Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • darksiders je moje nej serie 1 je super ale 2 a smrtaka miluju na to ze je to pre alpha to nevypada zle pokud nebudou uplni sulini a vemou si to nejlepsi s 1a 2 tak ta trojak muze byt super a to ze hlavni hrdinka je zenska proce ne a bicik no pokud vim v obouch dilech melz i sekundarni zbrane a a pokud jse biciky budou dat tunit jako ve 2 proc ne za me zatim to je celkem fajn
  • JamesFaith
    Fury byla i s bičem představená už ve dvojce, ale někteří jsou teď přesto strašně šokovaní, že hrdinkou trojky je ženská s bičem.
    • Fury bola predstavena s bicom uz pred vydanim jednotku vid. komiks
      https://static.comicvine.com/uploads/original/15/150339/3540391-9713859036-13589.png
  • U tohohle typu her si vždycky řikám, proč ty potvory občas jen tak nestojí a nečekají na akci hráče, aby mohly counterovat. Jen se nechají mlátit. AI pořád za opicema.
    • To ma ovsem svuj duvod. Takova AI kterou ty chces zrealizovatelna samozrejme je, ovsem po realizaci zjistis ze je to naprosto nevhodne, pokud si chces hru zahrat ty a dalsich tisice lidi. Dokud tohle sam nezjistis tak, ze budes primo u tvurciho procesu, tak budes opakovat tohle. Ale uz jenom timto co ti pisu by sis to mohl uvedomit a onu AI prestal chtit.
      • Btw, jedinej důvod, proč to ve hře neni, je protože... bam... není důvod, je to práce navíc a není to potřeba, hry s prodaj i bez toho plus není třeba hru dělat hru těžší, ještě by to někoho mohlo naštvat. Že to "nejde" je jen mylná logika způsobená až příliš dlouhým hraním na jistých platformách. :)
        • Okamžitě vysvětli, proč jsi hloupej.
        • Za prve - balanc je mytus, to si uvedom. Je opravdu usmevne neustale pozorovat tisice dementku volajicich po necem, co neexistuje. A za druhe, ano ja te chapu, budes to obhajovat zuby nechty, dokud na to, ze je to nevhodne neprijdes sam, resp. dokud nebudes sam postaven do tvurciho procesu ve kterym zjistil jak je to vsechno krasny, ovsem tak na 10 minut. Je to uplne stejnej princip a myslenkovej pochod jako tisice dalsich masovejch knedlicku hatujicich downgrade her, jejichz puvodni ukazana grafika je dobra tak na 10 minut, ale pro dlouhodobejsi hrani zcela nevhodna a nefungujici. Premyslejici clovek uz davno vi a je mu naprosto jasne, proc je AI ve hrach takovy jaky je. Necekam ze to budes chapat, nicmene snad na to jednou prijdes. Ujistuju te, ze z praci navic to nema nic spolecneho.

          PS: samozrejme ze vim, co je pro tebe, neboli pro hrace vhodne. K tomu staci premyslet ty lolanku.
          • Fear mel lepsi ai nez snad vsechna dnesni fpska.
          • Ale co čekat od peasant toola, kterej obhajuje downgrade her, protože to přece není downgrade, je přece jasný, že ukázky ze hry nejsou ze hry. Nejsi ty náhodou jeden z těch, kterej obhajuje NMS, že to vůbec nebyly lži a každej měl přece vědět, že to ve hře nebude? Hah, tady je fakt zábavno. Samej pacient...;DD
            • To ovsem vubec neni o pozitivite, ale o pochopeni toho, jak to ve skutecnosti je.
            • Jack1947
              Takhle to dopadne když někdo to je až neskutečně pozitivní.Hrůza.
            • Vzdycky se musim smat, kdyz je v nejaky recenzi nebo nejakej youtube prezident ve svym desne chytrym review zminuje tupou AI. Ignorace nejvyssiho stupne.
            • Ty uz to nehul prosim te. Bez prosim te, bez neco vytvorit, aby si zjistil jaky placas kraviny, ty shorelej papirku. Mimochodem, ja jsem nerikal, ze to nejde nikam posunout. Ja jsem jasne rikal, ze mnohem lepsi AI je samozrejme proveditelna, ale z dlouhodobeho hlediska neni vhodna. Cemu na tom nerozumis? Ses natvrdlej? Pripada ti nemozne vytvorit neco co vypada to krasne a je to naprosto dokonale a pak zjistis, ze stravit s tim nekolik desitek hodin je ve skutecnosti vice nez otravne a odpuzujici, pokud necilis na 3 lidi na planete a chces, aby si ten clovek tu hru zahral a netrpel protoze neni masochista? Nikdo nema zajem hrat s dokonalou AI ktera bude chytrejsi nez ty a uz vubec ne jako vyvojar udelat AI lepsi nez samotnej hrac, jelikoz se pak hrac bude citit, ze mu vlastne rikas, jakej to je idiot, a to asi zrejme nechces ne? Zapremejslej uz prosim te nad tim, proc je AI takova jaka je a prestan videt jenom ubohej duvod, ze se nekomu nechce poradne pracovat.

              Ja nerikam, ze je prece jasny, ze to nejsou zabery ze hry. Co si opet nepochopil na tom, ze kdyz ti ukazou nabusene video, tak se hra nachazi ve fazi, kdy tam vsichni cpou hromadu dokonalejch napadu, ze kterych se z dlouhodobeho hlediska vyklubaji veci nepouzitelne? Je to porad to same dokola. Pouzivej mozek ty sasku.
          • Pokud je pro tebe vrcholem herního designu tupá AI, kde je jen nějakej pattern potvor bez učení se od hráče a reakcí na něj a máš mylný dojem, že to nejde někam posunout, tak v pořádku, užij si tu hru, ale nemusíš kvůli tomu psát nesmysly. Forma tvýho postu je na úrovni ZŠ, přitom s snažíš obsahem působit erudovaně, jako kdybys byl snad nějaký developer. Celkem patetická kombinace, i když zde ne nečekaná. :)

            Btw, perfektní balanc je mýtus, ale balanc mechanik je součástí vývoje každé hry, takže si opět shořel jako papírek. ;) Samozřejmě pomijím detail, že o perfektním balancu sem a nebavil, to jen ty, protože se chytáš stébel, jen abys mohl oponovat. Bohužel, jak se řiká, mimo mísu. ;)
            • Mimochodem ne, uroven meho postu je naprosto normalni. Za to uroven tveho myslenkoveho pochodu se rovna neskutecne ignoraci, ze ktere se sam ani nechces vymanit a jeste tady budes pouzivat cizi slova, aby si to jeste podtrhl, takze bych te poprosil, aby si se uz nikdy nesnazil hodnotit urovne jinych postu, resp. absolutne nechapu, jak te to vubec napadlo.
      • "naprosto nevhodne, pokud si chces hru zahrat ty"

        Takže ty víš co je pro mě vhodné? Jistě, diskuzní telepate. Samozřejmě, nemá smysl se bavit o tom, že totálně ignoruješ věc jménem balanc, takže tvoje logika "bylo by to nehratelný" absolutně nefuguje a shořela rychle jak papír ve větru. :)
  • Ty vole, nechápu ten hate, vždyť je to pre-alpha footage a stylizace je stejná jak dvojka.
    • ohh je to jen alpha, ohh je to jen beta, to učitě opraví, není možný aby tyhle animace nechali vývojáři v konečeným produktu. Kdepak já sem tady tohle už slyšel...hmmm.... Jinak mě je grafika v tenhle moment někde, mě vadí samotnej koncept a pokračování příběhu, první díl válka je obviněn za zničení světa odkrývaj se intriky atd atd a nakonec pořádnej cliffhanger, dvojka prequel ve kterým se smrták snaží osvobodit válku jako bratr bratra, dozvídáme se další střípky příběhu a nakonec se odkazujeme opět k tomu cliffhangeru z jedničky a ted tu bude trojka ve které hrajem za Fury, poupravenýho jezdce kterej se o válku absolutně nezajímá a která má za úkol zabít pár bossů protože rada řekla a to všechno v dalším prequelu. Prostě zatímco jednička a dvojka nabízeli něco novýho nějakej posun tak trojka jen tak přešlapuje na místě. Už od jedničky sem chtěl hru se všema jezdcema ve které se vyřeší ten konec původní ale takhle je to asi jednoduší co, nemusí si zatěžovat hlavinku s takovou věcí jako návaznost a přínos pro celkovej příběh.
      • Kdyby to video bylo vydáno, 3 měsíce před vydáním hry, pravděpodobně bych s tebou souhlasil. Ale ona má datum vydání za rok a půl a vsadím se, že se datum vydání ještě posune do Q1 2019. Určitě bych se soudy počkal alespoň do příští E3 (2018). *3*
        • SalemCZ
          možná by asi ani nevydávali to video tak brzo, kdyby to "neleaklo"
        • Jack1947
          Negace/skepticismus je v dnešní době celkem důležitý...
      • JamesFaith
        Tak upřímně jednička by se taky dala popsat jako Válka má za úkol zabít čtyři pekelné generály, aby mohl zabít Ničitele - a přesto se pak z toho příběhu stalo něco víc. Hodnotit příběh hry podle stručného PR o několika větách je hodně omezený přístup.
      • ohh ty uz poznas cely pribeh D3 dopredu? to ze ma zabit 7 sisns automaticky znamena ze sa pribeh z 1&2 neposunie dalej?
        btw. pre-alpha v tomto pripade znamena ze spamuje dva utoky dookola s jednou zbranou - myslim ze vo finale bude tych animacii a zbrani viac (vid D2)...
  • BoB.2
    Darksiders je pro mě jedna z nejlepších her ,tohle sledovat je pro mě utrpení.
  • Ja nevim, me ta zenska s bicikem jako treti jezdec proste nesedi. Vite jestli na PC opravili ten bug ve 2, ze se na ovlaci neobjevovaly v quicktime eventech informace o tom, co se ma mackat na ovladaci? Bez toho to bylo dost hardcore.
    • Jaký bug? Dvojku jsem dohrál už dávno a s ničím takovým jsem se nesetkal.
  • Zase na zemi? Země byla nejnudnější část darksiders. Pořád jenom garáže garáže a zas garáže.. a všechno šedivé. Ano jsem z těch co mají mnohem raději druhé darksiders.
    • Ristoro
      Souhlas, prostředí na Zemi jsem nesnášel. Nejlepší byla hned první lokace v Darksiders II.
    • Krescz
      taky jsi tam celou dobu běhal s "těžkým kulometem" a kosil zombíky
    • Přeeeesně
  • Ty v*le ten bic je otravnej jak prase.
    • Jack1947
      Když tam bude více zbraní tak se eliminuje tahle nudnost *4*
    • Přesně! Neuvěřitelně mě to ve videu iritovalo.. nechápu, radši nějaký meč/srp/sekyra než bič (nebo bič jako sekundární proč ne)
      • Klidně bič, ale lepší efekt ať to má.
        • SalemCZ
          Je to pre-alpha, třeba to bude mít lepší effect, nebo druhou zbran, což má asi na zádech
    • Souhlas, kdyby ten bič ty nepřátele aspoň krájel ale takhle je tam plácá a ten zvuk je otravnej už po 2 minutách.
    • ucho
      zrovna jsem to sem chtěl jít napsat. prostředí fajn, nepřátelé fajn, atmosféra fajn. ale ten bičík...
    • To jo, hned první záběry ze hry a vím kde asi brali tvůrci inspiraci. Mám na mysli Prince of Persia Two thrones, řetěz/ bič téměř stejný design, akorát o několik let starší hra a zvuky komba vše má lepší. Snad to ještě nějak opraví je to alfa.
      • Tak gameplay Darksiders je PoP silně inspirován už od prvního dílu, zvlášť v řešení hádanek a ve dvojce i ve způsobu pohybu po levelech.
    • Takže to vypadá, že trojka jde spíš v krocích jedničky než dvojky, což je škoda.
      • v čem přesně ? A jednička byla o dost lepší BTW :D
        • Tak v tom že jednička nemá vyloženě RPG systém, což dvojka měla. Takže jen tupá řezničina. To kterej díl je lepší, bych nechal asi na každém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit