Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanousci bojuvek a manga se maji na co tesit. Nam ostatnim musi vystacit hezke obrazky a gameplay (prozatim). Ocekavani jsou velika ale neni od veci zustat pevnyma nohama na zemi ;) ...
  • upřímně, když začali (budem se teda držet angličtiny) s WAR a DEATH, jakožto jasný téma jezdců apokalypsy, měli by se podle mě držet danýho konceptu a pokračovat s FAMINE a PESTILENCE..
    jenže tyhle jezdci by určitě nebyli populární....kdo by hrál za hladomor a nákazu, že? přichází proto jakási berlička v podobě kouzelnice. souhlasim s tim, že pre alfa záběry jsou ohyzdný, alr právě proto,že to je pre alfa, grafiku ani stylizaci tomu nikdo soudnej nemůže v týhle fázi vyčíst, ale jako spousta lidí v komentech tady se bojim, kam jakási fury zavede příběh. inu, nechme se překvapit
    • Famine zní skoro jako Femine, kdyby to feministky viděly, tak by tvůrce sjely za odkazování na ně v takovéhle krvelačné formě, braly by to jako urážku.
      • Jack1947
        To mě napadá a krev tam vůbec bude? *7*
    • JamesFaith
      Oni ta jména uvedli už na začátku, takže se toho daného konceptu zjevně drží.
    • Já si skoro troufám říct, že příběh nikam nezavede, pouze ho doplní. Tvůrci dle mého názoru plně chápou, že Darsiders 2 bylo jejich mistrovské dílo (na trojce pracují původní tvůrci) a nechávají ho jako pomyslný vrchol nedotknutý a nepřekonaný - nová "sestra" Fury bude v průběhu Srťova putování plnit svoje úkoly a DOPLŇOVAT tak celou skládanku o tom, zda Válku zachrání, či nikoliv, jde o paralelní děj a tedy neznehodnotí Srťovu pouť za studnou duší. To se mi na tom všem líbí nejvíc, že to vše do sebe příběhově zapadá.
  • U tohohle typu her si vždycky řikám, proč ty potvory občas jen tak nestojí a nečekají na akci hráče, aby mohly counterovat. Jen se nechají mlátit. AI pořád za opicema.
    • To ma ovsem svuj duvod. Takova AI kterou ty chces zrealizovatelna samozrejme je, ovsem po realizaci zjistis ze je to naprosto nevhodne, pokud si chces hru zahrat ty a dalsich tisice lidi. Dokud tohle sam nezjistis tak, ze budes primo u tvurciho procesu, tak budes opakovat tohle. Ale uz jenom timto co ti pisu by sis to mohl uvedomit a onu AI prestal chtit.
      • Btw, jedinej důvod, proč to ve hře neni, je protože... bam... není důvod, je to práce navíc a není to potřeba, hry s prodaj i bez toho plus není třeba hru dělat hru těžší, ještě by to někoho mohlo naštvat. Že to "nejde" je jen mylná logika způsobená až příliš dlouhým hraním na jistých platformách. :)
        • Okamžitě vysvětli, proč jsi hloupej.
        • Za prve - balanc je mytus, to si uvedom. Je opravdu usmevne neustale pozorovat tisice dementku volajicich po necem, co neexistuje. A za druhe, ano ja te chapu, budes to obhajovat zuby nechty, dokud na to, ze je to nevhodne neprijdes sam, resp. dokud nebudes sam postaven do tvurciho procesu ve kterym zjistil jak je to vsechno krasny, ovsem tak na 10 minut. Je to uplne stejnej princip a myslenkovej pochod jako tisice dalsich masovejch knedlicku hatujicich downgrade her, jejichz puvodni ukazana grafika je dobra tak na 10 minut, ale pro dlouhodobejsi hrani zcela nevhodna a nefungujici. Premyslejici clovek uz davno vi a je mu naprosto jasne, proc je AI ve hrach takovy jaky je. Necekam ze to budes chapat, nicmene snad na to jednou prijdes. Ujistuju te, ze z praci navic to nema nic spolecneho.

          PS: samozrejme ze vim, co je pro tebe, neboli pro hrace vhodne. K tomu staci premyslet ty lolanku.
          • Fear mel lepsi ai nez snad vsechna dnesni fpska.
          • Ale co čekat od peasant toola, kterej obhajuje downgrade her, protože to přece není downgrade, je přece jasný, že ukázky ze hry nejsou ze hry. Nejsi ty náhodou jeden z těch, kterej obhajuje NMS, že to vůbec nebyly lži a každej měl přece vědět, že to ve hře nebude? Hah, tady je fakt zábavno. Samej pacient...;DD
            • To ovsem vubec neni o pozitivite, ale o pochopeni toho, jak to ve skutecnosti je.
            • Jack1947
              Takhle to dopadne když někdo to je až neskutečně pozitivní.Hrůza.
            • Vzdycky se musim smat, kdyz je v nejaky recenzi nebo nejakej youtube prezident ve svym desne chytrym review zminuje tupou AI. Ignorace nejvyssiho stupne.
            • Ty uz to nehul prosim te. Bez prosim te, bez neco vytvorit, aby si zjistil jaky placas kraviny, ty shorelej papirku. Mimochodem, ja jsem nerikal, ze to nejde nikam posunout. Ja jsem jasne rikal, ze mnohem lepsi AI je samozrejme proveditelna, ale z dlouhodobeho hlediska neni vhodna. Cemu na tom nerozumis? Ses natvrdlej? Pripada ti nemozne vytvorit neco co vypada to krasne a je to naprosto dokonale a pak zjistis, ze stravit s tim nekolik desitek hodin je ve skutecnosti vice nez otravne a odpuzujici, pokud necilis na 3 lidi na planete a chces, aby si ten clovek tu hru zahral a netrpel protoze neni masochista? Nikdo nema zajem hrat s dokonalou AI ktera bude chytrejsi nez ty a uz vubec ne jako vyvojar udelat AI lepsi nez samotnej hrac, jelikoz se pak hrac bude citit, ze mu vlastne rikas, jakej to je idiot, a to asi zrejme nechces ne? Zapremejslej uz prosim te nad tim, proc je AI takova jaka je a prestan videt jenom ubohej duvod, ze se nekomu nechce poradne pracovat.

              Ja nerikam, ze je prece jasny, ze to nejsou zabery ze hry. Co si opet nepochopil na tom, ze kdyz ti ukazou nabusene video, tak se hra nachazi ve fazi, kdy tam vsichni cpou hromadu dokonalejch napadu, ze kterych se z dlouhodobeho hlediska vyklubaji veci nepouzitelne? Je to porad to same dokola. Pouzivej mozek ty sasku.
          • Pokud je pro tebe vrcholem herního designu tupá AI, kde je jen nějakej pattern potvor bez učení se od hráče a reakcí na něj a máš mylný dojem, že to nejde někam posunout, tak v pořádku, užij si tu hru, ale nemusíš kvůli tomu psát nesmysly. Forma tvýho postu je na úrovni ZŠ, přitom s snažíš obsahem působit erudovaně, jako kdybys byl snad nějaký developer. Celkem patetická kombinace, i když zde ne nečekaná. :)

            Btw, perfektní balanc je mýtus, ale balanc mechanik je součástí vývoje každé hry, takže si opět shořel jako papírek. ;) Samozřejmě pomijím detail, že o perfektním balancu sem a nebavil, to jen ty, protože se chytáš stébel, jen abys mohl oponovat. Bohužel, jak se řiká, mimo mísu. ;)
            • Mimochodem ne, uroven meho postu je naprosto normalni. Za to uroven tveho myslenkoveho pochodu se rovna neskutecne ignoraci, ze ktere se sam ani nechces vymanit a jeste tady budes pouzivat cizi slova, aby si to jeste podtrhl, takze bych te poprosil, aby si se uz nikdy nesnazil hodnotit urovne jinych postu, resp. absolutne nechapu, jak te to vubec napadlo.
      • "naprosto nevhodne, pokud si chces hru zahrat ty"

        Takže ty víš co je pro mě vhodné? Jistě, diskuzní telepate. Samozřejmě, nemá smysl se bavit o tom, že totálně ignoruješ věc jménem balanc, takže tvoje logika "bylo by to nehratelný" absolutně nefuguje a shořela rychle jak papír ve větru. :)
  • Dlouho jsem neviděl tak nezáživný bojování. Boje s bičem ve starym Indiana Jones byly zajímavější. Nějak mi navíc prostě nejde přijmout bojování bičem s nepřátelema, co vám prakticky stojí na špičkách bot. I v Indiana Jones, pokud si pamatuju (jsou to mega roky), když byly nepřátelé blízko, Indiana jim dal pěstí, odkopnul je a pak jim dal bičem do hlavy, třeba. Nebo si je přitáhnul aby jim dal ťafku. Navíc jsem jednou někoho viděl hrát nákou divnou japa strašnou divnou a nudnou odpadovou hru, kde hrajete za metalistickýho gay drákulu v kabátu bez trika a ten z démonický ruky čaruje úplně stejnej bič, nebo řetězy a dělá téměř stejný pohyby a i to vypadá stejně. A celou hru děláte jen kombo salto-máchnutí do strany a otočka. A ty rudý bodce na biči jsou odpudivý.
    Vim, alfa, bo prealfa. Ale tady i to mávaní bičem vypadá až moc očividně jako neutrální animace, která se nedotýká nepřátel a nemá žadnej bod útoku, prostě to jde někam do větru a asi jakože zásah z máchání do boku jak lanem i když bič takhle nefunguje. Fakt, obzvlášť když nepřátelé s váma bojujou na blízko a ani je ta rána trochu nezastraší, bo na sekundu otupý a nejde tam jde o efekt soustředění se a držení od těla skupinu nepřátel. Pokud vim, v předpotopnim Indiana Jones na vás nepřítel, kterýho jste měli téměř v dosahu, neskočil, protože byl v pozoru... ale ostatní ze stran jo a když jste se otočili, dali jste šanci jemu... ale mohli jste je bičem odzbrojit bo plesknout do obličeje, podtrhnout nohy a mít chvilku na zbytek aby se se nedostali blízko, protože pak je bič nepoužitelnej ke kontrole skupiny. Navíc měli zbraně na dálku. Proto to odzbrojování. Když už, měli udělat nějakej psi-bič, nebo očividně energetickej, kouzelnej, aby to dávalo smysl. Teleskopickej bič.. ale jako ok. Proto ty laciný bodce.
    Jako chápu, že je to hra. To by pak ani nedávalo smysl zamotávání biče o trámy aby to uneslo něčí váhu a kouzelný odmotání zamotanýho utáhlýho biče. Navíc je to prakticky kouzelná nadpřirozená jezdkyně ovládající bůh ví co :D, to je ok. Problém je ta nuda a nesmyslný bojování. Prostě... "Hm"..

    Navíc mlátit brouky s krunýřem bičem.. ehm... mlčim. To je jak dávat slepýmu kontaktní čočky.
    • Jack1947
      Pasivně zuřivá asi je :D

      Jinak nevím, asi chtějí být gender-bender přesní, jinak přes to nejede vlak...
    • A taky je super, že zmohtněná zuřivost má vlasy jako Nicki Minaj. A prakticky stejný hadry.
      Hned je ta apokalypsa o něco víc růžovější. Když už, tak bych čekach zdrchanout nas*anou ženskou s přírodníma rozcuchanýma vlasama a barbarskym projevem, očividně jdoucí přes mrtvoli, kdy by z jejího tak moc na*ranýho skoku do obličeje si učůrnul i Áres.. ale ok. Tahle ženská nemá vůbec problémy se zuřivostí. :D
      • Jak ty muzes neco ocekavat (a jeste takovou kravinu), kdyz dokazes napsat mrtvoly s mekkym i? To absolutne nechapu.
      • SalemCZ
        možná se u těch vlasů inspirovali tady http://images.saiyanisland.com/data/617/Naruto-Storm-Revolution-0314-04.jpg
  • Ten bič mi připadá hodně nevyužitý. Mohli na to navázat spoustu zajímavých herních mechanik, ať už vrhání okolních předmětů, přitahování monster, řetězení komb ala Devil May Cry nebo houpání se po místnosti v průběhu soubojů. Bionic Commando nebo Prince of Persia podobné zbraně využily daleko líp.
    • JamesFaith
      A třeba to taky udělají. V prvních dvou hrách se bojové vlastnosti postupně zlepšovaly a Smrt pak měl celou sérii komb.
      • Snad jo, ale tahle ukázka mě hratelností moc nenadchla.
  • Ja nevim, me ta zenska s bicikem jako treti jezdec proste nesedi. Vite jestli na PC opravili ten bug ve 2, ze se na ovlaci neobjevovaly v quicktime eventech informace o tom, co se ma mackat na ovladaci? Bez toho to bylo dost hardcore.
    • Jaký bug? Dvojku jsem dohrál už dávno a s ničím takovým jsem se nesetkal.
  • Chápu že to je pre-alpha nebo ještě brzké stádium, ovšem z představeného úseku hea nemá moc věcí čím by se vymezila proti konkurenci a to není dobře...
  • Pokud se nepletu, tak hlavní zbraní podle nejakych informaci ma byt magie a shapeshifting talze bic asi bude sekundární

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit