade zbrani, rozne druhy augmentaci, naviac putavy pribeh a dobra atmosfera... Z mojho pohladu jej naozaj nie je co vytknut, jedine, coho sa obavam, je hracia doba, nakolko teraz po cca 15 hodinach hrania predpokladam sa blizim k zaveru (to je ale aj tak stale viac ako pri mnohych inych sucasnych hrach, ale cakal som viac).
    • Vojtzech
      To jsi to nějak prosvištěl, mě to podle steamu zabralo 29 hodin :-)
  • inak k tomu "revolucnemu" cover systemu, z videa to vyzera na rovnaky styl ako ma 5 rocne Rainbow Six: Vegas (2006) , vtedy to bolo mozno revolucne. Ale aj tak si tu hru kupim, ked vyjde cestina.
  • Práve som to dohral a neľutujem ani jedinej minúty, ktorú som strávil pri tejto hre. Od piatku som to hral takmer v kuse. Snažil som sa preliezť každé zákutie, každú plošinu a hacknúť každý zámok a PC. Už to bude niekoľko rokov, čo ma takto vtiahla hra do deja a držala ma až do konca. Naposledy som takto intenzívne "žral" prvý diel Mafie. Moje subjektívne hodnotenie je dvojaké. Ľudia čo nehrali prvý diel 10/10 a tí čo hrali druhý diel 11/10. Pre mňa jasná hra roku.

    P.S. Dúfam, že na ďalší Deus Ex, nebudeme musieť čakať zase 10 rokov. *3*
  • Tak doufám , že si v těch městech trochu zajezdím , zalétám ..... a budu řešit logické úkoly .
    Jestli mne to tam nečeká , tak vážně asi sním o něčem co by si 10 právoplatně zasloužilo .
    • v jakych mestech...tam zadna mesta nejsou, jen kousky podivne poskladanych lokaci, ze vsech stran sesnerovanych
      • michaliuz18
        :D tak mesto akoze v detroite zo zaciatku a v cine pak , ale tie auta tam boli fakt len na okrasu a v meste zili len ludia ktory robili to iste stale :D
    • michaliuz18
      no nezajezdis ani nezaletas :) aj ked je skoda ze sa nedaju vozidla ovladat je to aj dobre lebo by sa do tych uzkych uliciek v mesteckach ani nedalo jazdit cize dobre aj tak :) a 10 si to nezasluzi, skor 9 az 9.5 to je vec nazoru, podla mna je skorv niektorych misiach nudna a zdlhava ale pribehove misie su zaujimavejsie :)
  • Super pařba, nemohl jsem se od toho odtrhnout a za 2 dny dohráno - grafická stránka + fyzika je průměr, ale vždyť to vůbec nevadí, systém augmentací, ale hlavně svoboda rozhodování, jak pokračovat ve hraní a příběh plný zvratů (jako původní deus ex), AI nepřátel a dalo by se pokračovat...no prostě bomba a recenze moc dobře udělaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit