Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3
    Co to je za socku, ten Teo? *16*
    • Hanzales
      To bude Teo the troll. Pak je ještě jiný Teo. Ale toe jedno *4*
    • Tak ten borec se tady nesmazatelně zapsal do paměti všech zúčastněných.
  • Psychotic
    Mylím, že s PR to tvůrci dělají dobře. GTA je tak slavné a kvalitní, že si to beztak každý koupí, důležité je jen udržovat o tom povědomí, že to existuje. Nějaké namakane über-cool trailery přijdou až těsně před vydáním, teď jen fanoušci nesmí zapomenout, že se na tom maká *4*
  • R* asi nenápadně četl všechna fóra aby splnil sen většiny...upravené SA v lepší grafice a fyzice...
    s tím padákem tam úplně vidím CJ-e...

    Bože já se tak těším.
    Hrozně bych si přál aby to vyšlo na jaře *13*
    • a ti co zase budou mlít o špatný grafice...dejte si facku,vypadá to parádně když vezmete fakt že je to Open world jako kr*va.
      • Mně osobně nikdy nevadilo, že série GTA neměla nikdy pořádnou grafiku, vždy pro mě u tohohle titulu byla důležitá hratelnost a ta byla prostě vyníkající a ono i s tou horší grafiku se v jednotlivých dílech našly scenérie, které byly nádherné. Takže pokud to bude kvalitou alespoň stejně tak dobré jako VC,SA, vady na kráse v grafice jim klidně odpustím. Jen už aby to tu bylo.
        • Naprostý souhlas :)
          Já se úplně vidím na tý projíždce lesama a podobně :)
      • je to open world kde se nic neda delat
        • Co to meleš?
          • a ne? jen jezdit a nechat si honit od policajtu nic jinaciho tam nikdy nebylo a jo chytat davky dildem
  • Luxxo
    zase mam slzy stastia v ociach *4*
    • cumpi3
      chápu...taky jsem je měl, když jsem poprvé zapnul Arkham City *4*
      • Nějak mi uniká jakákoliv souvislost *13*
  • cumpi3
    ta příroda *14* *14* A když se to vrací do San Andreas, bude tam Hot Coffee? *1* Chtělo by to, grafika se posunula dopředu *1*
    • jindra.veliky
      jn, ve Sleeping Dogs me zklamala absence animace sexu *4*
      • Njn, musíš holt počkat než ti bude 15... *15*
    • najdi si holku lamo lamacka
      • A ty mi řekni že máš holku když máš čas buz*rovat puberťáku poďobaný *15*
        • cumpi3
          asi si myslí, že podobnym trollingem nákou dostane *1*
      • cumpi3
        omg, nebo se taky muzu koukat na péčko vid, ty trolle...navic Hot Coffee vymysleli sami tvůrci, taky jim budeš říkat, ať si najdou holku?
        • jop
          • cumpi3
            Tak jen do toho!!
  • Brzo bych čekal další tři obrázky...viz volné sloty :-)
    http://www.rockstargames.com/V/
  • Fotka s padakem teda vypada huste..mam zas strach aby clovek nepotreboval comp z NASA aby to rozumne rozjel
    • DangerousDave
      je to pekný záber ale graficky nič čo by dnešné stroje nemali rozbehať ... a rozloha s výkonom hw priliš nesúvisý.
      • ani ty s gramatikou nejako nesuvisis.....
  • Jack1947
    Super ty vedlejsi aktivity se cekat dali takze pravoplatne navrat do prirody a free ride zarucen GTA totiz bylo mimo mise i o vedlejsich aktivitach a zase musim vzpomenout na rok 2004 kdy sem hral GTA San andreas na PS2 original. Jo to bejvali casy. ;-(...
  • Hlavně zas nechci hrát za nějakýho negrovskýho cool nigga gangstu z tý nejtvrdší čtvrti ve městě...
    • Ja zac nechci nejakyho ukrajinskyho lopatu, to si nevyberes.. Tommy Verceti byl zatim muj favorit :)
      • jo, Tommy Verceti a ten nemluva z trojky pro mě pořád nejsympatičtější postavy *1* ... ty černý hiphop "gangstery" fakt nemusim....
        • Tady se vybízí využít potenciál hry. Na začátku by si každý vybral, jestli chce hrát za (ženu asi ne, nevim, ale to by mi do hry moc nesedělo), černýho, zelenýho, bílýho, žlutýho, fialovýho. Za tlusťocha, macho mana, hubenýho, nízkýho, vysokýho.

          Potom by se postava dala dále formovat jako v SA - posilovny, fast foody atd. A využití by to mělo u misí, kde by se člověk měl dostat do určité skupiny, ve které by se určitý druh postavy (třeba tlusťoch, který oblek přes břicho ani nezapne, nebo naopak hubená tyčka s oblekem vypadajícím jak pověšený na ramínku) se neměl možnost dostat do skupiny a člověk by musel nejdříve utvořit nějakou odpovídající postavu danému úkolu atd. (samozřejmě v rámci možností, aby se nestávalo, že každou pátou misi bude člověk muset hubnout nebo tloustnout, posilovat atd). Nebo když už bylo v GTA IV balení ženskejch, tak by v GTA V mohlo být to, že sbalit holku by nešlo každou, protože jedné by se líbilo to a to a druhé to či ono (hadry, postava, m4ka v ruce...)

          No prostě, nápadů je hodně, uvidíme, jak se s tim v Rockstaru poperou, ale já jim fandím :)
          • V SA si nemohl mit kazdou holku u jedny si musel byt snad prave tlustej.
  • Myslíte, že ten tenis půjde hrát a že půjde někoho vzít po hlavě pálkou? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit