Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To musí být ale kvalitní matroš. Co ten týpek hulí? *11*
  • Za mě pecka, ta atmosféra z toho doslova čiší. Ten králík a "buřti", to jsem dvakrát zamrkal, jestli vidím dobře. :-) Ale do atmosféry to neskutečně sedí. Přeju hodně štěstí s vývojem, já tohle určitě koupím.
    • Jak sedí králík do sychravé atmosféry nočních silnic téměř postapo světa let minulých jde teda kompletně mimo mě, ale naštěstí se jedná o pozůstatek původní vize a dojde k nahrazení ztoho co sem pochopil.
  • Dovolím si položiť pár otázok:
    1:Kedy sa predpokladá že hra výde?
    2:Bude to aj pre pc?
    3:Ak to bude aj pre pc, bude sa to dať hrať aj s volantom?
    4:Bude tam škoda 100?
    5:Bude tam aj volha VB?
  • Vypadá to moc dobře, jen malá poznámka k prostředí - žluté sodíkové lampy v 80. letech v ČSSR byly jen ve městech, a to ještě zřídka. Venkovní osvětlení většinou obstarávaly bílé zářivky a světla bylo o dost méně.
  • Tak tohle vypadá vážně skvěle a zajímavě. Atmosféra je vynikající a jízdní model také. Radost pohledět. Držím palce!
  • Jack1947
    Tak tohle asi nečekal nikdo že česká hra, bude prvotina a to silniční survival ( nebo chceteli auto survival :P)

    Fakt zajímavej námět, nápad - koneckonců ani není k zahození to celé provedení v mlze v noci. Takové tak trochu postapokyliptické závody ale jinak a z čech.

    O zájem bych se nebál ten bude tak hlavně aby byla i funkční hra. To že se nedá vystupovat je lepší, i pro amosféru. Bud to výjde nebo nevýjde heh česká scéna furt má s čím překvapovat to jo.
    • ono se survivalem nazývá dneska kde co. I tvé příspěvky jsou pro nás pořádnej survival
  • U týhle bych, krom její realizace, uvítal ještě možnost zajezdit si menší závod s kamošem.
  • Atmosféra jak cep! A vypadá to taktéž úžasně. Jediný problém může být.. Ale ne - snad to ten pán zvládne i sám *4* Držím palce!
  • Až do teď jsem netušil, jak moc chci Šíleného Maxe v Čechách *1*
  • moje fantasmagorie tohle vidí jako boží základní kámen pro českého fallouta, nebo moravského stalkera *14*
    • nechceš nás rozškatulkovat i podle měst?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit