Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zapomněli jste napsat, že DLC budou zadarmo!!!!!!!!!! *1* *1* *1* (Aniž by o tom Sega věděla, to má pod palcem místní redakce ;) )
  • Není t tak dlouho co jsem četl, že po vydání TW2 si studio na delší dobu dá od TW pokoj, mimochodem bylo tam také psáno, že TW2 bude to "top nejlepší" co kdy v této sérii vyšlo, jaká je realita všichni bohužel víme ... za mě RTW2 jednoznačně nejhorší díl série co kdy vyšel. No nic nechám se překvapit s čím přijdou, nicméně jedno vím jistě, již žádné pre-order objednávky od tohoto studia dělat nemíním, jednou mi to stačilo a spálil jsem se pořádně. A také jsme zvědav na exkluzivní recenzi na tiscali to bude panečku počteníčko, že pane Smutný.
    • nesouhlasim, nahral jsem tam 200h, a bavil me dost, minimalne vic nez Napoleon a Empire. Lidi vzdycky nadavaj na ten nejnovejsi TW a pak na nej po par letech v dobrym vzpominaj
      • wenceslaus
        Nenadával jsme ještě na žádný... krom ROME 2. Nehrál jsem jen ty z novověku.
      • fallanga
        Nesouhlasím. Pokud si vzpomínám, tak Medival II byl přijat hodně dobře.
        • tak to byly trochu jiny casy. ale pokud si ja vzpominam spravne tak uz i Medieval 2 byl ve srovnani s Rome docela kritizovanej kvuli bugum.
          • fallanga
            Trochu kritizovaný neznamená, že byl špatně přijat.
    • Co bylo kakastrofálního na recenzi? Rome 2 se líbil, fungoval, o tom, že jako předchozí díly se nevyhne dolazení taky bylo řečený, 9/10 pohoda. Nebo co se u toho má vymýšlet za intelektuálnosti?
      • První měsíc po vydání to bylo zatrest hrát, člověk si mohl zajít na kafe, než uběhlo jedno kolo po dokončení tahu, chyby kdy lodě místo aby se vylodili tak pluly dál krajinou, AI ,která vám zaútočila na město bez obléhacích zbrani a tupě stála pře hradbami a člověk mohl leda tak čumět jak pomalu ubíhá těch 60 minut na nejvyšší rychlost přehrávání. A o tom, že se jakákoliv formace shlukne v jedno klubko ani nemluvím. A jakmile jste měli největší říší, než jakákoliv AI, nikdo na vás už neutočil. Atd., atd, a tomuhle dali 9/10? Mohl bych pokračovat.
        • Rezenzent se s těmito chybami nesetkal, a znovu hra se mu líbila a fungovala, dostala 9/10. Nevím, co je na tom tak konspirativního.
          • Ty seš dobrej pacient
          • wenceslaus
            Recenzent tedy nejspíš hrál jedničku :-D
            • Magister_Peditum
              he/he: Když recenze nevypovídá o hře, tak k čemu pak je? A jinak klid. *15*
            • Vidíš a já měl podobnou zkušenost s Rome 1 a dneska? Takže nějakej start a jestli se p*čo trefila recenze nebo ne o hře už ho*no vypovídá.
            • wenceslaus
              Kdepak - dvojka měla jeden z nehorších startů, co pamatuju.

              Navíc jsem spíš reagoval na to tvrzení, že se recenzent nesetkal s bugy, které trápili snad všechny ostatní.
            • Magister_Peditum
              Rome 1 jsem měl release verzi a hrál jsem ji v pohodě ihned. Zato dvojka bylo jiný kafe. Vlastně, když vynechám podobnou katastrofu v podobě Empire, tak mi každý díl už od dob Shoguna 1 šel dobře od začátku. U Empire i Rome 2 jsem musel počkat několik měsíců, aby se to už bylo v pohodě.
            • Jednička, když vyšla ve stavu v jakým vyšla, a vyšla by teď, tak by to v těchto momentálních všeobecných měřítkách byl neoptimalizovanej kus lejna taky. Jenže, protože se to pěkně na svou dobu jevilo a bylo to něco žužu-novýho, tak se na podobnej startovací incident nějak rychle zapomnělo. Do jistých patchů a modifikací byl Rome 1 kakastrofa. Ale přesto si odnášel v prvních recenzích čísla jak řiť a chválu plnou p*dele. Tak nevím....
      • Hra vyšla velice nedodělaná plná bugů a dostala hodnocení 9/10 já si pamatuji jak jsme jí nemohl ani hrát, jelikož nepodporovala mojí grafickou kartu a to nepočítám další obrovské bugy a naprosté zjednodušení včetně ohyzdného interface atd. Také za to v jakovém stavu se nacházela dostala pěkně slíznout smetanu najdi so na YT a uvidíš jen na tiscali hra dostala 9/10 a Smutný mlčel pročpak to a vlastně za co dostala tak exklusivní hodnocení a bylo toho mnohém více.
        • Hra recenzentovi fungovala (není jeho problém, že si někdo nepohlídá svůh HW) s tím, že se zmínil o tom, že doladění zřejmě potřebovat bude a že už v době recenze se fungování liší od uživatele k uživateli. Sám však hru jako takovou považoval za zábavnou, interface se mu ohyzdnej nezdál, zjednodušování se nekonalo. Hra se mu líbila a přes její jisté nedostatky s příslibem budoucího doladění (jak u všech dílů, včetně slavnýho prvního) ho bavila a splnila to, co se od TW očekává, tím ji taky doporučil a dal svých 9/10. Kde ale vidíš ten problém?
          • Panáčku můj HW na tuhle hru byl je více než dostatečný a já opravdu nemohu za to, že CA vede tichou válku s Nvidia na které doplácí obyčejný koncový zákazník, tudíž já.
            Problém v hodnocení vidím v tom, že hra která je nedodělaná, zabugovaná atd. dostane takřka ultimátní známku, kdežto jiné hry které se nehonosí takovou značkou dostanou s bídou 7/10 a to jsou daleko více optimalizované a mnohdy i zábavnější než nepovedený patvor zvaný RTW2, takže si odpověz sám, pročpak pán Smutný uděluje takové hodnocení a myslím, že jsi natolik inteligentní, že ten důvod rychle zjistíš.
            • Dospěláčký Lexx

              Evidentní další věta s evidentním vztažným zájmenem a významem, takže čárka před a bude, ty vydlabanej kantore. Nech mě cucat dudel a neotravuj zbytečná špíno...
            • to: he/he u té tvoji poslední odpovědi bych vyloučil slova cituji : Jen střízlivě uvažující človíček, kterýmu funguje vše, jak má, konec citátu. Se zbytek věty bych i souhlasil, protože ty krom pozdravování gumídků v té tvé malilinkaté hlavičce nic jiného opravdu nemáš. Ale co každému bylo 12 a byl největší king jako ty, tak pozdravuj tatínka.

              P.S. nezapomeň zase před A napsat čárku gumídku.
            • Jen střízlivě uvažující človíček, kterýmu funguje vše, jak má, a který pozdravuje gumídky....
            • wenceslaus
              hehe: ty jsi fakt hardcore zaslepenej fanboy, jen co je pravda :-D
            • Nevím, proč by mi to měl vyvracet kdejakej panák na Games, ale ještě exkluzivně jednou - se hrou nic není a nebylo a zábavná je jako jinej díl. Jestli se někomu jebe, jeho problém. Tady fakt probíhá myšlení jak u zmrzlé ryby, až to pěkný není...
            • wenceslaus
              hehe: Což právě nebyl případ Rome 2
            • Jsem vypatlanej jak vrata, cucám si palec a do sfér obálkových detektivů jsem neproniknul. Takže mi to je jedno, jaký hodnocení někdo uděluje. Navíc, když je hra dobrá a funguje, tak nevidím důvod proč to oprávněně neocenit...
  • Pokud mě paměť neklame tak po vydání Rome II se studio vyjádřilo že další TW nebude pouze DLC pro Rome II. Najednou tu máme další díl. Že by nějakému manažerovi došli peníze?
  • Uvidime co predstavi, expansion pro Rome2 nebo opravdu novy dil serie. To ze dalsi dil je Warhamer je jiste. Pred rokem nabirali lidi se znalosti Warhameru. Vydali oficialni tiskove prohlaseni ze koupili licenci od Workshopu. Jinak, historicky jadro studia Creative Assembly jsou lide co vyrobili legendarni Shadows of the Hornet Rat takze jde to spise navrat ke korenum :-) Pak je Mindscape chteli rozpustit, a tak milankove ukradli engine, udelali se pro sebe reskinovali jednotky vydali prvni Totalwar:Shogun.
  • WTF???co to ma do kokota znamenat,,,TW:R2 je poslední dil serie-na hoooodne dlouhou dobu,,,nebo tim myslej warhamer???
  • TheGGG
    *14* *14* *14* *14* To musí být ten warhammer na který tak dlouho čekám *14* *14* *14*
    Doufám, že se rozjedou s pořádně temnou gore RTS, která všem těm fanynkám omalovánek ukáže, jak má vypadat pořádná fantasy. O vyváženost se nebojím a věřím, že každý z národů se dá zpracovat zajímavě.
    • jestli mas nejakou uchylku na tmu a gore tak se zavri do skrine a rizni si do palce a neotravuj tady *7* koho zajima gore ve hre kterou hrajes s kilometrovým zoomem a navic vojaci bojují ve dne a to sviti slunce takže neni tma *7* *12*
      • TheGGG
        Mě a každého kdo si k TW nainstaloval toto DLC
        http://media.pcgamer.com/files/2013/10/Bloody-Rome-31.jpg

        Že jsou dnešní týnejdžři měkoty co 0nanujou při omalovánkách a trapných cutscénách s pandamy je bohužel smutné, ale stále se najdou lidi, co ocení pořádnou temnou atmošku.
        • *7*
          • TheGGG
            Šup šup, bež hrát Dotu, určitě zas přidali nějakou novou postavu s plastovým lukem.
    • wenceslaus
      Warhammer má, zvláště v poslední době, k těm omalovánkám taky dost blízko... :-( Ale stále bych si TW Warhammer rád zahrál.
      • TheGGG
        Tak to pak nevím o čem mluvíš, pokud nepočítám docela přeplácaný W40k space marine a warhammer online, tak jsem v tomto světě nezaznamenal žádné ústupky. Jistě, jsou aj drsnější sci-fi/fantasy, ale pořád je to husťárna.
        • wenceslaus
          Myslím nový modely od Games Workshop...

          http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99020207007_ConclaveDeath01.jpg

          http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99120202030_AmberWizardonGriffonNEW01.jpg

          http://www.games-workshop.com/resources/catalog/product/920x950/99120202031_CelestialHurricanumNEW01.jpg

          Hrooozně moc mi to připomíná WoW a Blizzard :-(
          • wenceslaus
            Ty dvě poslední jsou od the Empire. Vůz na ovládání počasí...
            • wenceslaus
              Ne, to je jen pro Empire. Hází se ale na efekt terénu, co do něj vejdeš (vesměs negativní). Takže třeba Wood Elves Waywatchers sežere les, jakmile do něj vejdou :-D To samé v 40k - pravidlově se ty hry už docela blíží.
            • slavek.skara
              Cože ? Mohl by si prosím být trošku konkrétnější k čemu je to dobré? To se hází už i na to jestli prší nebo sněží ? *8*
          • slavek.skara
            Už Warhammer dlouho nehraju co je proboha to poslední s těma planetama ? Vypadá to jako by to zdrhlo s cirkusu..
          • TheGGG
            Blizzard sice ještě ne, ale ty dva dolní jsou ble. Modely nijak nesleduju, ale ten poslední je nějaká jednotka z Bretonnie? To byly vždycky barevní šašci. Ten první ještě celkem de a ten prostřední je pak fakt divnej.
            Každopádně, do blizzardu to má fakt ještě daleko.
            http://collider.com/wp-content/uploads/world-of-warcraft-screenshot.jpg
  • Tak to tedy nechápu, nebylo snad deklarováno, že pro stávající majitele hry bude touto edicí vše zdarma? Mně se teda osobně nic zdarma kromě nové kampaně neodemklo. Tak teď nevím jestli se zase nejedná akorát o nějaký marketingový tah jak nalákat nové hráče do hry.
    • taky jsem to tak pochopil ze se otevre vse a pak jsem pekne cumel, Emperor kampan je supr a hraju za Antonia, spokojenost, ale i tak...Mohli Hannibala a treba i dalsi frakce otevrit for free.

      Dalsi dil - Sever proti Jihu ideal :) ale vydat rovnou kompletne hratelne, obe kampane, vse otevrene...
  • palver
    Boha jeho, ať to není sci-fi nebo fantasy... (obojí mám rád, ale ne pro tuhle serii)

    Kéž to je cokoliv mezi Medieval a Napoleon (nápověda - Empire) *7*
    • Je otazka co predstavi expansion pro Rome2 nebo opravdu novy dil serie. To ze dalsi dil bude Warhamer je jiste. Pred rokem a neco nabirali lidi se znalosti Warhameru. Plus vydali oficialni tiskove prohlaseni ze koupili licenci. Jinak, jadro studia Creative Assembly jsou lide co udelali legendarni Shadows of the Hornet Rat takze jde to spise navrat ke korenum :-) Pak je Mindskape chteli rozpustit a tak ukradli engine, udelali se pro sebe a vydali prvni Totalwar:Shogun.
    • Prý má vyjít kniha "Attila" od týpka, co napsal pro Segu knihu ke staru Rome II. Takže je asi slušná šance, že nová hra bude prostě "Total War: Attila". Bylo by to v souladu s politikou segy (jedno velké DLC jako samostatná hra - Napoleon, Fall Of Samurai...) a byl by to nepříliš překvapivý nástupce Barbarian Invasion. Přijde mi to celkem logické a pravděpodobné. (Je mi trochu líto, že SEGA neždíme z TWR2 peníze prostřednictvím dalších "příběhových DLC" - dovedl bych si představit Spartakovo povstání, válku s Makedonií, válku s Mithridatem a samozřejmě první triumvirát - ne, že by druhý nebyl fajn, ale Juliova kampaň proti Pompeiovi je asi zajímavější, protože Julius bojoval prakticky pořád proti významné přesile. A půl roku, rok po vydání bych si tato DLC mohl ve slevě kupovat za tři Eura :)

      Druhá možnost je ten Warhammer. Dávala by asi smysl (ačkoliv tuším ve Warhammeru mají velkou roli hrdinové, ne?), ale byla by pro mne - a jistě mnoho fanoušků série - zcela nezajímavá.
    • wenceslaus
      Já zas doufám v další Medieval. Ale sázím na to, že to bude Rome II upravenej do Warhammer fantasy - ten setting je na takovou strategii jak dělanej.

      Každopádně to ale neznamená, že přestanou s historickou serií ne? Tak proč ten vzdor?
      • palver
        Asi jsem měl napsat "cokoliv mezi Medieval a Napoleon VČETNĚ". Cokoliv z téhle série s UI posledního Shoguna bez té stylizované grafiky (obličeje vojáků západních mocností) a jsem spokojen.

        Vzdor proto, že jestli vydají nějaké ultrastylizované fantasy (a la Warhammer), tak budu muset čekat další 2 roky, než to opatchují a vydají všechna DLC, a než se zas vrátí k nějaké historické sérii...
        • Stylizovaná grafika je podle mne vynikající. Kartičky jednotek z TWR2 považuju za nejlepší v celé sérii - jsou přehledné, pěkné a odkazují na klasický řecký styl zdobení amfor, který zbožňuju. Popravdě, vážně nechápu, proč se tolika lidem kartičky nelíbí a proč jsou (zdá se) obecně proti stylizaci, inspirované uměleckým stylem té které doby.

          UI případného Medievalu III by se imo mohlo inspirovat středověkou iluminací nebo třeba "tapiserií" z Bayeux. V případě druhého Empire zase empírovým a klasicistním uměním 18. století - koryntskými sloupy apod.
          • palver
            Stylizace mi nevadí u kartiček (pokud jsou aspoň trochu k věci), ale u jednotek. Ty kníry námořní pěchoty ve FOTS jsou vážně mimózní... *15*
        • TheGGG
          LoL "ultrastylizované fantazy" to je zas co za pyčovinu?
  • Shogun, Rome, Medieval, Medieval 2, Empire - Napoleon, Shogun2, Rome 2. Logický mi do série zapadá Empire 2 *4*
    • Magister_Peditum
      Proti tomu bych nic neměl, jen bych byl rád, kdyby krom 18. století přidali alespoň to 17.
    • fallanga
      Taky si myslím, že se bude jednat o pokračování Empire nebo Napoleon.
    • A s warhammerom nech idú do riti. Miešať hrušky s jablkami. Paskvil jak hov*do. Doteraz sa všetky diely orientovali vyslovene na "realistickú" stránku hry. Dúfam, že to teraz nedodrbú. Inak taká 30ročná vojna by nebola absolútne o ničom.
  • fallanga
    Další TW? Po zklamání jménem Rome II do toho už nejdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit