Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Tyjo, to vypadá skvěle. Ta grafika a celková atmosféra mi přijde parádní!
    A jízdní modej taky podle videí vypadá dost zábavně.
    No, řekněme, že se v zásadě vyhejbám čemukoliv s nálepkou "survival", ale tohle bych si sakra zahrál.
    • cumpi3
      jizdni model jako z nfs...ale neni to nfs, muze se to libi
  • Mám rád tuhle východoevropskou depresi - Stalker, Flashpoint, Zaklínač 1. Teď ještě v tom pěkném enginu udělat nějakou zajímavou hru.
  • Klobouk dolu vypada to originalne..a hlavne me uz jen to video silene vtahlo..ta grafika atmoska..dokonc mi zacala byt zima z toho prostredi vlastne to vystihuje pocasi, ktere ted momentalne je a tu hru si poridim..faakt super
  • To je faakt skvělý! Těším se moc, určitě rád podpořím. Atmosféry na jednotku, velmi osvěžující, potěšilo hodně! Tyhle sychravý depky miluju, cit jak svině, koukám.
    • Presne, tohle by se klidne mohlo jmenovat podzim
  • Ježiši to je dobrý *1* Vůbec jsem nechápal, co vidím... králík ve škodovce, králíci kolem, čtyři buřti v dáčii, ale to je ono, je to hukot... Proč hergot ne.
    • a dělá to švadlena .. a teď babo raď : D
    • kulhy_parici_spici
      Kdyby jenom buřti – to jsou nějaký náckové s adolfovským knírem (viz 1:28) — skvělý! :)
  • Vypadá to moc dobře, jen malá poznámka k prostředí - žluté sodíkové lampy v 80. letech v ČSSR byly jen ve městech, a to ještě zřídka. Venkovní osvětlení většinou obstarávaly bílé zářivky a světla bylo o dost méně.
  • Ma to atmosku jako SVlNE =) Dobry shadery, pekna jiggle fyzika =) Doufam ze ta hudba je ingame. I kdyz bych k tomu klidne nejakej dark ambient.
  • Johnny
    podle názvu je to simulátor toho jaký to je jezdis se škodovkou? xD
  • Vypada to dobre. Docela bych to chtel videt ve VR :-)
  • Ukradli mi moj odveky sen a spravili z neho hru... dakujem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit