Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že by byl i jiný pohled než jen z první osoby?Tak to už třeba šetřit na nové železo.
  • Ale budou tam i arabští plnokrevníci? Dle dobového umění jich v té době po Čechách pobíhala celá stáda!

    Jestli tam nebudou, tak je hra jasně rasistická.

    Dalším závažným tématem je přítomnost jak hřebců, tak kobyl. Pokud nebudou kobyly, je hra misogynní. Musí samozřejmě obsahovat také valachy, protože politická korektnost diktuje ohleduplnost ke kastrátům
    • Magister_Peditum
      Podle dobového umění po Čechách pobíhali i smrtky, čerti a andělé. Pokud tam nebudou, tak nelze hru nazvat realistickou! *3*
  • michaliuz18
    ja sa skor tesim na prechadzky s konom po prirode , kedze som nemal sancu v ziadnom rpg lebo na kone uplne srali, preto ma u mna two worlds 2 bod navyše kezde tam bol, aj ked len tak okrajovo a na kratke jazdy ale bol tam a to sa ceni *5*
  • No to jste vy slováci. Umíte tak leda hrát hry, ale nějakou pořádnou vytvořit... tak na to už nemáte.
    • calwin
      no hlavne že český trh pána Vávru vytrhne z biedy... určite teraz rieši syndróm slováci vs. češi :D ... každopádne cením si každého čecha čo má aspoň trochu rozumu a nerobí si voči slovákom predsudky tak ako ja voči čechom...
      • davidBray
        když je člověk dem*nt tak je jedno odkud je
        • Tuna pán Karel nemá odtoho ďaleko...
    • Ty tu co rieses, nikde som tu necital slovaka, ktory na tu hru nadaval. Sa spamataj. Mas tu ovela viac cechackov co na nu fuzuju a to ti nevadi. Gratulujem ti k tvojmu pokrytectvu.
    • Kebyze sa nám chce tak vytvoríme takú hru že by celý herný svet z toho omdlel Tokio games show a iné akcie by sa presunuli do Terchovej rockstar a ubisoft by si hlavne sídlo presťahovali do Malaciek to by bolo kebyže sa nám chce lenže nám sa nechce tak si počkáme na kingdome comeback hh
  • Jen se mi nelíbí jak tam mají to Dungeons and No Dragons, jakoby to úplně řvalo nejsme Skyrim, nemohli tam prostě napsat No Monsters? A zaoblit tak nějak všechno? :D
    • walltar
      Dám ti hint ... Dungeons & Dragons

      Se skyrimem to nemá nic společného.
      • davidBray
        já si myslím, že celá věc se má takhle. Oni se prostě bojí, že nedokážou naprogramovat draky, kteří by hned od začátku lítali dopředu, tak je tam prostě raději nedají :)))

        *je to vtip* !! :)
      • a co je nejlepsi, ma to i stejnou zkratku DnD (i kdyz puvodne to je n z &, kdezto u wh je to n jako no)
      • No já si myslím, že to právě je takový dvojsmysl, kdy naráží jednak na DaD a jednak na Skyrim. Ono draci jsou základním znakem Skyrimu. Já nepochybuju, že to bude narážka i na draky ze Skyrimu. Každopádně to má všem říct "tady kouzla, draky a podobné blbosti nečekejte".
        • Ve skutecnosti ma rict "tady kouzla, draky, černochy a podobné blbosti nečekejte".
          • Úplně jsem zapomněl, že draci a kouzla jsou ve fantasy blbost.
    • Zamysli se nad tím ještě jednou... řekni si to, co si právě navrhl, nahlas a dojde ti to.
  • http://www.youtube.com/watch?v=7I761cqqvHs *14*
  • Horst_Fuchs
    A budou koníci i kadit a močit?
    • Ještě by mohli umět hlasovat v parlamentu :-D
    • Prý ne, za to ale budou umět krásně zpívat.
  • Hezký... Nicméně musím konstatovat, že nechápu Vávrovi onan*e nahrávat draze nějakou hudbu, když může si koupit licenci od Audiomachine a má vystaráno... Chápu chce mít všechno real ale nemá tolik peněz aby si vyskakoval i když je vybral na kickstarteru ty peníze by se mohli využít na něco důležitějšího...(třeba na capture) Opravdu v tom nevidím problém když už teď používají skladbu Warlords...
    • Hele a nestačil by ti jenom komiks? Nebo takhle drátem do oka by jsi taky nechtěl/a ?
    • Vávra měl ten svůj příběh vydat knižně. Vyšlo by ho to levněji jak hra a ten příběh by koneckonců odvyprávěl. *7*
    • A já zas nechápu, proč zaměstnává tolik grafiků, když různé 3d modely se dají koupit na turbosquidu. A nebo proč platí nájem nějakého studia když můžou dělat třeba v parku na lavičce.
      • walltar
        Proč to vůbec dělá ve 3D, když 8bit 2D by posloužilo stejně ...
        • K čemu 2D když to může být i textovka?
          • Preco vobec nieco robit?
  • XXHUGOXX
    Na to, že sú to češi tak vedia parádne po anglicky *3*
  • Multiplayer se chysta az nekdy v daleke budoucnosti co je pro mne jednoznacne minus. Budu si muset pockat na M&B2.
    • Veskoslav
      MP se nechystá....Nemel zase nesmysly.
    • Čože multiplayer pre story-heavy RPGčko nie je najdôležitejší bod vývoja preboha to snáď ani nie je pravda.
    • walltar
      Já bych dal zas nevím co moct tu hru hrát co-op s kámošem. Třeba jeden z nás by byl hlavní hrdina a druhý by fungoval jako pomocník. Takže by nebyl problém s příběhem.
      • Nechápu proč máš tolik mínusů. Já bych o to stál taky. Např. řytíř a jeho panoš, co-op, každej by dostal trochu jiné vedlejší questy a informace získané z různých zdrojů by společně použili pro splnění hlavního úkolu. To byla b...a. (nechci to slovo napsat, nebo mě amíci nepustěj do letadla :-)
      • wenceslaus
        Naprosto chápu. Dřív by mě to tak nebralo, ale teď, když už se dávno nevídám s kamarádama každej den ve škole, nebo hospodě bych to ocenil :-)
      • Kr.Pa
        Jeden bude člověk, druhý bude kůň
        • Nebo rovnou tohle:
          http://www.youtube.com/watch?v=JHFXG3r_0B8
          *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit