Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukradli mi moj odveky sen a spravili z neho hru... dakujem.
  • Vypadá to zajímavě, bylo by super, kdyby přidali i kameru z pohledu první osoby.
    • Bude 1.st person, kukni dalsie videa :)
  • Ten teda musí mít sny... *8*
  • To je faakt skvělý! Těším se moc, určitě rád podpořím. Atmosféry na jednotku, velmi osvěžující, potěšilo hodně! Tyhle sychravý depky miluju, cit jak svině, koukám.
    • Presne, tohle by se klidne mohlo jmenovat podzim
  • Ma to atmosku jako SVlNE =) Dobry shadery, pekna jiggle fyzika =) Doufam ze ta hudba je ingame. I kdyz bych k tomu klidne nejakej dark ambient.
  • Pri pohledu vnejsiho pozorovatele vypada jizdni model primo uzasne. Uplne se mi vybavil stary Driver. To se jeste vyvojari nesnazili zavdecit deckam s gamepady.
    Predpokladam ze autor pocita s podporou volantu. Otazka tedy stoji jaky bude pocit z rizeni volantem, jak budou vozy reagovat. Pokud se to povede, bude tato hra pro mne jasna volba a vubec nebudu resit cenu.
    • Ty brďo, škoda že Driver vyšel původně jenom na PS1 a hádej čím se to ovladalo. A samozřejmě líp, než na klávesnici. Ach jo
      • Ja taky nemluvil o klavesnici. A mimochodem, nepletes si to s Driver2? Tam uz ten pocit z rizeni sel uplne do kopru. Ja vubec nevim, ze jednicka vysla pro PS. Nehadam se, ale ze vysel puvodne pro PS je poradna blbost. *2*
        • Já reagoval na tu tvojí větu "decka s gamepady"....starej Driver právě vyšel nejdřív na PS1 a pak ho portovali na PC atd.,
          https://en.wikipedia.org/wiki/Driver_(video_game)
          Já teda nevim no *4*
          "Initially, the game was released only for the PlayStation, but later, a Microsoft Windows port of the original PlayStation version was released in North America on October 11, 1999, and in Europe later on."
          • Jo, tak asi mas pravdu. V te dobe jsem zrejme konzole nebral moc vazne a tato vec mi unikla.
            Nicmene prvni Driver mel jizdni model vybornej, nechci placat nic o simulaci, ale radost z jizdy byla skvela. Vubec nechapu proc vsechny ostatni pokracovani sli uplne do kopru. I kdyz cetl jsem neco o tom ze programator, ktery byl autorem se se studiem rozesel. Mozna to bylo tim. A uz vubec nechapu ze vetsina, ne li vsechny soucasne tituly s otevrenym svetem nesahaji jizdnim modelem prvnimu 16 let staremu Driverovi ani po kotniky. To si dovedu vysvetlit jedine tim, ze je to zamer. Proto ta poznamka "decka s gamepady".
  • Vypada to dobre. Docela bych to chtel videt ve VR :-)
  • Johnny
    podle názvu je to simulátor toho jaký to je jezdis se škodovkou? xD
  • Mám rád tuhle východoevropskou depresi - Stalker, Flashpoint, Zaklínač 1. Teď ještě v tom pěkném enginu udělat nějakou zajímavou hru.
  • kubi-wan
    Tyjo, to vypadá skvěle. Ta grafika a celková atmosféra mi přijde parádní!
    A jízdní modej taky podle videí vypadá dost zábavně.
    No, řekněme, že se v zásadě vyhejbám čemukoliv s nálepkou "survival", ale tohle bych si sakra zahrál.
    • cumpi3
      jizdni model jako z nfs...ale neni to nfs, muze se to libi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit