Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, hlavně ať tam nedávaji antialiasing a ať to nevydávaji na PC, tam máme už teď nejlepší hru na světě - Diablo3.
    • Děkujeme. To byl opravdu přínosnej komentář pod článkem o GTA V *3*
  • Super kazdopadne jak sem psal u jineho clanku doufam ze PC optimalizace bude super(jestli na PC bude) a hlavne aby byl antialiasing protoze v GTA IV nebyl a vsechno bylo nehezky kostrbaty :PPP (mody nakonec pomohly) a jo mozna se nekdo divi ale zrovna na tomhle mi zalezi klidne budu mit vsechno snizeny v detailech ale antialiasing musi byt na max :))) vim ze napr. X360 prave moznost AA snad vubec nema a vtipny je ze i San Andreas AA melo a GTA IV ne.
    • v GTA je grafika možná tak na patý koleji :)
      • To je sice mozny proto rikam ze klidne vsechno snizim taky nemam tolik namakanej stroj takze si myslim ze u GTA V budu snizovat na medium a mozna i neco mezi low a medium ale proste vyhlazovani hran je vyhlazovani hran strasne me zklamaly ze do GTA IV to nedaly jedinej duvod proc si myslim ze to tam nedaly je cely GTA IV a port z konzole kterej se tak moc nepovedl prave proto sem i napsal, ze v SA vyhlazovani normalne bylo sice snad jenom 4x na max ale bylo v GTA IV nebylo vubec proc?
        • Ja si dam gulas...S petima knedlama ja ?
        • To je vul, to je vul, kaviarovy tousty *16*
  • Boze cela tahle serie je kravina uz od prvniho dilu a je porad to same. Jezdi, vylez z auta, vem si jiné, někoho zmlaťˇ-zabij, vem si auto někan jeď, vylez z auta někoho zmlať a tak ja pitomecek dokolecka uz po paté.
    • A co to tvoje Diablo3? Už po třetí zas to samé: klikni,klikni,klikni, a v těch lepších chvílích: klikej jak magor :D
      • No to je právě tem omyl dámy a pánové! Vy si pořídíte GTA, budete to hrát a co ztoho? Máte vše jen pouze virtuálně - auta, motorky adt.
        Já hraji Diablo 3, a už mím na reálné aukci vyděláno po stržení všech poplatků 62 000 Kč.
        A když si uvědomíte, kolik asi budu mít za půl roku, tak jaká jiná hra mi nabídne za můj vyhozený čas u her takovou sumu? A za jak dlouho si našetříte v ČR 62 000 Kč?
        Za tyhle prachy budu klikat rád....
        • Jinými slovy nehraješ kvůli vášni a vztahu ke své oblíbené herní sérii, ale klikáš myší abys měl vývar chápu to správně? V tom případě nerozumím tomu, proč se vlastně zapojuješ do jakékoli diskuse, když ti vůbec nejde o probrání svého dojmu s ostatními lidmi, kteří mají o danou sérii upřímný zájem...?
          • Naopak, hry hraji jenom z vášně, a hraji dlouho, hra mě musí oslovit, na prvním místě je u mě příběh a první dojem- ten se samozřejmě může změnit po delším zahrání. Diablo 1 a 2 jsem hrál vždy kdy vyšlo mám všechny díly origo a hraji je právě kvůli vášni. To že do D3 dali aukční dům, za to já nemůžu, z počátku jsem tím byl i zklamaný, ale dnes mám jiný názor. Já mám v této hře vše potřebuji : můžu hrát sám, nebo public, nebo s kámoši a bonus navíc, vydělat si reálné peníze, to mi žádná jiná hra nezmožní. A v dnešní době, kdy každá 3 hra je ptákovina jdi střílej, checkpoint, autoheal, cover-jinými slovy nesmrtelnost, žádné tajné lokace, žádné klíče/karty atd mi přijse D3 jako velmi rozumná volba. Jó kde jou časy, kdy jsme hráli hry, kde člově nevěděl co má dělat a byl týden na jednom místě.
            • Myslím, že každý se vždycky postaví radši na stranu davového šílenství kolem GTA, než kolem Diabla, protože již od prvního dílu série GTA bylo pokaždé vidět značné zlepšení, GTA série určovala diktát v technologiích, protože kdo se vyzná v programování, tak GTA série ho vždy přesvědčí, že se v programování nevyzná a ani jeden díl nikdy svoje fanoušky ani na chvíli nedonutil o své hře pochybovat. To si nemyslím, že diablo dodrželo. Rozdíl mezi jedničkou a dvojkou: myslíte si, že byl až tak značný? A dvojkou a trojkou? Nebyl to tak náhodou díky jejich hokusům pokusům v hodně směrech krok zpět? Viz také starcraft II. Na tři díly? Ale hoši no tak.. obzvlášť když teď mají všichni tak hluboko do kapes..... Kdežto GTA vždy nadělilo poctivou porci za vaše peníze a nikdy si na nic nehrálo a doufám, ze ani hrát nebude. Je to opravdová legenda......
            • No pokud to bereš takhle tak to jo, ale stejně si nemyslím, že tvůj popis GTA byl relevantní a hájení hry aukcí je dost mimo mísu. Já osobně jsem měl GTA vždy rád a San Andreas hraju pořád. Zato GTA IV jsem ještě nedohrál a to ho mám od jeho vydání. Tam mi nesedělo prostředí NY... Zato na GTA V se těším právě kvůli různorodosti prostředí.
    • trolling ti moc nejde, budeš se muset snažit víc, akorát tu ze sebe děláš idiota :D
    • tak určitě.
  • Sims 4 ? *1* Neberte mně špatně ale mně to prostě připomíná sims a né gta. *4*
    • Neberu tě špatně...ale co?...kvůli barvám?...
      To mají nechat šedý jak GTA IV i když je to u pláže někde v los angles?
  • Luxxo
    zase mam slzy stastia v ociach *4*
    • cumpi3
      chápu...taky jsem je měl, když jsem poprvé zapnul Arkham City *4*
      • Nějak mi uniká jakákoliv souvislost *13*
  • Fotka s padakem teda vypada huste..mam zas strach aby clovek nepotreboval comp z NASA aby to rozumne rozjel
    • DangerousDave
      je to pekný záber ale graficky nič čo by dnešné stroje nemali rozbehať ... a rozloha s výkonom hw priliš nesúvisý.
      • ani ty s gramatikou nejako nesuvisis.....
  • Po strance grafiky teda nic moc... po strance stylizace to ale vypada dobre. Proste jde videt, ze uz jen vychytavaji musky v detailech, ale pridat je nemuzou. Napriklad jde pekne videt, ze si hrajou hodne se svetylkem, aby to melo ten Holywoodsky efekt, ala CSI. :-) Ja jen doufam, ze neupusti od Euphoria enginu. Ten byl na te hre vubec to nejlepsi, co kdy mohly implementovat.
  • proč je to tak barevné?
    • deridon
      protože svět je barevný a GTA se snaží být čím dál lepší simulací metropolí, tedy realnější?
    • Protože to není GTA IV :)...a je to ve slunečných oblastech -:)

      Líbí se mi to :)
    • cumpi3
      Mě se to líbí víc než jednobarevný GTA IV, které se mi nelíbilo, jak to všechno bylo zlatý...ale věc názoru *4*
  • cumpi3
    Co to je za socku, ten Teo? *16*
    • Hanzales
      To bude Teo the troll. Pak je ještě jiný Teo. Ale toe jedno *4*
    • Tak ten borec se tady nesmazatelně zapsal do paměti všech zúčastněných.
  • Ale fuj co ty textury na tom screenu s kurtama? Snad to je foceny z nejake pre-alpha verze.
    • je to finalni verze GTA 5 vyjde pristi meisc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit