Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Vavra, ktery se svem hateovani zasel tak daleko, ze nevahal plit na lidi, kteri otocili kormidlem dejin a zajistili, ze Xbox nebude mit tak fasounskou DRM? Tak ty kamo toho svyho majstrstiku za odmenu vazne moc neprodas...
  • super :D zatim to vypada jako jeden z produktu ktere muzeme naleznout v kauflandu na stojanu za pokladnou za 99 - 199Kc.
  • Pry tam budu něco dabovat už se těsím *15* *15*
    • dabovat budu ja, ty budes v tichosti trpet jako kazdy den :D
  • ja se obavam, protože vavra ješte zadne rpg nedelal a jestli vubec vi co to je.
    • celoush
      A myslíš že třeba Martin Klíma o tom něco ví?
    • Kdyby náhodou nevěděl, tak ty mu to jistě rád povíš, že?
  • Nic moc, nevidím tam kadibudky, to nebude moc reálný.
    • Od kdy jsou ne loukách veřejné záchody?
  • Já hlavně doufám, že tam bude dostatek záchodů *5*
    • tak urcite kedze hovien ako ty je na svete vela
    • Tilwaen
      Na každém rohu pro jistotu jeden.

      Ale já mu věřím, když to tolik vyčítal Skyrimu, to by bylo, aby to do své hry zapomněl zakomponovat *2*
  • Hmm super, já tedy nevím kde to je, ale monokultura jehličnanů mi v 15. století moc nesedí...
    • vždyť to neni monokultůra.. já tam vidim všechny možný stromy... to jen že jehličnany maj ty výrazné špice vzádu ale když se člověkl pořádně zakouká tak jsou tam i listnáče všude...
    • Kolik, ze je tech obrazku k dispozici? Ty vidis jen monokulturu jehlicnanu, jiny o par komentaru nize si stezuje, ze se mu tam michaji listnate a jehlicnate stromy....Tak se alespon na stromech shodnete :)
    • neboj sa, podla mna to tak vypali, ze to nebude o husitoch, ani o 15. storoci, take nieco by celosvetovo nepredal ani Steve Jobs
    • Možno je to o husitských potýčkach pod Tatrami.
      • nechápu proč by se měli husiti mlátit pod Tatrami a né třeba pod Skodovkami.
      • btw, pod tatrami do 19.storocia ziadne stromy neboli, ich tam vtedy vysadili :)
        • Keď som pozeral mapu, kde všade husiti nalozili, tatry som iba pridal, pre plebs, keďže je tam kosodrevina, niekde pod tým muselo byť aj pásmo, kde boli ihličnaté lesy s polními cestámi a pasienkami, kráľ Žigmund musel predsa čosi žrať a iba chleb od Bratislavi to byť nemusel *1*
      • Pak je vše v pořádku *1*
  • Já si od válečného koňa slibuju především netypické prostředí s Husity, což samo o sobě je zkrátka fajn. A vzhedem k tomu, že Dan a ostatní tam chtějí dát fičury, které buďto budou úplně nové, nebo se prostě jen zase o kousek přiblíží realitě, je to titul, který má na to, aby byl nezapomenutelný a znovuhratelný jako první MAFIA. A to se cení. A nejlepší bude, že si asi opět každý najde to své. Někdo bude nadšen z bojového systému, jiný s převlékání, další z grafiky, pak zase někdo z hudby, architekury, volnosti, děje.... Hodně štěstí.
    • Ty toho víš asi víc než sám Vávra, co.
      • To nevím, ale Dan má zase image pravého Huskarla :), třeba udělá časem vikingský datadisk, kde bude jako předloha.
  • Inquisitor
    Jsem vážně zvědavej kdy a co z toho nakonec vyleze.
  • proč nemohli zveřejnit obrázek se záchody?
    • Přééésně to mě napadlo jako první: Jestli tam pan vávra bude mít záchody *1* *1*
      • Tady máš odpověď http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NjpcsWRmdSY#t=2196s
        • bude i hnojník, hurá *1*
    • A co si myslíš, že zveřejnili za obrázek? Tenkrát lidi sr*li kudy chodili.
      • ...a ve Skyrimu ne? Možná jsi to minul, ale je to jedna z věcí, co Vávrovi vadila. Tak teď jsme všíchni zvědaví na jeho verzi *3*
        • Stačí si jen přečíst co psal, není to tak těžké, uvidíš! *2*
        • podivej se na starsi obrazky, hajzlbudky tam mas :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit