Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten čtenar mluvil strašne rychle, vetšinou mu ani nebylo rozumet. Podle mne je tam Pavel taky od toho aby ho upozornil at mluví pomalej.
  • nesouhlasím, to je jako by v starcraftu taky byla jen jedna mapa
  • to mas jako sachy :) taky hrajes porad dokola tu samou ,,mapu,, :)
  • doporučuju navštívit očaře
  • KrPa
    vzdyt je uplne stejna jako v dote :D
  • P.S.
    jen škoda že je v dote jen jedna mapa. nechápu proč nemužou udelat víc map.
  • Supr, rád se na to podívám. dotu 2 jsem z nudy nainstaloval a chytlo mne to a ted to hraju. predtím jsem kdysi nejakej čas hrál jedničku. jsem rád že tu značku nedostal blizzard a po tom co predvedli v HotS se ani nedivím že se s autorem doty nedohodli, jinak by zmrvili další značku. HotS je hnus po vizuální stránce a hratelnostne je to strašne plytké.
  • mne se na lolku nelíbi omalovánková grafika
  • Dota je ta napodobenina Aeon of Strife?
  • League of legends je ta napodobenina Doty?
  • Spis se ignoruje oboji a ze se prihlasil ctenar ze ukaze zrovna dotu je jeho iniciativa A to ze se tu neresi dota ani lol me nevadi
  • Je vtipné, že se vyhýbáte titulu " League of legends " :D Když dnes prvenství v MOBA a Esport, právě tomuhle titulu náleží. Ale ten hate ze strany Dota hráčů se asi nedá skrýt... Ale upřímně, lolko bylo rychlejší a tak si to zaslouží :-) Dota jedna kvůli W3 se nemohla vyvíjet takovým směrem a blizzard Frogovi nechtel dat zelenou, tak smula no :-) Riot to vychytal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit