Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JamesFaith
    Fury byla i s bičem představená už ve dvojce, ale někteří jsou teď přesto strašně šokovaní, že hrdinkou trojky je ženská s bičem.
    • Fury bola predstavena s bicom uz pred vydanim jednotku vid. komiks
      https://static.comicvine.com/uploads/original/15/150339/3540391-9713859036-13589.png
  • Ty v*le ten bic je otravnej jak prase.
    • Jack1947
      Když tam bude více zbraní tak se eliminuje tahle nudnost *4*
    • Přesně! Neuvěřitelně mě to ve videu iritovalo.. nechápu, radši nějaký meč/srp/sekyra než bič (nebo bič jako sekundární proč ne)
      • Klidně bič, ale lepší efekt ať to má.
        • SalemCZ
          Je to pre-alpha, třeba to bude mít lepší effect, nebo druhou zbran, což má asi na zádech
    • Souhlas, kdyby ten bič ty nepřátele aspoň krájel ale takhle je tam plácá a ten zvuk je otravnej už po 2 minutách.
    • ucho
      zrovna jsem to sem chtěl jít napsat. prostředí fajn, nepřátelé fajn, atmosféra fajn. ale ten bičík...
    • To jo, hned první záběry ze hry a vím kde asi brali tvůrci inspiraci. Mám na mysli Prince of Persia Two thrones, řetěz/ bič téměř stejný design, akorát o několik let starší hra a zvuky komba vše má lepší. Snad to ještě nějak opraví je to alfa.
      • Tak gameplay Darksiders je PoP silně inspirován už od prvního dílu, zvlášť v řešení hádanek a ve dvojce i ve způsobu pohybu po levelech.
    • Takže to vypadá, že trojka jde spíš v krocích jedničky než dvojky, což je škoda.
      • v čem přesně ? A jednička byla o dost lepší BTW :D
        • Tak v tom že jednička nemá vyloženě RPG systém, což dvojka měla. Takže jen tupá řezničina. To kterej díl je lepší, bych nechal asi na každém.
  • Ty vole, nechápu ten hate, vždyť je to pre-alpha footage a stylizace je stejná jak dvojka.
    • ohh je to jen alpha, ohh je to jen beta, to učitě opraví, není možný aby tyhle animace nechali vývojáři v konečeným produktu. Kdepak já sem tady tohle už slyšel...hmmm.... Jinak mě je grafika v tenhle moment někde, mě vadí samotnej koncept a pokračování příběhu, první díl válka je obviněn za zničení světa odkrývaj se intriky atd atd a nakonec pořádnej cliffhanger, dvojka prequel ve kterým se smrták snaží osvobodit válku jako bratr bratra, dozvídáme se další střípky příběhu a nakonec se odkazujeme opět k tomu cliffhangeru z jedničky a ted tu bude trojka ve které hrajem za Fury, poupravenýho jezdce kterej se o válku absolutně nezajímá a která má za úkol zabít pár bossů protože rada řekla a to všechno v dalším prequelu. Prostě zatímco jednička a dvojka nabízeli něco novýho nějakej posun tak trojka jen tak přešlapuje na místě. Už od jedničky sem chtěl hru se všema jezdcema ve které se vyřeší ten konec původní ale takhle je to asi jednoduší co, nemusí si zatěžovat hlavinku s takovou věcí jako návaznost a přínos pro celkovej příběh.
      • Kdyby to video bylo vydáno, 3 měsíce před vydáním hry, pravděpodobně bych s tebou souhlasil. Ale ona má datum vydání za rok a půl a vsadím se, že se datum vydání ještě posune do Q1 2019. Určitě bych se soudy počkal alespoň do příští E3 (2018). *3*
        • SalemCZ
          možná by asi ani nevydávali to video tak brzo, kdyby to "neleaklo"
        • Jack1947
          Negace/skepticismus je v dnešní době celkem důležitý...
      • JamesFaith
        Tak upřímně jednička by se taky dala popsat jako Válka má za úkol zabít čtyři pekelné generály, aby mohl zabít Ničitele - a přesto se pak z toho příběhu stalo něco víc. Hodnotit příběh hry podle stručného PR o několika větách je hodně omezený přístup.
      • ohh ty uz poznas cely pribeh D3 dopredu? to ze ma zabit 7 sisns automaticky znamena ze sa pribeh z 1&2 neposunie dalej?
        btw. pre-alpha v tomto pripade znamena ze spamuje dva utoky dookola s jednou zbranou - myslim ze vo finale bude tych animacii a zbrani viac (vid D2)...
  • Za zavřenými dveřmi se bude producírovat v taftové róbě, usrkávat Baileys a švihat sluhu bičíkem...
  • Zase na zemi? Země byla nejnudnější část darksiders. Pořád jenom garáže garáže a zas garáže.. a všechno šedivé. Ano jsem z těch co mají mnohem raději druhé darksiders.
    • Ristoro
      Souhlas, prostředí na Zemi jsem nesnášel. Nejlepší byla hned první lokace v Darksiders II.
    • Krescz
      taky jsi tam celou dobu běhal s "těžkým kulometem" a kosil zombíky
    • Přeeeesně
  • darksiders je moje nej serie 1 je super ale 2 a smrtaka miluju na to ze je to pre alpha to nevypada zle pokud nebudou uplni sulini a vemou si to nejlepsi s 1a 2 tak ta trojak muze byt super a to ze hlavni hrdinka je zenska proce ne a bicik no pokud vim v obouch dilech melz i sekundarni zbrane a a pokud jse biciky budou dat tunit jako ve 2 proc ne za me zatim to je celkem fajn
  • no... já ti nevím. Design levelu mi příjde v pohodě, ale co se mi nelíbí je ten manga obličej Fury... prostě mě nesedí její vzhled v porovnání s War a Death.
    Nesedí mi ani ten systém soubojů. Dejme tomu že je to Alfa verze, zbraně a komba přidají, ale kde jsou quicktime eventy u bossfightu a finnishing move u obyč protivníků? To přece bylo v předešlých dílech. Dokonce to bylo i videí z hraní D1 i D2 před vydáním...
    Teď navíc čekám na hate, co dostanu za to, když řeknu, že boss fight mi připomněl spíše Darksouls než Darksiders :D
    • SalemCZ
      Myslím že když je to prealpha tak ještě finnisheri nemají a quicktime eventy taky ne, tady to spíš jenom ukazuje vizuální levelů
  • Akce je krásně plynulá, z holky mi celkem dřevění, osobně jsem zatím maximálně spokojen.
  • Jako nezlobte se, ale tohle vypada jak budgetovka od nejakyho zacinajiciho studia. Sorry jako.
  • BoB.2
    Darksiders je pro mě jedna z nejlepších her ,tohle sledovat je pro mě utrpení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit