Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Super ty vedlejsi aktivity se cekat dali takze pravoplatne navrat do prirody a free ride zarucen GTA totiz bylo mimo mise i o vedlejsich aktivitach a zase musim vzpomenout na rok 2004 kdy sem hral GTA San andreas na PS2 original. Jo to bejvali casy. ;-(...
  • Lidi co máte všichni s tím San Andreas ? Já se v životě nedostal z prvního města, misi s vlakem jsem hrál dva roky a přiblbou misi kde musíte jet v koloně a nesmíte auto ani škrábnout jsem nikdy nedal. Ta hra byla pitomá v tom že neměla checkpointy, které konečně dodělali v GTA IV a pak někoho napadlo dát tam možnost opakovat misi hned aniž bych musel trávit čas ježděním přes celé město. Nemluvím o tom že GTA IV nešla dohrát pořádně bez gamepadu a to ještě poslední mise blbla protože se nešlo vtáhnout do vrtulníku ! Jak to Rockstar dokázal nechápu. Stejně tak nechápu že slepenec nesmyslně roztahaných misí, které se musí splnit, jinak smolík pacholík, je tak strašně kultovní... Vždyť ve čtyřce se to nakonec degradovalo v šílenou a nudnou střílečku, plus na myši a klávesnici se to nedalo místy téměř hrát (třeba mise s helikoptérou kdy honíte jinou helikoptéru mezi mrakodrapy). Já bych chtěl aby příští GTA V bylo opravdu freeworld a člověk měl jen zadání mise a bylo by jen na něm jak ji splní, případně kdyby ji nesplnil, tak by měl mít možnost ji přeskočit a třeba dotyčnou osobu zabít jindy a jinde. Dejme tomu - zabij vyděrače, ale ne tak jak chce hra ale jak chceš ty... Ale to asi fakt nehrozí. Zase to bude krycí střílečka, s přiblbými dlooouhými misemi, pokud konečně přidají free save/load budu spokojený, opravdu už nemám zájem hrát jednu misi po padesáté, to pak není zábava, to je spíš trest.
    • nevim jakou hru jsi hral, ale waypointy uprostred misi ve ctyrce az na par vyjimek nejsou a pres cele mesto musis jet po nesplnene misi taky, jen uz nemusis jet tam a zpatky ale jenom tam :)
    • Lamo *2*
    • Musim souhlasit ze mise s vlakem mi na PS2 taky nesla ale na PC uplne v poho :DDD
      • nebo treba ta se setrelovanim nalitavajicich letadylek, to bylo na gamepadu doslova peklo a na mysi to slo jak nic :)
    • "GTA IV nešla dohrát pořádně bez gamepadu" Ja ho dohral bez gamepadu a uplne bez problemu dvakrat. Fakt nevim na co bys tam ten gamepad tak nutne potreboval.
      • Furt lidi máte takovou nutkavou potřebu reágovat na jasného trolla?
        • No dovol, já se tady vyskytuju už pěkně dlouho a do trolla mám teda daleko-jen nechápu to halo kolem GTA. Co se ovládání týče - zkuste si to na gamepadu a na myši a klávesnici. S gamepadem totiž funguje auto-aim, lépe se ovládají auta, lépe se ovládají helikoptéry, na klávesnici je to hra někdy pro čtyři ruce (viz třeba mise kde musíte ukrást vrtulník, rozstřílet jachtu, zabít pašeráky a pak helikoptéru doručit na místo určení, na klávesnici je to naprosto děsná záležitost, s gamepadem to je o fous lehčí (prostě joystick je joystick)všechno máte takříkajíc pod palcem. Ono vám to dojde později, že na gamepadu je to přirozenější (pamatujete ? Vrtulníky a letadla mají knyply, ne tlačítka)a prostě se dá s těmito misemi lépe zžít. Mně se tedy rozhodně hrálo GTA lépe na gamepadu, prostě je vidět že je pro něj stvořené. Myš jsem použil občas.

          A San Andreas byl pro mne prostě frustračka, nejhorší hra co jsem kdy hrál. Jestli u něj funguje joypad (PC) netuším. Ale prostě když jedete přes půl města, a pak kvůli malému zaváhání musíte misi opakovat (na opravu máte pět sekund -než se rozkoukáte je po všem.) - to fakt není o zábavě. Ne a ne. Přitom by stačilo tak málo - volný a neomezený SAVE. Přijedete na místo - save, ukradnete auto-save, opravíte auto - save, zařadíte se do kolony - save. Jedete k vlaku -save, sestřelíte prvního protivníka-save-druhého-save-jedete dál - bum bum bum-save. Save/Load činí hru zábavnou, save/load určuje jak se budu u hry bavit a u freeformových her by měl být volný save/load kdykoliv a kdekoliv podmínkou ! Jasně, nepochybuju že většina to všechno dala, ale prostě pro mne byla absence savu frustrací. V GTA IV jde mise opakovat hned poté co ji zkazíte, tato volba byla v "mobilu". Ale nevím jestli ne až od Ballad of Gay Tony. Je to dávno co jsem to hrál a znovu to hrát hned tak nebudu.
          • S vrtulnikem doporucuju litat v GTA IV jen na klavesnici (WASD, numericka klavesnice), je to pak mnohem jednodussi na ovladani. Znovy hrat misi pomoci mobilu jde v GTA IV od zacatku (slo to uz i na konzolich).

            V GTA IV si muzes vybrat jestli chces hrat s autoaimem ale i bez nej jde hra dohrat v pohode. Ja jsem bez gamepadu byl v jakekoliv misi a strileni mnohem uspesnejsi a rizeni bylo cca nastejno. Na klavesnici bohuzel nesel udelat poradnej burnout ale z ovladace se zase hodne blbe strili za jizdy (s ovladacem se blbe strili na cokoliv z cehokoliv za cehokoliv).

            Ja osobne na gamepadu nemuzu hrat skoro nic. Jedina hra kde jsem byl lepsi na gamepadu byla snad Renegade Ops. Jinak vsude jinde mi to slo mnohem lepe na klavesnici a to i hry typu Assasins Creed nebo Batman a to jsou hry pro nej stvorene.
            • nn, GTA IV dohravam doted (mise a pribeh me moc nebavi) a vzdycky te to hodi k cloveku co tu misi zadaval, ale aspon jde k cili mise dojet taxikem
            • Ja mam pocit ze tohle se delo jen kdyz jsi hru vypnul a zapnul. Kdyz jsi hned po selhani misi opakoval tak te to nehodilo uplne na zacatek ne?
            • ano mise mobilem opakovat jde, ale hodi vas vzdycky na zacatek k zadavajicimu a pak musite stejne jet pres pul mesta k cili mise, klidne nekolikrat kdyz se vam nepovede, tudiz jezdeni pres cele mesto neodpada
          • Ty seš asi hodně levej viď? Bez problému zvládám jak vrtulníky tak ježdění s autem na klávesnici. Víš vona je tam možnost změnit ovládání na jiné klávesy *7* .
          • Jack1947
            Jasne na gamepadu je ovladani aut daleko citlivejsi a zataceni se rovna jasnemu kladu navic ma i clovek vetsi prehled. GTA Sa byla vyzva mnela bugy to priiznavam ale jinak si jen vykrik do prazdna a ty retry mise v GTAIV byli, nedavno jsem doparil na androidu GTA3 no stalo mne to trochu sil, (nikdy predtim sem gta3 nedohral) bylo to jednoduche az ke konci ale hodne kratka hra jinak. Jak IV ale tim nechci odbihat od tematu. Auto savy kdyz uz v rozumnych chcekpointech to beru to jo. ve Sleepings to bylo a fungovalo to skvele a bez toho by to neslo protoze umirani je vice nez soucasti hry. *3*
          • Psychotic
            Neomezený save/load považuju za herní mechaniku, která ze v současnosti používaných mechanik kazí požitek hry zdaleka nejvíc. Poslední dobou už od toho tvůrci začínají upouštět nebo to nějak omezují... a tak to má být.
          • DangerousDave
            to že sa autá alebo lietajúce stroje ovládajú lepšie cez gamepad je snáď jasné každému, neviem načo to sem vypisuješ.
    • To že seš tak levej že neuděláš ani první mise z toho nedělá špatnou hru...
  • nehrál jsem ani jeden dil gta a když vidím tyhle barevne omalovanky asi s tim ani nezacnu. prece kdyz chci hrat tenis nebo ridit auto vyjdu ven *7*
    • Jack1947
      Jasny a pak tam prejedu par lidi, zastrilim ukradnu auto, odpalim benzinku zapalim dum, a nakonec bude wasted ze jenze to uz "nerozchodis" takze di brecet nekam jinam, na blbecky co kritizuji na ne nikdo neni zvedavy kor pro fandy zanru radsi ani nepis do diskuze o hre ktera te ani nezajma jo.
    • a jaké hry hraješ trolle?
  • Paulcz
    GTA.. byl jsem po koupi 4tky na PC dost rozčarovanej z games for windows, social clubu, nízkým FPS, nutností být online při hraní singlu, lagama a cheaterama v multi.. schválně jestli se polepší
  • Ku*va to je bomba no fakt že jo , pláže , tenis , příroda DPČ já to chci hrát a ten děda za kterého se bude hrát bude muset kuva kmitat aby stačil mým nárokům, a hlavně : no more gengstaz niggaz !
  • tohle bude nejlepsi hra vsech dob to vam rikam, 10/10 dostane vsude. a ja si to zahraju na mem 2560x1600 monitoru na plnych detailech *5*
    • Psychotic
      Minimálně o rok později, než většina ostatních *4*
  • Psychotic
    Mylím, že s PR to tvůrci dělají dobře. GTA je tak slavné a kvalitní, že si to beztak každý koupí, důležité je jen udržovat o tom povědomí, že to existuje. Nějaké namakane über-cool trailery přijdou až těsně před vydáním, teď jen fanoušci nesmí zapomenout, že se na tom maká *4*
  • A ja se vsadim že kdyby vydali jen jeden obrazek tak ho stejně uveřejnovat budete :)

    A z techto obrazku se da toho hodně vyčist...jestli misto šipek a baleni holek pujde hrat tenis a nebo motokros tak je to velky skok :)
    • Shaker
      Motokros byl uz ve vice city. Nebyla to nikdy moje specialita, ja radsi Freeway a pekne po silnici podel plaze :P Ale jasne, cim vic moznosti, tim lip, proste at je tam co delat jako ve starych GTA... 4 byla fajn, dobrej pribeh, skvela grafika a fyzika, ale bylo to takovy nejaky nemastny neslany. V SA mi moc k srdci neprirostl hlavni hrdina, ale moznostma bylo fakt perfektni a Radio X a K-DST mam proste nejradsi :)
  • Brzo bych čekal další tři obrázky...viz volné sloty :-)
    http://www.rockstargames.com/V/
  • Jo a mozna by jeste mohly vratit cheaty pismenama a ne mobilem :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit