Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • viděl si tam i tu kategorii s modama? tam máš hromadu map a druhů her
  • Jack1947
    Radši Hots než tohle je to i jednodušší *3*

    ( Koukám Bob tady rozjel na plno diskuzi)
  • Jako nechci nic říkat, hrál sem obojí, a sem větší fanoušek Lol, ale grafika se mi vážně zdá podobná, aktuální verze lolka má už trochu jinou grafiku než v roce 2009 :) .
  • Odkaz pro Pavla: vubec se toho neboj. Hra není tak rychlá jak by se mohlo zdát. Mne naopak prijde že dnešní fps jsou mnohem rychlejší. proste máš tady pet hrdinu, každej ma pet kouzel a v klídku si chodíš po mape nahoru a dolu. Když ti nekdo začne nadavat že jsi noob, proste ho stišíš v chatu a už ho nebudeš slyšet. Od toho jsou unranked hry, kde si mužeš hrát jak chceš.
  • uznávám tvuj argument že hots je povrchní blbost (jako ostatne všechno od blizzardu) a že dota je komplexní hra. ale zase z toho nedelejme raketovou vedu. mimochodem víš o tom že mapa v dote se prubežne mení? takže sis hezky nasral do bot
  • prosímte v RTS mas jak mikro, tak makro, navíc ve warcraftu 3 si ovládal taky více hrdinu.
  • JohnyTheZik
    Michas hrusky s jablkama prosim te. Makro/mikro vyzaduje uplne jinej skill a je to zamereny na uplne neco jinyho. Ale vpohode, kdyz uz si vymejslis veci, abys dokazal svou pointu, tak to asi nema smysl s tebou moc jednat.
  • JohnyTheZik
    BoBe, ty ses zdiskreditoval uz davno tim, ze sis tu vymejslel. Jinak jsem uplne vklidu ochotnej uznat neco, co dava smysl. Coz se o tvejch prispevcich, i kvuli vyse zminenym vymyslum, neda rict.

    Reknu ti na tvuj nejrozumnejsi argument jen jednu vec. Dota ma jednu z nejtezsich vstupnich barier, co se tyce potrebnejch znalosti ke hre. Pridavanim vic map do uz tak komplexni hry proste nedava smysl a i kvuli tomu to tak nikdy nefungovalo. HotS takovou komplexnost mechanik nema a proto musi pridat variabilitu jinam.
  • jasne, protože ovládat jednoho hrdinu je tak strašne težky :)
  • ja si te pamatuju z drivejsích diskusi. s tebou je jakakoliv komunikace marna, stejne si porad budeš tvrdohlave stat za svym. ani nema cenu psat že mapy by mohli automaticky rotovat, t. j. že by si je hráči nemohli zvolit.
  • JohnyTheZik
    Vetsi hovadinu si uz napsat nemohl :D. Dota nikdy nebyla urcena pro nooby, ktery nestihali klasicke rts.. Kdyz uz lhat, tak poradne.
  • JohnyTheZik
    Wow, gratuluju, byl jsi schopnej precist, co jsem napsal. Uz ne pochopit, bohuzel.

    V realu by to u takovyhle hry znamenalo, ze by se jedna mapa stejne hrala nejvic, takze by ty zbyly chatraly. Kazda hra, ktera se bude hrat nejak dyl, potrebuje zmeny a nejakej vyvoj. U doty to jsou balance patche, ktery s sebou prinasej i zmenu hratelnosti (push, deathball, comeback, rat,..), ve starcraftu to byly datadisky a novy jednotky + obmena map s tim spojena. V CS se taky hraje na ruznejch mapach, ktery se do urcity miry menej + vyslo uz "treti" competetive cs. Proste kazda hra ma neco, co se meni a neco, co zustava stejny. U doty se mapa menit nebude, protoze to nedava smysl. Chces neco podobnyho na dote na vic mapach? Hraj HotS.
  • P.S.
    hlavne je treba si uvedomit že dota se vyvinula z warcraftu 3 a byla určena pro nooby, ktery nestihali klasicke RTS. Takže mluvit že dota, kde je jeden hrdina, ma vic strategii než RTS, kde máš hrdinu a milion jednotek k tomu, s kterými taky delas mikro a navic ješte rešíš ekonomiku, je nesmysl.
  • co si pamatuju brood war, tak tam se stejne hraly tak 3 mapy a z toho Lost Temple byla nejuznavanejsi 1v1 a 2v2 mapa

    ale kdo vi, nedavno pridali ,,skil tree,, treba priste pridaji mapy
  • spatný úsudek. počet strategií v dote x počet map = vetší zábava a variabilita. Já nechci aby se nejak zásadne zasahovalo do mechanik hry, porad by tam byly tri lajny, ale mohla by tam být vetší variabilita, napr. víc lesa nebo naopak víc otevreného prostoru.
    Jinak je dobre že jsou tam alespon vizuální obmeny mapy (za peníze).

    P.S. co se týče toho starcraftu, na to ani nebudu reagovat. mužeš mit zapas na jedne mape a každá hra bude jiná.
  • Bobanku, jestlipak ty nebudes zpomalenej...?
  • JohnyTheZik
    Zhruba stejne jako je CS:GO podobny battlefieldu.
  • JohnyTheZik
    Spatna analogie. Ve starcraftu hrajes nejcastejc 1v1, 3 rasy, kazda ma zhruba 2-3 go-to strategie (+ cheese), takze by se to na jedny mape dost rychle ohralo. V dote je mnohem vic kombinaci, ta naopak hraje o to, aby se ty ruzny strategie zkousely a nebyly ovlivneny zmenami map.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit